Airfryer Kullananlar Almayi Dusununler

kadriye yavuz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2023
10
1
26
Merhaba Arkadaslar aifryer Almayi Dusunuyorum Uzun zamandirda Arastiyorum Fakat Karar vermis Degilim Hangi Marka Almaliyim Kac lt almaliyim Kullanlar arkadaslarim yada almayi dusunen arkadaslarim fikrini yazarsa sevinirim

Merhaba Arkadaslar aifryer Almayi Dusunuyorum Uzun zamandirda Arastiyorum Fakat Karar vermis Degilim Hangi Marka Almaliyim Kac lt almaliyim Kullanlar arkadaslarim yada almayi dusunen arkadaslarim fikrini yazarsa sevinirim
Çok almaya heveslendim sonra bir vazgeçiş 🤭
Fırınımdan memnunum normal zamanda da kızartma yapmıyorum gereksiz geldi.

Doğum yaklaşıyor o paranın üzerine ekleme yapıp iyi kötü bir robot süpürge alacağım.

Philips xxl kullanan arkadaşlarım var memnunlar ama bir hevesle aldıkları için şuan öyle tezgah süsü olarak duruyor.😅

Çok almaya heveslendim sonra bir vazgeçiş 🤭
Fırınımdan memnunum normal zamanda da kızartma yapmıyorum gereksiz geldi.

Doğum yaklaşıyor o paranın üzerine ekleme yapıp iyi kötü bir robot süpürge alacağım.
Merhaba Oncelikle rabbim hayirli dogum nasip etsin Ben aslinda bi firinin yaptigini yapmasini beklemiyorum kizartma gibi kozleme ve sebze gibi urunlerin pisirmek icin yada tavuk kofte gibi pratik hazirlanacak yemekler icin dusunuyorum fakat cevremde hic kullan yok cezbeden noktada aslinda az yag olmasi dusunseneniz kizartma tencerelerine doldurgumuz onca yaglari ama halan cok kararsizim belki sonuca varmama yardimci olucak arkadaslarim vardir

Xiomi var çok memnunum pratik köfte tavuk patates kizartiyorum hatta dün besamel soslu karnıbahar yaptım altına yağlı kağıt koyup

Merhaba Oncelikle rabbim hayirli dogum nasip etsin Ben aslinda bi firinin yaptigini yapmasini beklemiyorum kizartma gibi kozleme ve sebze gibi urunlerin pisirmek icin yada tavuk kofte gibi pratik hazirlanacak yemekler icin dusunuyorum fakat cevremde hic kullan yok cezbeden noktada aslinda az yag olmasi dusunseneniz kizartma tencerelerine doldurgumuz onca yaglari ama halan cok kararsizim belki sonuca varmama yardimci olucak arkadaslarim vardir
He robot supurge demissin bende xiomi vacumm mop pro modeli var mayis ayinda tam 1 sene olucak cok memnumum iyiki almisim cok onceden almadigimda pismanim tavsiye edebilirim

İsim bilmiyorum eşim aldı o ilgileniyor ama büyüklük olarak en büyüğü

5 litre nasıl en büyüğü oluyor ki? 10 litre olanları bile var airfryerların

K kadriye yavuz Bendeki philips XXL ben de memnunum. Birazcık büyük. Alacaksanız mutfağınızda yeterli alan olduğundan emin olun derim.
Ben 10 lt olanları görmedim öyle duydum sadece rn büyüğü 5 lt diye, dedim ya eşim araştırıp aldı

Ben karaca közmatik olanını aldım. Çok memnunuz tavuk, köfte, balik ,patates kızartma, biber patlıcan patates közleme yapıyorum pratik doğrusu temizliği de kolay ben memnunum. Yağ sıçrama yok koku yok elektriğe de etki etmedi.

Selamlar çekmeceli airfreyleri gördükçe 4 kişilik bir aileyiz bize yetmez diye hiç bakmiyordum.ihtiyacımı karsilayacagini düşünmüyordum.
Ama şu fırın şeklindeki airfreye vuruldum diyebilirim. Ama hala kararsizim
fırını surekli çalıştırmıyorum.nerdeyse 10 yıllık elektrik tüketimi fazla oluyor. Bunu bir nevi minicik bir fırın olarak kullanabilirmiyim diye düşünüyorum ama bilemedim arastirdigim bunlar ufak olduğundan fırından az elektrik harcıyor
Diğer bir çekici yanı ben hafif besleniyorum ve bunda kendime hitap eden birçok şey yapabilirim diyorum
Bu aşağıdaki minnosa yada benzerini kullanan var mıdır bilginiz var mi

Eklentiler

• Screenshot_2023-02-18-16-06-08-126_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    Screenshot_2023-02-18-16-06-08-126_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    70,9 KB · Görüntüleme: 921
merhaba ablamin xxl philips var . eli kolu oldu. tavuk börek kek ısıtma işleri közde kokusuz balık keyfi. karnıyarık hepsini denedi tavsiye ederim. almışken büyük alın derim. bütün tavuk kızartabilirsin

Ben tefal easyfry kullanıyorum ve memnunum çevremde xiomi ve phillips kullananlarda var onların da iyi olduğunu biliyorum. Gerçekten elim kolum benim emektarım onsuz yapamam :)

Philips airfryer essential 4.1 litre olan modelini kullanıyorum. Hediye gelmişti eğer kendim alsam kesinlikle daha büyüğünü alırdım. Bebeğim olduğu için fırını çok açamıyorum fırının kapağıyla oynamaya bayılıyor 🥴🥴 bu süreçte elimiz ayağımız oldu iki kişi için gayet yeterli. Her şeyi atıyorum içine et, balık, tavuk. Poğaça, kek, börek bile yaptım. Pratik yemekler için gerçekten mükemmel. Mesela bugün menümüzde patlıcan salatası var patlıcan, biber, ve soğan atacağım 15 dakikada hepsi közlenmiş olacak.

İki ayrı ev icin Cosori 5.5 ve Cosori 4.7 ikisi de memnun kaldığım cihazlar. Aldığımdan beri fırını hiç calistirmadim.

X