Aşılama nedir?

Merhaba canım gittin mi kontrole
Merhaba cnm gittim büyüme güzel dedi doktor Perşembe günü kısmet se asilamam olacak hayırlısıyla 🥰 yarın son iğne mi olacağım. Senin de eğer büyüme de sorun yok sa perşembe cuma olabilir . Aynı gün başladık çünkü iğneye. Ben 75mg dozz iğne vurdum sen?

Merhaba cnm gittim büyüme güzel dedi doktor Perşembe günü kısmet se asilamam olacak hayırlısıyla 🥰 yarın son iğne mi olacağım. Senin de eğer büyüme de sorun yok sa perşembe cuma olabilir . Aynı gün başladık çünkü iğneye. Ben 75mg dozz iğne vurdum sen?
Aa çok sevindim canımm süper habeeeer. Ben 50 mg vuruyorum belki benimki bikaç gün daha ileri atabilir

Aa çok sevindim canımm süper habeeeer. Ben 50 mg vuruyorum belki benimki bikaç gün daha ileri atabilir
Yumurta rezervi ne göre de vermiş olabilir Lee cnm. Bu arada haftasonu işini sordum yapıyormuş devlet hastanesi.benim belki yaştan dolayı yüksek doz verilmiştir olabilir cnm

Aa hafta sonu olayı da çok iyi bu arada 😌 resmen 3-4 gün sonra olacaksın heycanlı mısın😌
Hem heyecanlıyım hemde tedirginim gene alttan baktılar kasıyorum kendimi hep. Hayırlısı olsun hakkımızda. İnşallah 15 gün sonra herşey çok güzel olacak Allah'ın izniyle. Seninle süreç aynı beraber takip edeceğiz

Hem heyecanlıyım hemde tedirginim gene alttan baktılar kasıyorum kendimi hep. Hayırlısı olsun hakkımızda. İnşallah 15 gün sonra herşey çok güzel olacak Allah'ın izniyle. Seninle süreç aynı beraber takip edeceğiz
Çok normal canım bende aynı hislerdeyim bakalım yarın bana ne diyecek 😌 20 gün sonra her şey belli olacak allahın izniyle

Daha yeni yaptırdım bugün 2. Günüm 😊
AA hayırlısı olsun cnm benimde Perşembe günü asilamam. Bişey soracağım iğne yaparken bir kez olmak üzere azcik dışarı kaçtı sıvı ilaç. Bişey olmaz değil mi? Normal de 75 mm yapıyorum..o kaçanı telafi etmek gerekir mi yoksa bişey olamz mi

Bugün ignemi yaparken azcik dışarı kaçırdım telafi etmek gerekir mi cnm
Canım çok mu kaçtı yani az ise o kadar da önemli olmaz diye düşünüyorum çünkü bende iğneyi 50 mg getirdiğimde 1 damla felan ağzına geliyor iğnenin ona yapabilecek bir şey yok diye takmıyorum çok

AA hayırlısı olsun cnm benimde Perşembe günü asilamam. Bişey soracağım iğne yaparken bir kez olmak üzere azcik dışarı kaçtı sıvı ilaç. Bişey olmaz değil mi? Normal de 75 mm yapıyorum..o kaçanı telafi etmek gerekir mi yoksa bişey olamz mi
Teşekkür ederim hayırlısı olsun sizler içinde. Valla hiç bilemiyorum iğne mevzusunu ben femara kullanmıştım iğne vermediler bana

Şöyle pcos olduğu için düzensizlik var ama 30da olsa 40da olsa eninde sonunda yumurtlamam oluyor dolayısı ile adetim de oluyor. Çoğu pcoslu gibi Ovülasyon testinde LH ım çok yüksek çıkmıyor. Habire pik yok yani. Ve yumurtlama normal şekilde pik yapıyor 2 güne çatlıyor falan. Ama aylardır denememize rağmen olmadı, ilaç kullansam ne değişecek onu da çözemiyorum belki yumurtanın kalite artar
Bende seninle aynıydım canım. Aşılama yaptırdım ilkde tuttu. Stres varsa tüp bebek bile yapsan tutmuyor canım

X