ATANACAKLAR🤓(Önlisans kpss 2022)

Melek Pembeli

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2021
764
1.732
Selam kızlar. Önlisans kpss ye gireceğim.
Benim gibi bu sınava hazırlananlarla birlikte bu sayfada toplaşalım.. (ilerleyişimiz, eksiklerimiz,kaynak- hoca önerileri, dertleşme, motivasyon vb..)

Bildiğiniz önlisansa girecek kişileri etiket yaparmısınız.. 😊

#ASLAPESETME
#ÇOKÇALIŞ
#AZUYU
#KENDİNEİNAN

Son düzenleyen: Moderatör:
IMG_20220720_085516.jpg

Günün sonunda bu programda 6 adet ✅
görmek istiyorum..
Haydi bakalım kızlar ben masaya geçtim bile çoktan 📚🤓📑

Konularda ne alemdesiiniz
Canım ben şuan konuları oturtmaya çalışıyorum sorular ile.
Tarih ve coğrafya konularım bitti tekrarlar yapıyorum. Vatandaşlığa henüz yeni başladım. Onunda ilk konusu bitti.
Matematik de konularda temelim var lakin onları da video izleyip test çözerek ilerliyorum
Türkçe Allaha emanet paragraf çözüyorum sadece.. 😐

Sizin konularınız ne alemde?

Deneme çözmeye başladınız mı?
Deneme çözüyorum ama haftada 1 falan.
Az bir konum kaldı gk de. O konular bitsin sonrs 3güne 1 deneme yapmayı planlıyorum.. Ve günlük de branş denemesi yapacağım. Branş denemelerim şuan kargoda.
Senin çalışmaların nasıl gidiyor?

Deneme çözüyorum ama haftada 1 falan.
Az bir konum kaldı gk de. O konular bitsin sonrs 3güne 1 deneme yapmayı planlıyorum.. Ve günlük de branş denemesi yapacağım. Branş denemelerim şuan kargoda.
Senin çalışmaların nasıl gidiyor?
Gk kisminda tarih, coğrafya, güncele hiç bakmadım. Bunlarda sıfırım. Gy ve vatandaşlığı bitirip bunlara bakacağım. Düzenli deneme cozmelere henüz başlamadım. Açıkçası şuan ne yapmalıyım çok bi fikrim de yok.

Gk kisminda tarih, coğrafya, güncele hiç bakmadım. Bunlarda sıfırım. Gy ve vatandaşlığı bitirip bunlara bakacağım. Düzenli deneme cozmelere henüz başlamadım. Açıkçası şuan ne yapmalıyım çok bi fikrim de yok.
Bence ilk işin tarihe başlamak olsun.
Coğrafya bi şekilde hallolur ama tarihe ne kadar çok çalıştın o kadar iyi. Benim tarih konularım bitti hala eksik hissediyorum kendimi tarihte tekrar yapıyorum..
Tarih ve coğrafyaya başla bence. Gy konularının bitmesini bekleme beraber yürütebilirsin..

X