Aof Sinavlarina Son 28gün

BenAskMelegi

ol DE olsun ALLAHIM
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2006
1.893
1
37
SLM KIZLAR AÇIKÖĞRETİM VİZE SINAVLARINA SON 28GÜN.ACABA HAZIRMIYIZ BEN ÇALIŞYIORUM YENİ YENİ FIRSAT BULUPTA ÇALIŞMAYA BAŞLADIM SİZLER NE ALEMDESİNİz paylaşalım hadi son durumlarımızı
buarada ben hala kimliğimi bandrollemedim fırsat bulupta ama en yakın zamnda gidicem
hadi sıkıntımızı bilgielrimizi derdimizi(dersler konusunda) paylaşalım

canım ben de çalıştıgım için henüz çalışmaya başlayamadım hepsinden kalıcam sanırsam korkuyorumm.

Kimliğimi aldım ben ama bandrol de mi gerekiyomuş ?

canım bende yeni yeni başladım ev iş ve çocuklu çok zor oluyor ama inşallah Allah emeğimizin karşılığını verir

arkadaşlar 4. sınıftayım bitsede bi kurtulsam vallahi artık bıkkınlık geldi sınav yerleri belli oldumu bana posta ile bişey gelmedi ve internettede yoktu sizin bellimi

aynen canım eşim çalış dedikçe daha avr dyodum takvime baktımki bir ay var yok
şimdide hiç içimden gelmiyo çalışmak ama mecburum 6dersim var geçmem için şart bunlar allah yardımcımız olsun

canım ben de çalıştıgım için henüz çalışmaya başlayamadım hepsinden kalıcam sanırsam korkuyorumm.

Kimliğimi aldım ben ama bandrol de mi gerekiyomuş ?

yeni kayıtmı biz3 yıllık olduğumuz içişn her sene bandrol yapıştırıyorlar ondan canım

aynen canım eşim çalış dedikçe daha avr dyodum takvime baktımki bir ay var yok
şimdide hiç içimden gelmiyo çalışmak ama mecburum 6dersim var geçmem için şart bunlar allah yardımcımız olsun

aynı durumdayız bende eşim çalış dedikçe surat astım ama son sınıf 6 ders bitsede bende kurtulsam durumundayım ama okulun sayfasında sesli alıştırmalar bölümü var konuyu kısaca anlatıyor bence dene biraz motive ediyor.ben önceki gün başladım uluslararası işletme ile allah hepimize yardım etsin

ne güzel bir habar bu böle senağlama
kabus gibi çöktü içime :kızgın:
ben daha çok var diye kendimi avuturken iyi geldi.
bu bandrol her sene mi yapıştırılıyo? bn ilk kayıtta aldım dahada hiç uğramadım büroya bandrol falan da yapıştırılmadı ondan sonra :uhm: hiçte sorun çıkmadı:sm_confused:
neyse ders çalışim bensenağlama 2 senedir sınıfta kalamktan bi hal oldum:hooray: sınava girmediğim okul kalmıcak nerdeyse:roflol:

anayasa hukuku idare hukuku uffffffffffffffff sizden nefret ediyorummmmmmmmmmmmmm

canım ya sorma bende artık nefret ediyorum ve seneye bu sıkıntıyı yaşamak istemiyorum artık mezun oldum demenin huzurunu yaşamak istiyorum ama sabahtan beri dersin başına oturasım gelmiyor biri bana hadi aç çalış desin

ben braya yazdıktan sonra bi gaza geldim iktisatta 2konu bitirdim ama testinde yanlışlarım çıktı olsun odkar daha yeni başldık nasılsa
ben hersen yapıştırıorum bandrol sınavlarda da bakıyolar diye biliyorum ama bilemicem seninkini

off sabahtan beri kalkıp iki satır çalışamadım ben en iyi geceleri çalışıyorum.ama biraz başlasam süper olacak kızlar sınav yerleriniz geldimi

ben de ders çalışmak sadece benim içimden gelmiyo sanıyodum demek siz de aynı durumdasınız ooohhh içim rahatladı yaa yarından tezi yok derse başlamalıyım

ben de ders çalışmak sadece benim içimden gelmiyo sanıyodum demek siz de aynı durumdasınız ooohhh içim rahatladı yaa yarından tezi yok derse başlamalıyım

aslında hep yarın diyerek kaçıyoruz ama kaçmanın sonu yok vallahi 4. sınıfta olmasam önlisansı alıp gidesim geliyorda 6 ders için yapma diyorum kendime allah hepimize ders çalışma aşkı versin amiiiin

arkadaşlarsizin eşleriniz çalış diyorlarmış benimkide sınavlara 1 ay kala seni kampa sokacağım sana hiç bir iş yaptırmayacağım diyordu. Dün sınavlara 1 ay kaldı hayatım hadi sözünü tutta ben sadece ders çalışayım dedim. O da bana ne dese beğenirsiniz sanki oxfortta tıp fakültesindemi okuyorsun altı üstü açıköğretimde büro yönetimi ve sekreterlik okuyorsun dedi. :mymeka::mymeka::mymeka::mymeka:

arkadaşlarsizin eşleriniz çalış diyorlarmış benimkide sınavlara 1 ay kala seni kampa sokacağım sana hiç bir iş yaptırmayacağım diyordu. Dün sınavlara 1 ay kaldı hayatım hadi sözünü tutta ben sadece ders çalışayım dedim. O da bana ne dese beğenirsiniz sanki oxfortta tıp fakültesindemi okuyorsun altı üstü açıköğretimde büro yönetimi ve sekreterlik okuyorsun dedi. :mymeka::mymeka::mymeka::mymeka:

az önce eşim aradı ne yapıyorsun dedi bende kk dayım dedim iyi ders çalışmamak için çabanı takdir ediyorum deyince ben senin mesajını okudum ona çok güldü ne olacak bizim bu halimiz bilmem

ya ne bileyim eşimin kendiside açıköğretim iktisat lisans mezunu. Aslında beni anlaması lazım ama bu günlerde nedense hep köstek oluyor. Tam ders çalışacağım mutlaka moralimi alt üst edecek bir şeyler buluyor. Sonrada çalış çalışabilirsen düşünün iktisat mezunu iktisattan anlamadığım bir ünite vardı bana ben o konuyu tam bilmiyorum git nette televizyon programı var ordan seyret diyor ya bir insan ancak bu kadar düşüncesiz olur :1no2::1no2:senağlama

bende daha sınava hiç çalışmadım ya benim bu açıköğretim hiç bitmicek galiba yakında kovucaklar zaten beni yeter bu kadar okuduğun hala aynı sınıftasın kaç senedir diye offff

X