Aşılama nedir?

Bu tarz konularda çok az sebep söyleniyor maalesef çok haklısın insanın kafası karışıyor. Bir daha aşılama yaptıracak mısın yoksa tüp bebek mi deneyeceksiniz
benim evliliğim 2 sene olmadı henüz,
sanırım devlet erkekte azosperm; kadında tüpler kapalı değilse tüp bebek için 3 yıllık evllilik şartı arıyor.
kürtaj sonrası 2 ay doğal denemek istiyorum. sonrasında tekrar aşılama için çağırdılar.

benim evliliğim 2 sene olmadı henüz,
sanırım devlet erkekte azosperm; kadında tüpler kapalı değilse tüp bebek için 3 yıllık evllilik şartı arıyor.
kürtaj sonrası 2 ay doğal denemek istiyorum. sonrasında tekrar aşılama için çağırdılar.
Anladım canım hayırlısı olsun hakkında inşallah bu iki ay mucizeniz olur kavuşursunuz bebeğinize 🙏🏻

Merhaba arkadaşlar. İki buçuk senedir benimde çocuğum olmuyor bizde aşılama düşünüyorduk en son doktora gittiğimde konuşmuştum aşılama önermedi olur senin çocuğun dedi duphaston ve agnucaston verdi bana da ama hâlâ değişen bişey yok. Bal polen propolis karisimlari oluyor onların gebeliği arttırdığı söyleniyor ve fayda gören de çok fazla eşime de bana da o karisimdan aldım bulduğum her yolu da deniyorum nasip artık Rabbim kucaklarinizi boş bırakmasın sağlıklı hayırlı kolay evlatlar nasip etsin hepimize de inşallah
merhaba agnucastonu nerden aldınız acaba ben netten bulamıyorum Rabbim sağlık versin

Çok teşekkür ederim eczaneden aldım bugün yazdirilabiliyormus
Size de mi doktor önermişti? Bana bitince yazdır filan demedi doktor agnucaston hapı bir kutu yazmış duphaston hapını üç kutu yazmıştı duphaston hâlâ kullanıyorum diğerini tekrar yazdirmam gerekiyo mu bilmiyorum

Size de mi doktor önermişti? Bana bitince yazdır filan demedi doktor agnucaston hapı bir kutu yazmış duphaston hapını üç kutu yazmıştı duphaston hâlâ kullanıyorum diğerini tekrar yazdirmam gerekiyo mu bilmiyorum
Hayır canım ben ilk hamile kaldığımda kullanmıştım hamile kalmak için takviye olarak kendim almistim

İnşallah pozitif sonuç alirsiniz. Kaç yumurtaniz vardi ve ölçüleri kacti? Bir de klomen mi kullandınız
İnşallah teşekkür ederim. 1 tane vardı sağ tarafta 20 mm 2 tanede sağda vardı ama onlar küçüktü iğneyi vurulduğumda o yüzden tek diyebilirim 🤷🏻‍♀️ klomen bende etki etmiyor o yüzden femara kullanıyorum

Arkadaşlar bilen bilir bende pcos var. Bebek istiyoruz ve bu süreçte çok şey öğrendim araştırdıkça. Ama bu aşılama olayını çözemedim, aşılama pcos için işe yarar bi şey mi yoksa sperm sorunu olanlarda mı daha çok işe yarıyor ve internette klomen yüzde 40 aşılama yüzde 20 bebek ihtimalini artıyormuş, madem öyle neden aşılama klomenden sonra öneriliyor ihtimal düşükse bilen birileri cevap verebilir mi

Aşılama sperm, yumurta problemi olmayanlarda sadece doğal yumurta takibi yapılarak da olabilir. Ekstra çatlatma iğnesi yapılır

X