Askerdeki sevgiliyle az konuşmak

FloralDeren

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2023
253
126
Hanımlar düğün davetinden sonra bu konu da aklıma takıldı fikir almak istedim.
Benim erkek arkadaşım askerde ama bedelli kısa sürede bitecek. Şimdi orda şartlar nasıl bilmiyorum ama bedelli sonuçta biz çok az konuşuyoruz gün içinde. Hakkını vereyim her sabah günaydın yazar uyumadan iyi geceler yazar ve aramaya çalışır 1 kere de olsa. Ama bugün hafta sonu orda işler nasıl yürüyor bilmiyorum daha çok konuşmamız gerekmez mi? Bugün sadece 2 mesajla konuşma bitti hala yazmadı, aramadı. Benim gibi olan var mı? Ya tamam askerde ama sonuçta bedelli yani bunu tekrar belirteyim. Daha rahat olmaz mı özellikle pazar günü?

Ileride sevgilisi askere gidecek biri olarak ben de yorumlari bekliyorum. (Benimkisi ama 6 ay gitmek istiyor, bana gore de mantikli. Fakat uzun bir zaman insan merak ediyor nasil oluyor diye ) 🤷‍♀️

Hanımlar düğün davetinden sonra bu konu da aklıma takıldı fikir almak istedim.
Benim erkek arkadaşım askerde ama bedelli kısa sürede bitecek. Şimdi orda şartlar nasıl bilmiyorum ama bedelli sonuçta biz çok az konuşuyoruz gün içinde. Hakkını vereyim her sabah günaydın yazar uyumadan iyi geceler yazar ve aramaya çalışır 1 kere de olsa. Ama bugün hafta sonu orda işler nasıl yürüyor bilmiyorum daha çok konuşmamız gerekmez mi? Bugün sadece 2 mesajla konuşma bitti hala yazmadı, aramadı. Benim gibi olan var mı? Ya tamam askerde ama sonuçta bedelli yani bunu tekrar belirteyim. Daha rahat olmaz mı özellikle pazar günü?
Evlendım
İkı ay sonra esım bedelliye gıttı
Hergun yazdı aradı tabi ama birgün hıc ulasamamıstım
20 kılo fasulye temızletıp kırdırmıslar mutfakta gorevlendırılmıs🤷

Benım de annesinin de aklımız cıkmıstı🤭

Boyle parçalı olarak ıkı gun konusamadıgımız oldu sadece

Sıklıkla mesajlasırdık

orda telefon kullanımı yasak. genelde herkes kaçak olarak alıyor yanına. esimin abisi de bedelli yaptı ama çok nadir görüşebildik. he ağır işleri mi var yok. yürüyüş falan. ama rahat değiller yine de. hiç askerde sevgilim de olmadı dediğim gibi sadece esimin abisinden biliyorum 😂

Evlendım
İkı ay sonra esım bedelliye gıttı
Hergun yazdı aradı tabi ama birgün hıc ulasamamıstım
20 kılo fasulye temızletıp kırdırmıslar mutfakta gorevlendırılmıs🤷

Benım de annesinin de aklımız cıkmıstı🤭

Boyle ıkı gun konusamadıgımız oldu sadece

Sıklıkla mesajlasırdık
Hafta içi ben de çalışıyorum çok sık yazamam ama bugün pazar yani konuşmamak garip geldi pazar günü de iş verirler mi öyle

orda telefon kullanımı yasak. genelde herkes kaçak olarak alıyor yanına. esimin abisi de bedelli yaptı ama çok nadir görüşebildik. he ağır işleri mi var yok. yürüyüş falan. ama rahat değiller yine de. hiç askerde sevgilim de olmadı dediğim gibi sadece esimin abisinden biliyorum 😂
Ay bilmiyorum sinir etti beni🤣

Pazar günü haftasonu mıntıka temizliği, lavabo temizliği yapıyor olabilirler veya banyo günü olabilir. Yeni asker olduğu için rahat bırakmıyorlar dolu dolu geçirtiyorlar günlerin
İnşallah öyledir yoksa döndüğünde fena kavga edicem🤣

X