Aof Sinavlarina Son 28gün

3 dersim var hala çalışmaya başlamış değilim ne oluyor bana çözemedim vizelerde böyle değildim çok istekle aylar öncesinden çalışmaya başlamıştım...
Notları elime dahi almadım ama bu akşam almayı deneyeceğim kıslar dua edin ne olur üst sınıfa geçmem lazım:çok üzgünüm:

buadar ınsan gecıo dıplomayı alıyo bizmi alamıcaz:1closedeyes: sorularr bizden korksun yerimseniben ben vızelre son 3 gun kala calısmıstım veee cok guzel geldı sonuclarr 16gun var canım basarırsın a.s.

buadar ınsan gecıo dıplomayı alıyo bizmi alamıcaz:1closedeyes: sorularr bizden korksun yerimseniben ben vızelre son 3 gun kala calısmıstım veee cok guzel geldı sonuclarr 16gun var canım basarırsın a.s.

Saol canım dediğin doğru valla bizmi geçemicez:dilcikar:
Boll şanslar arkadaşım...

geçerizde epey zman sonra heralde tabi bu esnada harcadığımız paranın hattı hesabı olmaz böyle durumda inşallah geçeriz yaa

kızlar geçen yıl tek dersten kaldığım için mezun olamadım

hangi ders mi ? tabiki bi çok arkadaşımızın başına bela olan 'İŞ HUKUKU' !!!

vizeden 50 almışım :bbo: ve ben henüz ders çalışmaya başlamadım :tomato:

inşallah en yakın zamanda başlayacağım

Allah hepimizin yardımcısı olsun a.s.

bende işletme okuyorum, daha bugun bır göz attım derslere sadece calısmaya bıle baslamadım tam olarak 12 gun mu ne kaldı :KK43:(.. çalışmak nıyetıyle oturdum ama1 unıteyı bıle bıtıremedım neden böyle oluyor anlamıyorum :bbo:

erken kalkıp mı calıssam ne yapsam nasıl bır yontem uygulasam gecen sene daha verımlıydı calısmalarım 1 hafta kala calısrdım hep ama gecerdım guzelce bu sene noluyo anlamadım konsantrasyon bozuklugu var ya :çok üzgünüm: pratık cozumlerı olan varsa yazsın lutfen cok makbule gecıcegı kesın.. :uhm:
:1no2:

Arkdaşlar Ben çalişamadim Ya çok Husursuzum Ne Yapicam Bilmiyorum Içmde Hiç Istek De Yok Yardim Edin Bana

Bende hala çalışmaya başlamadım ya 4 tane dersim var 1.sınıfdayım:1no2:

hiç içimden eglmiyoki ders çalışmak havalarda çok güzel hep gezmek istiyorum:çok üzgünüm:

Allah hepimizin yardımcısı olsun :a015:

belki bana ınanmazsınız ama ıkı gun oldu baslayalı calısmaya 1 dersım bugun bıttı, diğerine yarın gecıcem.. bendede bı huy vardır durur durur son anda calısırım ama sonum nolur onu bılmıyorum :) işletmeden matematıgı gecenler nasıl gectı soyleyebılır mı gecen seneden matematıgım var ozel ders yada murat aöf kursu dusunuyorum??

ben çalışamıyorum. neden miii eee sular kesildi?

offf böle avutsam kendimi diom keşke ama içimden gelmiyo :KK43:

off arkadaşlar yaww.. aranızdaa karacan yada muratilkumut aöf kurslarına gidenler varmı ? ben yazılmayı düşünüyorum ama hangisine kayıt yaptırcam karar veremedimm.. yardımcıı olursanız sevinirim.. şimdiden teşekkür ederim

X