ATANACAKLAR🤓(Önlisans kpss 2022)

Bence ilk işin tarihe başlamak olsun.
Coğrafya bi şekilde hallolur ama tarihe ne kadar çok çalıştın o kadar iyi. Benim tarih konularım bitti hala eksik hissediyorum kendimi tarihte tekrar yapıyorum..
Tarih ve coğrafyaya başla bence. Gy konularının bitmesini bekleme beraber yürütebilirsin..
Birkaç kişiden daha önce tarihe başla tavsiyesi aldım. Ama benim tarih coğrafya tam anlamıyla sıfır. Coğrafya kolaysa ondan başlayıp onu hemen bitirip bol soru ile pekiştirirken tarihe başlasam daha mantıklı olmaz mı? Ders ders gidiyorum. Ama bu iki ders sanki bitmeyecekmis gibi gözümü korkutuyor.

Birkaç kişiden daha önce tarihe başla tavsiyesi aldım. Ama benim tarih coğrafya tam anlamıyla sıfır. Coğrafya kolaysa ondan başlayıp onu hemen bitirip bol soru ile pekiştirirken tarihe başlasam daha mantıklı olmaz mı? Ders ders gidiyorum. Ama bu iki ders sanki bitmeyecekmis gibi gözümü korkutuyor.
Bence tarihe başla tarih evet konu olarak yoğun ama elenecek derslerden değil kpss için.
Yani vatandaşlığı elesen derim ki olabilir.
Ama tarih kpss nin demirbaşı gibi bi ders.
27 soru yu göz ardı etmemelisin.
Coğrafya ile tarihi aynı anda yürütebilirsin.
Tarih konu videolarını 1.5 hızda günlük 10 video koyarak izle aynı güne 2 3 tane coğrafya videosu koyabilirsin.. Ama mutlaka o gün çalıştığın konuların sorusunu çöz.
Videoları ne kadar erken bitirirsen o kadar iyi. Tekrar için vaktin olur.
Bence hemen başla tarihe.

Bence tarihe başla tarih evet konu olarak yoğun ama elenecek derslerden değil kpss için.
Yani vatandaşlığı elesen derim ki olabilir.
Ama tarih kpss nin demirbaşı gibi bi ders.
27 soru yu göz ardı etmemelisin.
Coğrafya ile tarihi aynı anda yürütebilirsin.
Tarih konu videolarını 1.5 hızda günlük 10 video koyarak izle aynı güne 2 3 tane coğrafya videosu koyabilirsin.. Ama mutlaka o gün çalıştığın konuların sorusunu çöz.
Videoları ne kadar erken bitirirsen o kadar iyi. Tekrar için vaktin olur.
Bence hemen başla tarihe.
Haklısın tarihi en sona bırakmak hata olur. İnşallah yetişir. Teşekkür ederim tavsiyeler için 😊

Selam kızlar. Önlisans kpss ye gireceğim.
Benim gibi bu sınava hazırlananlarla birlikte bu sayfada toplaşalım.. (ilerleyişimiz, eksiklerimiz,kaynak- hoca önerileri, dertleşme, motivasyon vb..)

Bildiğiniz önlisansa girecek kişileri etiket yaparmısınız.. 😊

#ASLAPESETME
#ÇOKÇALIŞ
#AZUYU
#KENDİNEİNAN
Acaba kurs la özelde tıbbi sekreterlik yapılabilir mi hani kurs ücretli boşuna para vermeyeyim üniversitesi ni dışardan okuyacağım elbet ama benm çok acil duzenli para kazanmam gerekli

X