aralıkta tüp bebeğe başlayanlar

• Konu Sahibi _yalnızlık78_
herkese selamlar kızlar bende tüp bebek tedavisine başlıyacam benim kısa protokol olacak dr um bana adetin 3. günü gelmemi söyledi çok merak ediyorum arkadaşlar 3. günü gittiğimde hangi aşamamalara başlıyacam bana yazarsanız çok sevinirim
allahım hiç birimizin emeğini boşa çıkarmasın
merhaba öncelıkle hayırlı olsun kan vereceksin hormon tahlili ve ultrason muayene eiyolar onagöre iğne tedavisine başlayacaksın daha önce birtakım tahliller istedilermi sizen bilmiyorum ama 2-3 günde bir çağırıyorlar tekrar kan tahlili iğnelere devam edip haa bide ultrasonda muayene ediyolar yumurtaların durumuna göre çağırıyolar ben mesela 27 kasımda adet oldum 2. günü hast. gittim ve 29una iğnelere başladım 5 aralıkta çatlatma iğnesi vuruldum 7 aralıkta yumurtalarım toplandı 11 aralıktada transferim yapıldı tabii bu prosedür kişiden kişiye değişiyor. inşllh Allahım hepimizin yüzünü güldürür. senın ilk denemenmi

merhaba öncelıkle hayırlı olsun kan vereceksin hormon tahlili ve ultrason muayene eiyolar onagöre iğne tedavisine başlayacaksın daha önce birtakım tahliller istedilermi sizen bilmiyorum ama 2-3 günde bir çağırıyorlar tekrar kan tahlili iğnelere devam edip haa bide ultrasonda muayene ediyolar yumurtaların durumuna göre çağırıyolar ben mesela 27 kasımda adet oldum 2. günü hast. gittim ve 29una iğnelere başladım 5 aralıkta çatlatma iğnesi vuruldum 7 aralıkta yumurtalarım toplandı 11 aralıktada transferim yapıldı tabii bu prosedür kişiden kişiye değişiyor. inşllh Allahım hepimizin yüzünü güldürür. senın ilk denemenmi

Ayyy sağol valla sanki içimi okumuş gibi merak ettiklerime cevap vermişsin, kaç gün sürüyo bu olay diye merak ediyodum bende, bi de toplama işlemine kadar hastane de yaptırdığın sadece kan testi ve ultrasonmu yani çok vakit gerektiren şeyler değil dimi, çalışıyorumya izin işini nasıl ayarlıycam diye düşünüyorum, inşallah tatlı tatlı bebişlerin olur.

canım çok saol seninde hayırlı olsun cevabın için teşekkür ederim yarın adetimin 3. günü yarın dr gidecem çok heyecanlıyım
allahım sen bizi çocuksuz bırakma yarabbim amin:emir_bebek::emir_bebek:

canım çok saol seninde hayırlı olsun cevabın için teşekkür ederim yarın adetimin 3. günü yarın dr gidecem çok heyecanlıyım
allahım sen bizi çocuksuz bırakma yarabbim amin:emir_bebek::emir_bebek:
merhaba kuzi ve kedeerli arkadaşlarım
saat veriyolar oosaatte gidiyosun kan veriyosun ve sonuçlar çıkana kadarda muayene oluyosun tabii bu süre hastaneden hastaneye değişir mesela biz 11 gb gidiyoduk 2-3 gb işimiz bitiyordu. özel haastanee olursa çok oyalanmıyosun fakat üniverssite hastanelerinde bekliyosuun çok neeyse ssonuç olarak beklemek de güzel sonucu düşünürsen ama size bişey diyeyimmi o işlemlerdense gebelik testini beklemek daha zor stres oluyosun acaba varrmı yokmu Yüce Allahım herkese naasip etsin inşallah emeklerimizii boş çevirrmez iinşallah.26 aralıkta bbelli oolaacak çaatlaayyacağım.
heerhangii bir ağrım falanda yok kiminin kasıklarında ağrı ooluyomuşş bennde ara ara oluyo bide bugün başımda ağırlık hissettiim bilmiyoorum ilaçlardaanda olabiillir. sizlere tavsiyem çook rahaat olun

merhaba, kimse yok galiba senağlama, ben de dün lucrine başladım ama sinirlerim mi bozuldu ne ağlamak gelio hep içimden, acaba ilacın etkisi mi merak ettim, sizlerde de oluyor mu

puregon 250 liği ben aşıla yaptırcamda kullanmıştım,bu ay tüp bebek yaptırcam reçeteye gene onu yazmış ama ne kadar kullancam onu bilmiyorum,

doktoruna sormalısın canım
en iyi o bilir
inşallah tutar canım
Rabbim yardımcımız olsun

selam kızlar ben cumartesi dr gittim bana ilk gittiğimde kısa protok demişti ama bu sefer gittiğimde uzun protok olacakmış moralim çok bozuldu şimdi bana doğum kontrol hapı verdi onları içiyorum yani benim şidi seneye anca transferim olur offf daha çok var

a.s.Ne güzel işte kederlicim yumurtaların yavaş ama sağlam gelişecek buna sevinmelisin. Neden hızlı yumurta gelişimlerinde yumurtanın içi boş çıkabiliyor ve transfer hücre olmadığından yapılamıyor ve hüsranla sonuçlanır. Yavaş yavaş gelişmesi kontrol altında olması çok daha iyi moralini hiç bozma olumsuz hiçbirşey yok Allah hepimiz hakkında hayırlısını versin.
igin için çok teşekkür ederim ama ben hemen olup bitsin diyorum çok sabırsız bir insanım:1rolleyes:
sendemi tüp bebek yapacaksın CADIARZU

selam kızlar sitede yeniyim ben de bu ay tüp bebeğe başlıyorum uzun protokol uygulanacak şuan doğum kontrol hapı kullanıyorum bir de doktorum burun spreyiyle hormonlarımı baskılayacakmış spreyi adetin kaçıncı günü kullandırtıyorlar ilk denemem yardım ederseniz sevinirim

bir de kızlar bir tüp bebekte toplam kaç ünite ilaç kullanılıyor doktorum 3000 ünite kullanacağız ama onu da bir seferde alamayız dedi heyet raporuyla alıyoruz da

Eylül 26,
iyi dileklerin ve temennilerin için çok teşekkür ederim Allhım herkese tattırsın seni ve bebişleri öpüyorum canım benim

a.s.canımcım şuan benim transferim oldu ayın 26sında hamile olup olmadığım belli olacak inşallah. Allah yardımcımız olsun:1hug:
hadi hayırlısı canım inşallah bebişlerin sana sıkı sıkı tutunmuştur:emir_bebek::emir_bebek: allah hiç birimizin emeğini boşa çıkarmasın

eylül26 cevabın için teşekkürler ilk denemem olduğu için paniğim sanki hep birşeyler eksik kalacakmış gibi geliyor.eşim problemli olarak tüp bebeğe başlıyoruz iki defa hamileliği yakalayıp erken düşüklerle sonuçlandı doktoruma göre her ikisindede mucize yakalamışım ama şansızlık kaybettik şimdi ise tüp bebekten başka çaremiz yok

a.s.YANLIZLIK78 nerelerdesin çok merak ediyorum ne yaptın haber ver canım benim. Allah hepimizin yardımcısı olsun.:1hug:

merhaba cnm arkadaşım.bugün daha yeni eve geldim.annemlerde kaldım bugüne kadr.sizi de çok özledim.bu arada bugün testi yaptık ama maalesef sonuç negatifsenağlama.çok agladım bu saatte anca kendimi topladım.herşey sorunsuz geçmişti umudum çok fazlaydı ama nasip degilmiş.inşllh sizlerden iyi haberler alırız.hakkımızda bu hayırlısıymış deyip kabulleniyoruz ama bazı duygular yaşanmadan olmuyosenağlama.sizler ümidinizi yitirmeyin benim ilk denememdi.bakarsınız sizin olur.sabırsızlıkla sizin haberlerinizi bekliyorum.dualarım sizinle.k.i.b.:teselli:

eylül cüm senin yum alındıktan sonra 5.gündemi yaptılar transferi öle hatırlıyorum sanki.galiba öle olması daha iyiymiş.o güne kdr gelişen embriyo daha iyi tutunuyomuş diyolar.benim 2. günde transferi yaptılar.bu arada MERUŞE SEN NERELERDESİN.sen benden 2 gün önde gidiyodun.inşllh hamişsindir.sizler için çok umutluyum mutlaka buradan güzel haberlerinizi alıcaz arkadaşlar inanıyorum.aramıza yeni katılan ve tedaviye başlayan arkadaşlarada başarılar diliyorum.Allah yardımcınız olsun.hepinize sevgiler

eylül cüm senin yum alındıktan sonra 5.gündemi yaptılar transferi öle hatırlıyorum sanki.galiba öle olması daha iyiymiş.o güne kdr gelişen embriyo daha iyi tutunuyomuş diyolar.benim 2. günde transferi yaptılar.bu arada MERUŞE SEN NERELERDESİN.sen benden 2 gün önde gidiyodun.inşllh hamişsindir.sizler için çok umutluyum mutlaka buradan güzel haberlerinizi alıcaz arkadaşlar inanıyorum.aramıza yeni katılan ve tedaviye başlayan arkadaşlarada başarılar diliyorum.Allah yardımcınız olsun.hepinize sevgiler

canım benım nerelerdesin sen merak ettim seni noldu öğrendinmi benim 26 sında belli olaacak az kaldı çatlayacağım Allahım inşllh hamiş oluruz eylül güzel haber verdi sıra bizde canım sen neler yaptın anlat merak ettim

canım benım nerelerdesin sen merak ettim seni noldu öğrendinmi benim 26 sında belli olaacak az kaldı çatlayacağım Allahım inşllh hamiş oluruz eylül güzel haber verdi sıra bizde canım sen neler yaptın anlat merak ettim

cnm benim ben seni başka sayfalarda bulup mesaj yazarken sana sende beni düşünmüşsün.bak görüyomusun kalplerimiz karşılıklı.:1hug:malesef sabah yaptık testi ve sonuç negatifsenağlama.çok üzüldüm ama şimdi daha iyiyim.sizlerin sonucunu merakla bekliyorum.inşllh sizler hamişsinizidr.sizleri çok özlemişim.hepinizi öpüyorum.:1hug:

cnm benim ben seni başka sayfalarda bulup mesaj yazarken sana sende beni düşünmüşsün.bak görüyomusun kalplerimiz karşılıklı.:1hug:malesef sabah yaptık testi ve sonuç negatifsenağlama.çok üzüldüm ama şimdi daha iyiyim.sizlerin sonucunu merakla bekliyorum.inşllh sizler hamişsinizidr.sizleri çok özlemişim.hepinizi öpüyorum.:1hug:

canım gördüm maalesef bende inan çok üzüldüm diğer sayfadada yazdım o duyguyu anlarım çok iyi ama yılmak yok 2.denemende inşllah mutlu olacaksın inşllh hepimiz tez zamanda kucağımıza alırız bebişlerimizi 2008 yılında

X