Airfryer övüldüğü kadar gerekli mi?

Çalışan için gerekli ve nüfus 2 kişi ise cevabım evet ben aldım gayet memnunum temizlemesi çok çabuk

Hiç kullanmadım.
Marketlerde mağazalarda ve reklamlarda görüyorum . Amacını da merak ettim . Ne ise yarıyor acaba ? 😃
Havayla pişiriyor yemekleri aslında çalışma sistemi o. İçinde dönen sıcak bi hava var. Fırın gibi düşünebiliriz ama fırından çok daha kısa sürede pişiriyor. Daha az yağla pişirebildiğin için de daha sağlıklı oluyor-muş :))

Havayla pişiriyor yemekleri aslında çalışma sistemi o. İçinde dönen sıcak bi hava var. Fırın gibi düşünebiliriz ama fırından çok daha kısa sürede pişiriyor. Daha az yağla pişirebildiğin için de daha sağlıklı oluyor-muş :))
Diyordu airfryer i alip kullanmayan kizce 😜

Gaza gelmedigim icin Cook mutluyum.
Bir kahve makinasi almistik, kapsullu olanlardan. Bir kutu kapsul bitti. Dahada almadim. Zavalli makina tozlanip duruyor

Evet denemişsiniz sadece merak ettim nasıl olduğunu . 😃 onun yerine zaten yeni hamur yoğurma makinem oldu eşim hediye etti.
İsabet olmuş. Ben de hamur yoğurmanın yanında içli köfte, kıyma çekme aparatı falan var diye Karaca’nın bir modelini almıştım. Fırına lahmacun vereceğimiz zaman da kullanıyoruz. Kışlık domatesi, biberi onda çekiyorum. Daha işlevsel oldu benim için. Aldığım en mantıksız alet airfryer oldu. 🥲

İsabet olmuş. Ben de hamur yoğurmanın yanında içli köfte, kıyma çekme aparatı falan var diye Karaca’nın bir modelini almıştım. Fırına lahmacun vereceğimiz zaman da kullanıyoruz. Kışlık domatesi, biberi onda çekiyorum. Daha işlevsel oldu benim için. Aldığım en mantıksız alet airfryer oldu. 🥲
Evet sizde iyi günlerde kullanın.
Pratik oluyor .

X