Aşermelerimiz:)

B

berrinyy

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi berrinyy
yeni anne adayları canınız neler istiyo?
mesela ben artık rüyamda görmeye başladım rüyamda gördüğümü yeme isteğiyle uyanıyorum ve o gün illaki yiyorum:)yinede çok fazla iştahım yok..
tatlımı ekşimi?çevremdeki teyzeler bunu soruyo neymiş efendim ''ye ekşiyi doğur ayşeyi ye tatlıyı doğur atlıyı'' ben tuzlu şeyleri canım çekiyo deyince devirle beraber aşermeler de değişti diyolar:)

• Konu Sahibi berrinyy
slm canim,ben tatli seven birisi olarak suan tadli gormeye tahammul edemiyorum,cikolata,baklava,recel bal,vs.hic birisini yiyemiyorum,:sm_confused:tuzlu ve eksi ne varsa yiyebiliyorum,dedigin gibi bazen uyurken ruyamda goruyorum ayy uyaninca bakiyorum yok,,gecen gun ispanakli gozleme gordum ruyamda ya ne alakaysasırnaşık şeysırnaşık şeyallahtan saat 7felandi esim gitti aldi yedimde rahatladim,:eek:iste boyle canim,,,,hadi kizlar sizde anlatin bakalim,:1hug:

• Konu Sahibi berrinyy
benimde rüyalarıma giriyor kızlar dün akşam badem şekeri gördüm ondan istiyorummmmmm bugün yemem lazım mutlaka rüyamda yersem canım istemiyor ama tam yiyeceğim sırada ya kayboluyorlar yada uyanıyorum oğlumun canı acayip tatlı istiyor...

• Konu Sahibi berrinyy
Ya ben hamile degilim ama canim cok acayip tursu istiyo neden acaba?:)))

• Konu Sahibi berrinyy
o ekşi tatlı olayları saçma geliyor bana..yarım saat önce limonu ortadan kestim suyunu sıktım tuzlayıp içtim kafamçokkarıştı ardından dörde bölüp afiyetle yedim naniknanik şu anda elimde çikolata var..eee benim oğluşum olcak Allahın izniyle..yoksa göremedikleri bir bebek daha varda karnımda saklanıyormu o da kızmı yoksa sırnaşık şey hem tatlı hem ekşi ne olacak bu hamişin hali :teytey:

• Konu Sahibi berrinyy
o ekşi tatlı olayları saçma geliyor bana..yarım saat önce limonu ortadan kestim suyunu sıktım tuzlayıp içtim kafamçokkarıştı ardından dörde bölüp afiyetle yedim naniknanik şu anda elimde çikolata var..eee benim oğluşum olcak Allahın izniyle..yoksa göremedikleri bir bebek daha varda karnımda saklanıyormu o da kızmı yoksa sırnaşık şey hem tatlı hem ekşi ne olacak bu hamişin hali :teytey:

ay alemsiniz ya:)))ya ben daha neler neler duyuyorum çevremden tek aşermeden cinsiyet tahmini yapsalar iyi.geçen gün bana meme ucun koyulaştımı çok koyuysa erkek daha koyulaşmadıysa kız dediler hey Allahım:)
bugün canım portakal suyu çekti gidip sıkim de içim bari:))

• Konu Sahibi berrinyy
heh banada sacma geliyor bu ye tadliyi cikar hakkiyi ye eksiyi cikar ayseyi,benim ablam bol bol recel tadli yerdi ama kizi oldu yane,bu sonuca gore benim oglummu olcek,inanmammmmm

• Konu Sahibi berrinyy
ama herşeye rağmen yemek pişirmek ve yemek bir eziyet:)))

turşu turşu diye gözüm dönüyordu hala da öyleee ama söylenilenin, batıl inançların aksine oğlum olacakkk

ama herşeye rağmen yemek pişirmek ve yemek bir eziyet:)))

haklisin ama,acayip bir durum var suan bende,gecen hafta basimi kaldiramiyordum bas donmesinden,bu haftada bi anormallik var ya,bu hafta gayet iyi hissediyorum kendimi,sadece cok acikinca basim donup midem bulaniyor,yemekte yapabiliyorum ustelik ya,,ayy suan canim ne cekti berrinyy,zeytinyagli yaprak sarmasi,,,,olsada yesekkkksırnaşık şeysırnaşık şey

sanırım bu hamişler cok rüya görüyolar jeyyarbende cok rüya görüyorum hergün sırnaşık şey

bende tuhaf olan aşermiyorum canım pek bişi istemiyo ne tatlı ne tuzlu halbuki ben tatlı delisiyimdir ama tatlı yedigimde fazla bişi yiyemiyorum tatlı daha cok migdemi kaldırıyor tuzluyu tercih ediyorum yada ekşi meyve ama turşudanda hic haz etmiyorum sevmiyorum hamile olmadan önce yerdim şimdi kokusu bile migdemi kaldırıyo kızlar.gecen gün canım ceviz istemişti sadece aşerdigim bi o oldu sanırım..hee bide dondurma :icecream::asigim:

ay bende rüyam da gördüm hiç sevmediğim kerevizi sanki burnumda tütüo ertesi gün annem sağolsun pişirmişş yedim turşuda çok yiyom tatlı yiyemiom sadece hamilelik beni çok değiştirdi...

bende tatlıyı çok severdim ama artık görmeye bile dayanamıyorum.
mesela geçen gün canıım sucuk çekti sonra ne kadar yediğimi hatırlamıyorum ertesi gün felaket gibiydim şuan aklıma geldiğinde bile kusmak istiyorum.

iki gün önce balık görmeye dayanamıyodum bugün nerdeyse yarım kilo hamsi yedim hatta şimdi acıktım kalan birkaç hamsiyi ham yapmayı düşünüyorum:)
turşu ıyyyyy evde vardı birtane yiyim dedim sirke kokusu mahvetti annem kurmuştu.ama hazır turşular tuzla kurulduğunda koku olmuyo yinede çok cezbetmiyo:))

birde portaka suyu bu günün favorisiydi.ya 11.haftanın içindeyim.artık aşermekten ve yemeliyim yemeliyim mücadelesinden yoruldum 3 hafta sonra umarım biter:)

kıslarr bu aşerme kacıncı haftada baslıyo daha öle bi istegim ytok ama eşim olursa sakın bana gelme aşerme lafını duymak istemiyom dioo:KK43:(( canım bişi isteyince ne yapcam ben:KK43:((

atla tepesine canım mecbur çocugu tek başınamı yaptın zaten tum sıkıntısını biz çekiyourz onlarda yardım edece :dilcikar:

belli bi şeyi aşermedim ben kısaca herşeyi yiyorum.acılı, tuzlu,tatlı,ekşi herşey favorim yani.canım hiçbişey istemedi şimdiye kadar bakalım bundan sonra ne olacak!?

valla canım sürekli acılı ekşili turşu istiyo ... tatlı olarak da çikolata yeterli sanırımmm

X