Artık dur demem gerekiyordu

Aynen fazla yemek benim içinde psikolojik.Hayatın anlamını hiçe sayıp boşvermişlik yapıp durmadan yiyorum.Yedikçe daha kötü oluyorum.Dün oturup hıçkırarak ağlamak istedim.Ama kullandığım antidepresan künt yapı dedikleri ne ağlatıyor ne güldürüyor.
Ben de bebekle kaldığımdan bu yana 7 8 kilo aldım.İnşallah düzene girer de veririz.
Günde 3 4 muz. , 1 çikolatalı gofret , 12 normal gofret. kayısı kuriları 1 somun 2 mayalı ve yanında tabiki yemekler.
Benden de al o kadar. Yediklerimi sayamiyorum. Tadını bile anlamıyorum yediklerimin. Napsak nasıl etsek. Bilemedim kızlar. Bende antideprasan kullanmamak için gitmedim doktora. Öyle gergin ve mutsuz hissediyorum ki kendimi.bu yediklerimiz de bizi böyle yapıyor.

Canım protein ağırlıklı beslenmelisin. Acıkmazsın o zaman. Elimde bir liste var. :KK66: Beğenirsen beraber yapalım listeyi? Vitaminlere kadar hesaplanmış bir liste halsiz düşmemek için. Whatsapp grubu oluşturabiliriz. Bu hayattan sıkıldım. Kendimi diyete adamaya karar verdim :KK70:
Canim listeyi bana da at istersen grup kurabiliriz.

İsterim hem de çok
:KK200:

Benden de al o kadar. Yediklerimi sayamiyorum. Tadını bile anlamıyorum yediklerimin. Napsak nasıl etsek. Bilemedim kızlar. Bende antideprasan kullanmamak için gitmedim doktora. Öyle gergin ve mutsuz hissediyorum ki kendimi.bu yediklerimiz de bizi böyle yapıyor.

Canim listeyi bana da at istersen grup kurabiliriz.

:KK200:
lastrose6 lastrose6 bugün diyetisyene gittum.Normal diyet listesi uymaya çalışacagım bakalım. Yürüyüş yap falan demedi.Baktı halime kadın çoraplarımı bile zor giydim midemden.Çok utandım.

lastrose6 lastrose6 bugün diyetisyene gittum.Normal diyet listesi uymaya çalışacagım bakalım. Yürüyüş yap falan demedi.Baktı halime kadın çoraplarımı bile zor giydim midemden.Çok utandım.
Çok sevindim canım Senin adına. İyi bir başlangıç olur inşallah. Ben.diyetisyen e gitmedim ama eski gittiklerimin listesi var . bilmiyorum ne yesem nasıl yesem. Kafam öyle karışık ki anlatamam.

Çok sevindim canım Senin adına. İyi bir başlangıç olur inşallah. Ben.diyetisyen e gitmedim ama eski gittiklerimin listesi var . bilmiyorum ne yesem nasıl yesem. Kafam öyle karışık ki anlatamam.
Ben de aynı durumdayım ama başlamam gerek canım midem kocaman oldu.eğilemiyorum inan çok zorlanıyırum.

X