Aşermelerimiz:)

bende eksiyi cok yiyorum tatliya dokunmuyorum bile.bide meyve yemekten helak oldum.yemek yiyemiyorum bu yuzden.erik zamaninda gunde iki kilo erik yedim iki ay.herkes kizin olacak dedi.ama oglum olacak insaallah

ya ben televizyonda ne görsem canım istiyo azcık yiyince geçiyo
yalnız normalde ne seviyosam hala aynı ekşi acı sevedim değişiklik yok
benimki kız bu arda

bende hep rüyamda görüyorum sonra canım istiyor.gecenlerde şeftalili pasta yedim rüyamda şeftali aradı herkes bana bende tesadüfen buldm biyerde ama mevsimi değil die iğrençti mecburen 1 dilim tattım bıraktım.hep ekşi yiyorum tatlı çok sevmeme ragmen görmek bil istemiyorum cinsiyeti belli değil daha kısmet bakalım...

bugün benim için zor bir gündü.çok şiddetli bir başağrısı ile yatmıştım aynı şekilde uyandım bugün.inanırmısınız yere eğilemedim ev üstüme üstüme geldi midem ekşidi asabileştim iğrenç bir gündüüüüü yemek yemek çok zordu bugün.ağzımın tadı yok ay bir geçse şu ilk 3 ay...

bugün benim için zor bir gündü.çok şiddetli bir başağrısı ile yatmıştım aynı şekilde uyandım bugün.inanırmısınız yere eğilemedim ev üstüme üstüme geldi midem ekşidi asabileştim iğrenç bir gündüüüüü yemek yemek çok zordu bugün.ağzımın tadı yok ay bir geçse şu ilk 3 ay...

Aynı dert bende de var. Ağzımın hiç tadı yok.Sadece ağzımın tadı değişsin diye birşeyler yiyorum,yedikten hemen sonra ağzımın tadı yine berbat oluyor.Suyu içmek ise bir işkence.Sadece içmek zorunda olduğum için içiyorum.
Birde kokulara olan hassasiyetim çok kötü,en güzel parfümler bile bana iğrenç geliyor.Verneli ise hayatımdan sildim hiç kullanamıyorum.İnanırmısınız ellerimi sabunladıktan sonra kokmayayım diye yüzüme doğru hiç yaklaştıramıyorum.Yani gerçekten çok kötü.İnşaallah 3 ay dolunca geçer.

Bu arada bende tuzlu yiyenlerdenim.Tatlı ve ekşiyi yiyemiyorum. Ne olucak şimdi, Hakkı mı Ayşemi??kafamçokkarıştı

valla bende tuzlu ama bilemiyorum tabi hakkımı ayşemi sağlıklı olsunda

bende ikisinden de yiyorum eksi de tuzlu de tatli da hepsi karisik bakalim ne olcak hayirlisi olsun da bebegim icin ilk ultrason 8 gun sonra insallah cok merak ediyorum :)

benim aşermelerim bitti sanırım hiç eskisi gibi değilim iştahta iyi çok şükür ama tuzlu yeme inadım bitti ekşi tatlı ne olursa ALLAh ne verdiyse yiyiorum:)...

off ben değil aşermek yemek kokusunu ve kendisini görmek istemiyorum.ölüyorum bulantıdan arkadaşlarr :)))

ben ilk haftalarda aşırı tuzlu yedim özellikle yeşil zeytine doymuyodum canım heğ tuzlu yemek istiyodu özellikle canım bişey istemedi ama genelde tuzlu ve eksı yiyorum tatlı daha canım istemedi zaten öncedendde tatlıyla aram yoktu ama oglum olucak Allah kısmet ederse

arkadaşlar bende geçen gün rüyamda şeftali ağaçları ve üzerinde greyfurt büyüklüğünde tam olgunlaşmış şeftaliler gördüm.Uyandığımda ağzımın sulandığını farkettim.Ama Ankara'da böyle mevsiminde olmayan şeyleri bulmak daha zor.Şimdi Metro markette olduğunu öğrendik.Gidip alacağız.Tabiki mevsimindeki sulu sulu şeftalileri bulmak zor ama bi ısırık alsam yeter:)))))))))

arkadaşlar ben 8 haftalıgım ama benim geçen haftalarda başlamıştı ilk patates püresi istedi canım ne alakaysa geçen gün tvde havuç yerlerken gördüm canım çekti.eşimde saçmalama hemen ne bu diyor.ben hem tatlı yiyorum hem tuzlu yiyorum.

ya ben ekşi tuzlu tatlı acılı ne bulursam yiyorum :) yeterki bogazımdan asagı bişeyler gitsin:) ha sucuk falan hic yemiyorum böggggh

benimde bebiş sekiz haftalık ama cidden rüyamda görüyorum bazen yiycekleri söylediğimde kimse bana inanmıyordu heheyy şimdi burdaki yazılarıda okutcam onlara peki bide bişey sormak istiyorum ne olur bilen varsa söylesin erik istiyor canım bulamıyorum en son eşim bulmuş bişeye benzemiyordu ankarada erik satan yeri bilen varsa yazsın lütfen....

benimde bebiş sekiz haftalık ama cidden rüyamda görüyorum bazen yiycekleri söylediğimde kimse bana inanmıyordu heheyy şimdi burdaki yazılarıda okutcam onlara peki bide bişey sormak istiyorum ne olur bilen varsa söylesin erik istiyor canım bulamıyorum en son eşim bulmuş bişeye benzemiyordu ankarada erik satan yeri bilen varsa yazsın lütfen....

yaaa ben erigi çok seven birisiyim aklımdan da geçmiyor degil arkadaşım sende sekiz haftalıkmışsın biz dogum yapmadan erikler çıkacak ben onu bekliyorum.istda büyük marketlere gezmeye gittigimizde göz ucuyla baktım ama yoktu :sm_confused:

evet tek tesellim eriklerin doğumdan önce çıkcak olması şükür sudem-1 arkadaşım elbette böle bişey ne yaşamak nede birilerinin böle bişey yaşamasını istemem Allah herkese sağlıklı bi şekilde bebeğimizin yüzünüde görmek nasip etsin demi kötü düşünmeyelim ki kötü bişey olmasın

X