Aşılama öncesi o süreç

Su an benimde adet sancilarim basladi tutmadi benim sanirim
Hamilelik belirtisde adetle aynı canım inşallah tutmustur. Ben 5. Yi yaptırdığım için artık az çok anlıyorum. Kendi vücudumda olanları adet zamanı bağırsak hareketi olur karnımda gaz sesleri fokurdama gibi sesler onlar başladı.

Merhaba su an asilamamin 6. Gunundeyim adetinin ikinci yada 3 gunu dr kontrol icin cagiriyor yumurtaliklari kontrol edip yumurta buyutme hormonu veriyorlar ben gonal f igne kullandim karindan 8 gun kadar. 9. Gun catlatma ignesi yapiyorsun beni sonraki gun hemen cagirdi asilama icin sabah esim sperm ornegi verdi spermler yikandi hazirlandi vitamin mineral falan ekleyip bir siringanin icine koyup hazirlamislar ben ozelde yaptirdim onu alip doktorun muayenehanesine gittik asilama can yakan bisey degil az biraz tabiki biseyler hissediyorsun ama abartilacak bisey yok bi 20-30 dk kadar dinlendirdi beni dr sonra donduk bekledigimiz mucizeye gore hic bisey degil bu sürec simdi asilamanin 6. Gunundeyim ve bekliyorum 14. Gunde kan testi yapip doktorun yanina gidicez hic biseyden korkma burada mukemmel bi yardimlasma var aklina takilani sor bilen söyler zaten böyle seylerle ugrasinca herseyi öğreniyoruz mecburen Allah hic birimizin kucagini bos birakmasin insallah ❤️
Merhaba cnm hayırlısı olsun Allah kucağımızi boş bırakmasın inşallah. Bende aşılama tedavisine başladım 5 .günüm sanırım 1 haftaya kalmaz aşılama olacaktl kısmetse. Yumurta takibim yapılacak sanırım. Bende gonalf kullanıyorum. Kendim yapıyorum biraz sıkıntı ama napalim bebek için herşeye değer dedik çıktık yola. Gonalf bende şişkinlik yapıyor ne yersen yiyeyim sanki tıka basa doymuş gibi oluyorum sende herhangi bir yan etksii oldu mu

Merhaba bende 2,5 yıllık evliyim pcos dendi banada. 5. Aşılamamı yaptırdım 4. Günümdeyim sonuc bekliyorum. Aklına takılan şeyleri sorabilirsin.
Merhaba cnm.hayirlisi olsun inşallah gebelik olmuştur. Bende tedaviye başladım 5.gunun. sanırım 3.5 güne aşılamam.olur kısmetse. Aşılamada birwz tedirginim

Merhaba cnm.hayirlisi olsun inşallah gebelik olmuştur. Bende tedaviye başladım 5.gunun. sanırım 3.5 güne aşılamam.olur kısmetse. Aşılamada birwz tedirginim
Testim negatif çıktı dün yapmıştım. Hayırlı olsun inşallah aşılaman tutar. Hiç tedirgin olma ben 6. Ya doğru gidiyorum 😄 aşılama yapılırken zaten alttan muayenenin aynısı öyle cok acılı birsey değil. Rahat ol

Testim negatif çıktı dün yapmıştım. Hayırlı olsun inşallah aşılaman tutar. Hiç tedirgin olma ben 6. Ya doğru gidiyorum 😄 aşılama yapılırken zaten alttan muayenenin aynısı öyle cok acılı birsey değil. Rahat ol
Teşekkürler cnm..neden bu kadar aşılama deniyorsun cnm 3 ten sonrası tüp bebek diyorlar. Özel sebebi yoktur inşallah cnm Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah

Teşekkürler cnm..neden bu kadar aşılama deniyorsun cnm 3 ten sonrası tüp bebek diyorlar. Özel sebebi yoktur inşallah cnm Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah
Amiiinn inşallah. Ben yurtdışında yaşıyorum burda tüp bebeğe geçmek için 6 aşılama şartı var. Türkiyede aslında tüp bebeğe başlamıstık kayseri acıbademde transferim iptal oldu. Transfer icinde daha gidemedik. O vakittede boş geçmesin diye burdaki aşılama sayısını dolduruyum dedim.

Amiiinn inşallah. Ben yurtdışında yaşıyorum burda tüp bebeğe geçmek için 6 aşılama şartı var. Türkiyede aslında tüp bebeğe başlamıstık kayseri acıbademde transferim iptal oldu. Transfer icinde daha gidemedik. O vakittede boş geçmesin diye burdaki aşılama sayısını dolduruyum dedim.
Anladım cnm inşallah bu sefer tutar tüp e gerek kalmaz cnm bende ilk asilamam olacak bu ay kısmet se. Hayırlısı olsun inşallah

Arkadaşlar öncelikle merhaba kardeşim 1 buçuk yıllık evli evlendiklerinden beri deniyorlar bebek olmuyor aynı şekilde bende 8 aylik evliyim ve evlendigimden beri deniyoruz doktorlar pcos diyorlar ama net bi şey yok çünkü adet olamıyoruz oda bende adetsizken kan verdik ve ultrason la bakildi ona gore dediler doktorlar . aşılama süreci nasıl oluyor ne icin gidiyoruz doktora ve devlet hastaneleri yapıyormu Kütahya da ikametgah ediyoruz. Bilen varmi bu aşılama sürecini doktora gidecegiz ama bu süreci anlamak bilmek istiyorum çünkü doktor bisey deyince anlamıyoruz lütfen bu aşılama sürecini anlatirmisiniz çok teşekkür ederiz şimdiden...♡
Eskişehir yunus emre hastanesinde tüp bebek bölümü var 2 hekim var bende de pcos var bende aşılama tedavisine başladım adet olmak için ben duphaston kullanıyordum her ay kullandığımda düzenli oluyor bence Eskişehire bi gelip gözükebilirsiniz

X