Askerdeki sevgiliyle az konuşmak

Benim erkek arkadaşım 6 ay önce bedelli askerlik yaptı. Gün içinde eğitim olmadığı zaman arardı ya da mesaj atardı. Ama bu gittiği kışlaya göre değişiklik gösterebilir. Benimkinin gittiği yerde şansa sürekli eğitim görüyolardı 🤣
Ama öyle sürekli elinde telefonla Leyla gibi gezilecek bir yer değil askeriye. Bedelli gitsen de orası askeri bir komutanlık sonuçta.
Bi pazar ziyaretine gittim ama diğer pazarlar sürekli serbest miydi hatırlamıyorum.

Ay bilmiyorum sinir etti beni🤣
valla sinir olmayın. zaten stres altındalar orda. her gün o kadar erkekle aynı yatakhanede uyanmak kolay mı? 😂 sıkmayın canınızı. müsait olsa illa ki sizinle iletişime gecerdi ama o da sorunsuz günleri bitirme derdinde 🥰 bak benim esim askere falan gitmedi ama keske gitseydi diyorum. 3 ayda bir aylık görevleri oluyor. bir ay göremiyorum. tabii esimde telefon kısıtlaması yok sürekli görüşebiliyoruz ama yanımda değil sonucta ve bu dediğim gibi sürekli oluyor. şükret kuzum haline 😂

Benim erkek arkadaşım 6 ay önce bedelli askerlik yaptı. Gün içinde eğitim olmadığı zaman arardı ya da mesaj atardı. Ama bu gittiği kışlaya göre değişiklik gösterebilir. Benimkinin gittiği yerde şansa sürekli eğitim görüyolardı 🤣
Ama öyle sürekli elinde telefonla Leyla gibi gezilecek bir yer değil askeriye. Bedelli gitsen de orası askeri bir komutanlık sonuçta.
Bi pazar ziyaretine gittim ama diğer pazarlar sürekli serbest miydi hatırlamıyorum.
Anladım canım doğru diyorsun ben bilmediğim için sinir oldum🤣bir de uzak gidemiyorum ıspartada🥲

valla sinir olmayın. zaten stres altındalar orda. her gün o kadar erkekle aynı yatakhanede uyanmak kolay mı? 😂 sıkmayın canınızı. müsait olsa illa ki sizinle iletişime gecerdi ama o da sorunsuz günleri bitirme derdinde 🥰 bak benim esim askere falan gitmedi ama keske gitseydi diyorum. 3 ayda bir aylık görevleri oluyor. bir ay göremiyorum. tabii esimde telefon kısıtlaması yok sürekli görüşebiliyoruz ama yanımda değil sonucta ve bu dediğim gibi sürekli oluyor. şükret kuzum haline 😂
Haklısın❤️Allah yardımcınız olsun birbirinizden ayrılmayın Allah korusun sizi❤️

Bedelli bile olsa milletin gözüne telefonu sokmaya da gerek yok yani.Oyle her istediğini de yapamaz orda.
Bu erkeklere oksijen muamelesi yapmaktan vazgeçin derim.Sanki adam bir gün alo demesi bayilacaksiniz 😀
O senin kadar düşünmüyordur bugün az konuştuk diye 🤷
Bence de gıcık ya ben de düşünmicem gidip film izlicem🤣❤️

Canım bir asker eşi olarak yazıyorum nişanlıyken 6 ay eğitimi vardı her gün konuşmayı geç günde 2 kere arayabildiginde şükrederdik 😁 yani bedelli de olsa orası disiplinli bir yer sürekli sık sık aramasini yazmasını beklememen gerekiyor ki sizin günleriniz çok az yani. Yani çok ilgi bekleme kavuşunca acısını cikartirsiniz araya özlem girince de daha güzel oluyor emin ol 😁♥️

bu kadar bağımlı olman iyi değil
hayatını doldur biraz bu kadar boş kalıp bedelli de olsa askerlik yapan adama sarman çok kötü bi durum
gerçi benim bir arkadaşım nişanlısı bedelli askerlik yaptığı sırada aldatılmıştı kıza da telefon kullanamıyoruz rahat rahat demişti
öyle bile olsa yapacak bişeyin yok zaten

Bedellide akşam belli bir saatten sonra serbest telefon kullanımı, hafta sonu da gündüz göz yumulabiliyor. Telefon yasak değil yani, akıllı telefon yasak. Her gün yarım saat konuşulmayacak bir durum değil yani. Ama hafta sonu satranç, futbol falan oynuyorlarsa öyle vakit geçiriyordur. Etrafımda bir kişinin bile bedelli askerliği yoğun geçmemiş, duyduklarıma göre yazıyorum.

Hanımlar düğün davetinden sonra bu konu da aklıma takıldı fikir almak istedim.
Benim erkek arkadaşım askerde ama bedelli kısa sürede bitecek. Şimdi orda şartlar nasıl bilmiyorum ama bedelli sonuçta biz çok az konuşuyoruz gün içinde. Hakkını vereyim her sabah günaydın yazar uyumadan iyi geceler yazar ve aramaya çalışır 1 kere de olsa. Ama bugün hafta sonu orda işler nasıl yürüyor bilmiyorum daha çok konuşmamız gerekmez mi? Bugün sadece 2 mesajla konuşma bitti hala yazmadı, aramadı. Benim gibi olan var mı? Ya tamam askerde ama sonuçta bedelli yani bunu tekrar belirteyim. Daha rahat olmaz mı özellikle pazar günü?
Allah aşkına 18 günlük askerliği ne abarttiniz ya. Bedelli de olsa asker ya hani göstere göstere telefonla oynamak olur mu ? Bir de orası kurallari olan bir kurum bedelli diye siz 9 a kadar uyuyun demezler.

Bedellide akşam belli bir saatten sonra serbest telefon kullanımı, hafta sonu da gündüz göz yumulabiliyor. Telefon yasak değil yani, akıllı telefon yasak. Her gün yarım saat konuşulmayacak bir durum değil yani. Ama hafta sonu satranç, futbol falan oynuyorlarsa öyle vakit geçiriyordur. Etrafımda bir kişinin bile bedelli askerliği yoğun geçmemiş, duyduklarıma göre yazıyorum.
Uzun dönem kadar nobetli ve ağır olmasa da hanımefendi acemi birlikte ne ogreniliyorsa onu öğreniyorlar. Askerlik kurumunda disiplinsizlik olur mu ? Parayı verdiniz hadi hadi siz geçin telefonla gözümüze baka baka konuşun denecegini mi saniyorsunuz ?

Hanımlar düğün davetinden sonra bu konu da aklıma takıldı fikir almak istedim.
Benim erkek arkadaşım askerde ama bedelli kısa sürede bitecek. Şimdi orda şartlar nasıl bilmiyorum ama bedelli sonuçta biz çok az konuşuyoruz gün içinde. Hakkını vereyim her sabah günaydın yazar uyumadan iyi geceler yazar ve aramaya çalışır 1 kere de olsa. Ama bugün hafta sonu orda işler nasıl yürüyor bilmiyorum daha çok konuşmamız gerekmez mi? Bugün sadece 2 mesajla konuşma bitti hala yazmadı, aramadı. Benim gibi olan var mı? Ya tamam askerde ama sonuçta bedelli yani bunu tekrar belirteyim. Daha rahat olmaz mı özellikle pazar günü?
Ya adam askerde iken sanırım seni aldatamaz içeri de akıllı telefon sokmak yasak, tuşlu telefon falanla da heralde aldatmaz zor olur :)
Erkeklerle akranlar muhabbet ediyordur kafa dağıtıyordur. Belki ceza aldılar onu yapıyordur. Nöbet vardır ne bileyim. Sık boğaz etme çocuğu... Sen de kafa dinle bu kadar mıç mıç olmayın havalar güzel git gez dolaş yürüyüş yap başka hayatında bir şey yok mu erkek arkadaş da erkek arkadaş... sonra ayrılınca hüüü ben napıcam hüüü çok yalnızım diyorsunuz.. az git sosyalleş gencecik hatunsun. Git kahve iç arkadaşlarınla

Benim arkadaşlarımın hepsi bedelliye gitti. Haftasonları telefonda baya dedikodu döndürürdük, pazar serbestlerdi.
Çarşı izni de yok bedellide başkasına gidiyo olamaz da çok boğduysan sessiz takılıyo olabilir

Uzun dönem kadar nobetli ve ağır olmasa da hanımefendi acemi birlikte ne ogreniliyorsa onu öğreniyorlar. Askerlik kurumunda disiplinsizlik olur mu ? Parayı verdiniz hadi hadi siz geçin telefonla gözümüze baka baka konuşun denecegini mi saniyorsunuz ?
Evet aynen bütün gün telefonda oynuyorlar, takılıyorlar demişim zaten

Beni yanlış anlamayın ama ben bedelli askerliğe karşı biriyim gittiklerin de öyle bütün gün meşgul olacak şeyleri yok nereden mi biliyorum ? Benim sözlümün mesleği askerlik bazen 4-5 gün görevde oluyor ulaşamadığım günler oluyor , ama siz tutup bedelli askerlik yapıyor yoğun derseniz ben orada bi duraksarım , zaten sınırlı gün bedelli askerlere de paşa gibi davranıyorlar yani tatile gider gibiler , neyle meşguldür neden yazmıyordur bilemem orasını .
Yine diyorum sizinle alakalı değil ben bedelli askerliğe karşı biriyim bu tepkim biraz o yüzden

X