avea hat ile kesilen görüşmeler

prensesa

eaeaea
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2008
610
1
hattı aldıgım günden beri ya 4.dakikada yada 8.dakikada kesilmeler oluyor ve bu bir kere olan bir olay degil avea kullanan arkadaşlar sizde aynı sorunu yaşiyomusunuzz:nazar:

aynen 10 dk 2 kntr güya benneyaptımki milleti sömürüyolar.avea aldım pişman oldum :kızgın:

canım bizim tam 1 saat 4 dakikada kesilir muhakkak görüşmemiz, başka arkadaşlar da öyle bizim de demişlerdi. bi de arama yapma sıkıntısı var bu ara, şebeke meşgul diyip duruyo ama 4. ya da 8. dakikada kesilme olmadı hiç

Benimde var aveam öyle kesintili bir sorunla karşılaşmadım.
Hatta telsimden iyi çektiği anlara bile şahit oldumlaelaelaelaelae

bu sıralarda herkes aveadan sihayetçi nedir bu yaa pisman oldum vodafone nu iptal ettirdiğime :eek:klava:

evet, ben de aynı sorunu yaşıyorum.Arkadaşlarım da aynı şeyi söylüyor.Ne yapmaya çalışıyorlar anlamış değilim.Hem kalitesiz iletişim, tabi konuşmanın kesilmesi iletişimse, hem çok pahalı.Başka operatöre geçiyorum ben de.

bende değiştiricem hattımı avea İST silivride çekmiyor inanin konuşmak için evın içinde tur atıorum bide 4 dakikada kesılıyor diğer hattımı iptal ettirdigime pişmanım umarım bu şıkayetı dikkete alıp bir açıklama yaparlar

Aynı sorun bende de oluyor.Kesinlikle gün içindeki tüm konuşmalarımın 3ünde-4ünde mutlaka kesiliyor.Ben de sadece bende oluyor zannediyordum.3haftadır böyle bir şey yaşamaya başladım,tam 4. dakikada..Çok kızıyorum böyle yapmalarına.Ne yapmamız gerekiyor sizce?Nereye şikayet edilebilir?

aynı sorun bendede hatta uluctada var askerde oldugu ıcın muhabbetın ortasında konusmamız kesılıo bıde geçenlerde şebekede sorun vardı arıyorum ulucu hat mesguldü ama uluc bana mesaj atabılıordu hatta bu yuzden tartıstık aveadan nefret edıyorum bırde avea hattımı benım uzerıme yapmamıs bı keresınde avea musterı hızmetlerını aradım kadın bana haava hanım dıe hıtap ettı dedım ne oluyor ben havva degılım dedım o gun ogrendım hattı uzerıme yapmamıslar çok uğursuz geldi bana bu avea en kısa zamande değiştirmeyi düşünüyorum...

ben bu hattı degiştirmeye karar verdım gecen gun nişanlım 25 dk aramıyosun diye kavga ettık hat.çekmio 4.dk kapanıyor bu hatla ilgilimi yoksa avea kontürleri almak içinmi yapıyor bılmıyorum ama bıktım artık

bu arada müşteri hizmetlerı sorununun kesın bir cevapını vermıyor ayar yapmanız gerekır dıyorlar ayarı yapınca tel kapalı cıkıorkaydirigubbakcemile

Aveanın yaptığı da çıldırtacak cinsten.4. dakikada kesiliyor diye üzülürken bir de başıma 1. dakika çıktı:eek:klava::eek:klava:kötükedihüsoHem 4. dakikada hemen hemen her konuşmada kesildiği yetmiyormuş gibi iki gündür de tam 1.dakikada da başladı.Bir yerlere şikayet etmeli diyorum ama sanki ilgilenecekler.Vodafone yapsan hattını,al birini vur ötekine.kaydirigubbakcemileİyice abarttılar ama ben ne zamandır kullanıyorum şu son bir aydır başladı ve son zamanlarda çekilmez hal aldı.

4. dakika olayı sadece kontörlü hatlarda var sanırım

ama geçen perşembe günü delirttiler beni. son sınavıma çalışıyoru stresten ölücem turgayın sesini duymak istiyorum salak hat çalışmıyo. neymişşşş türkiye genelinde iyileştirme çalışması yapıyolarmışşşşş. saat 3 ya da 4 dü düzeldiğnde (sabaha karşı)...

evet aynı sorunu bende çok yaşadımmm
hatta arayıp şikayet ettim
evde çekmiyor ve ben dağda oturmuyorum yaaa:S
gayet merkezi bi yerdeyim
2008 in sonuna kadar halledeceklerini sölediler...
evin adresini falan aldı yanii

bugunde yine hat çekdiği ve kontürüm olduğu haldeee aramaa yapamıyorummmmmmm en kısa zamana başka hat alcam:eek:klava: senağlama

Bende de aynı sorun var. Belli bir dakikadan sonra kapanıyor. Ben de şikayette bulundum. Bana da bulunduğunuz yerde hatlarda yoğunluk olduğunda kapanır dediler. :sm_confused:

X