ALL_StaR'la kilo verMe ve kilo koruMa yarışMası

Çok geçmiş olsun sağlığın herşeyden onenmli.

Geçmiş olsun kuzum.

Geçmiş olsun canım

Slm kızlar Tugceilker Tugceilker geçmiş oldun canım aynısı başıma gelmişti çok sancılı inşallah bir an evvel sağlığına kavuşursun
Menü bildirimi I IRMAKK70
Kahvaltı
Domates salatalık
Peynir
5 nugget
Ara
5 hurma
3 ceviz içi
Akşam 15:30
Yarım tabak karnabahar yemeği
4 nugget

Cmm cnm çok geçmiş olsun dikkat et kendine

Geçmiş olsun canım

çok geçmiş olsun kuzum dikkat et kendine sağlık her şeyden önemli
Kızlar hepinize çok teşekkür ederim. Sonunda topladım tekrardan burdayımm .. çok sıkıntılı bi süreçti hele bide anne olunca daha zor oluyor..

Kızlar hepinize çok teşekkür ederim. Sonunda topladım tekrardan burdayımm .. çok sıkıntılı bi süreçti hele bide anne olunca daha zor oluyor..
Aynen canım anneysen hasta olma gibi bir lüksümüz YÖK toparlamana sevindim vücudunu dirençsiz bırakma tekrardan geçmiş oldun

Selam kızlar hattım kapaliydi gelemedim malesef. İşten fesh ettim 11 yıllık defteri kapadım şükür .
Evdeyim anlayacağınız.
Daha sık geleceğim inşallah.
@IRMAKK70 kuzummm çok sevindim sağlıcakla gelsin bebisin :)
Teşekkür ederim kuzum. Senin de hakkında hayırlısı olsun inşallah.

Merhaba arkadaşlar sonunda gelebildim :)
Telefonum bozuldu çocuklarım hastalandı ve koşuşturma içindeydim neyseki telefonuma kavuştum geçmişi okuyamadım birazdan okurum işalllah
Tekrar aranızda olmak çok güzel bu arada sizler neler yaptınız ben topik olmayınca biraz diyeti unuttum :KK43:
İşallah toparlanırım :KK43:

A AklinYolu1 ah kaptan ah gelde gör şuranın halini Forever07 Forever07 da telden giremiyo C cizen_bayan I IRMAKK70 Nana929 Nana929 anam nerdesiniz kızçeler:işsiz:
Geldim bacım geç oldu ama geldim :KK66:

Merhaba arkadaşlar. Ben korumaya geçiyorum. Bugün test yaptım pozitif çıktı:) Sabah tartı resmi çekmeyi unutmusum o heyecanla. Ama geçen hafta ile aynıydı 60.3, umarım bu kiloda kalırım bir süre.
Hayırlı olsun canım

Selam kızlar hattım kapaliydi gelemedim malesef. İşten fesh ettim 11 yıllık defteri kapadım şükür .
Evdeyim anlayacağınız.
Daha sık geleceğim inşallah.
@IRMAKK70 kuzummm çok sevindim sağlıcakla gelsin bebisin :)
Hakkına ne hayırsa o olsun kaptanım :KK200:

Yeni yarışmada eğer çok hırslı olucaksak bende katılabilirim.Birde aslında yaptığımız diyet ve haftalık kilolar olsa birde menü yerine sohbet gibi anlatsak yaptığımız diyetleri bence çok daha iyi olur.Benim eşim izine geldi .O yüzden çok fazla sohbete katılamadım .Oda zaten bir hafta sonra gidiyor.

X