Aof Sinavlarina Son 28gün

baktım kızlar yayınlanmadı diyhor ayın 20sine doğru anca gelir heralde
benim eşimde iş yerinde kk girceğine test çözme yerlrine girsene diye bana sitem edenlerden hepimiz aynı durumdayız yani

aslında hep yarın diyerek kaçıyoruz ama kaçmanın sonu yok vallahi 4. sınıfta olmasam önlisansı alıp gidesim geliyorda 6 ders için yapma diyorum kendime allah hepimize ders çalışma aşkı versin amiiiin

amin canım amin bi de ders çalışabilecek bi ortam nasip etsin

çok az kaldı ama bende çalıştığım için daha hiç kitap yüzüne bakmadım :KK43:
Allah hepimizin yardımcısı olsun

Bugün Ne Durumdayiz Kizlar Başladik Mi çalişmaya Ben Faturalarimi Girdim şimdi Biras çalişma Vaktim Var Netten çalişiyorum Ama Kitaba Göre Farkli Olmaz Umarim Hadi Bakalim Başlayalim Hep Birlikte

anlaşılan bugün çalışanlar yoğunluktan uğrayamıyorlar buraya
biraz önce aof buroyu araddım kimlik kartlarının değiştiğini söyledi sınav gününe kadar almamız lazımmış yerimize başkaasıda alabiliyormuş haberiniz olsun
ben gidemem gibi başkasına aldırcam artık napalım

Arkadaşlar ben daha bu sene yeni başladım aöf e acaba sınav yerleri e öğrenme portalındamı yazıyor orda yazmıyorsa hangi bölümde yazıyor bana yardımcı olurmusunuz?

Arkadaşlar ben daha bu sene yeni başladım aöf e acaba sınav yerleri e öğrenme portalındamı yazıyor orda yazmıyorsa hangi bölümde yazıyor bana yardımcı olurmusunuz?

hayır canım orda yazmıyor.büro web hizmetlerine giriyosun web şifreb varsa ordan bakabiliyorsun önce güvenlki site değil uyarısı geliyo ekrana sonra devam diyorsun sana ait bütün bilgiler çıkıyo ama dediğim gibi web şifren yoksa giremessin buraya web şifrenide ao f burolarından temin edebilirsin

Sınav Giris yerleri eve geLiyo canım sınav giris kagıdınLa bir merak etme 2 haftaya kadar eline ulasır ama öğrenci kimlik kartını alman gerekiyor sınava almiyorlar öğrenci kimlik kartsız kimliksiz ve sınav giris kagıtsız

Bugün Ne Durumdayiz Kizlar Başladik Mi çalişmaya Ben Faturalarimi Girdim şimdi Biras çalişma Vaktim Var Netten çalişiyorum Ama Kitaba Göre Farkli Olmaz Umarim Hadi Bakalim Başlayalim Hep Birlikte

Size inanılmaz bir haberim var dün gece saat 9 gibi ilham geldi ders çalışmaya başladım sabah 3.30 da yattım süperdi acayip gaza geldim size haber verdikten sonra devam edicem uluslararası işletme bugün biter kaldı 5 ders hadi ya kalkın vallahi başlayınca gerisi geliyor kurtulalım şu streslerden .Eşimin şokunu görmeliydiniz adam koltukta uyumuş kalmış sabah 3 de kalktı inanamadı.Offff hadi beraber yapalım şu okullardan kurtulalım.Bu arada bana bu gazı verdiniz hepinizi seviyorum

arkadaşlar büro web hizmetleri şifremi aldım yarına kadar aktif olurmuş yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

Size inanılmaz bir haberim var dün gece saat 9 gibi ilham geldi ders çalışmaya başladım sabah 3.30 da yattım süperdi acayip gaza geldim size haber verdikten sonra devam edicem uluslararası işletme bugün biter kaldı 5 ders hadi ya kalkın vallahi başlayınca gerisi geliyor kurtulalım şu streslerden .Eşimin şokunu görmeliydiniz adam koltukta uyumuş kalmış sabah 3 de kalktı inanamadı.Offff hadi beraber yapalım şu okullardan kurtulalım.Bu arada bana bu gazı verdiniz hepinizi seviyorum

ne güzel canım birbirimize böyle yardımcı olmak bende test çözerek çalışıyorum ama öyle uuzn süreli değil sen beya bi gelmişin gaza inşallah bizde öyle oluruz

arkadaşlar büro web hizmetlerini açtım sınav giriş belgesi ve bilgileri kısımlarının ikisinide tıkladım henüz bir bilgi girmemişler.tatlicadiarzu

selam hanımalr ben test çözmeye devam ediyorum sınav giriş belgesi gelen varmı aranızda benimki gelmedi hala neted e baktım yayınlanmamış

kIzLar benim sınav giris kagıdım bugun geLdi bilginize daha gec gelir saniodum ama erken geLdi

selam hanımalr ben test çözmeye devam ediyorum sınav giriş belgesi gelen varmı aranızda benimki gelmedi hala neted e baktım yayınlanmamış

canım sınav yerleri 15 gün kala elimizde olacakmış az önce büraya gittim oradan söylediler ayrıca kimlikler değişmiş mutlaka yenileri bürolara gidip alın.ayrıca okulun sitesinde e destek bölümünde derslerin olduğu buona tıkladığınızda en allta geçmiş yılın soruları var .mutlaka bakın derim ben ha birde sitede alıştırma bölümünde sesli anlatım var ve test yapıp sonuçları görebiliyorsunuz .Hadi kim tutar bizi

Selam kıslar bende şimdi kara kara ne zaman çalışacağımı düşünüyordum. Aslında boş vaktim çok var ama yaklaşık 2 haftadır konsantre olamıyorum...Psikolojim iyi değil zaten..Aşkım askerde..İş yerinde kafam allak bullak oluyor. Eve gidincede yorgun düşüyorum...3. sınıf işletmedeyim..3 dersim var..Türk Vergi Sistemi-İş Hukuku diğeride Yönetim Bilgi sistemi.Sizce yapabilir miyim? Bana öneriniz var mı derse adepte olmam için...Herkese şimdiden kolay gelsin..İnşallah herkes başarılı olur:a015:

bende tam bu gün çalışmaya başladım. sınav yerleri eve gelmiş. valla yumurta kapıya dayandı. hep beraber inşallah geçeriz.

X