Ahmet apa ile yeniden başlamak için yol arkadaşı arıyorum 💕

Sevindim valla 🤗 saf protein günleri ciddi fark ettiriyor
Şimfi Türk kahvemi içiyorum
Birazdan kahvaltımı hazırlamaya başlarım
Akşama da hamsi salata yanı a biraz da bulgur pilavı yaparım belki
Balık salata ideal bulguru katmayın ama doymam diyorsanız sebze hasliyabilirsiniz..
MasaAllah hizli gelen kilo hızlı gider iki üç güne atarsın tamamen..

Balık salata ideal bulguru katmayın ama doymam diyorsanız sebze hasliyabilirsiniz..
MasaAllah hizli gelen kilo hızlı gider iki üç güne atarsın tamamen..
Apa diyetinde bulgur serbest canım doyana kadar ye diyor adam bana cazip gelen yönü de bu zaten
Ama şimdi omad (tek öğün) beslenmeyi araştırıyorum çünkü çok oruç borcum var 😢
ikisini bir arada yürütmek istiyorum
ramazana kadar ne kadar tutarsam kârdır

Apa diyetinde bulgur serbest canım doyana kadar ye diyor adam bana cazip gelen yönü de bu zaten
Ama şimdi omad (tek öğün) beslenmeyi araştırıyorum çünkü çok oruç borcum var 😢
ikisini bir arada yürütmek istiyorum
ramazana kadar ne kadar tutarsam kârdır
Aaa cidden mi halbuki bulgur seker diyorlar ne güzel..
Ben pazartesi persembe oruca niyetlendim ramazana kadar tutuyorum böyle haftada 2 günle alisabilirsin.sahur yapmiyorum.iftarda yine yüksek protein sağlıklı yag salata yiyerek yapabilirsiniz..

Aaa cidden mi halbuki bulgur seker diyorlar ne güzel..
Ben pazartesi persembe oruca niyetlendim ramazana kadar tutuyorum böyle haftada 2 günle alisabilirsin.sahur yapmiyorum.iftarda yine yüksek protein sağlıklı yag salata yiyerek yapabilirsiniz..
Evet bulgur serbest doyana kadar bi tabak bile yiyebilirsin diyo ama meyve yasak mesela farklı bir sistemi var
Allah kabul etsin oruclarınızı

İki mile Leslie yaptım bu sefer ayakkabımı giydim🤣
Ay nasıl terledim
Bi duş alacağım sonra kahvaltımı yapacağım
Yarın üç mile yaparım inşallah

Ahaha aynen canım
12 de kahvaltımı yaptım
2 haşlanmış yumurta
Domates salatalık
Peynir
7 tane zeytin
Bir avuç da çiğ kuruyemiş
Şimdi çayımı içiyorum
Ben bugun tek öğün yapacaktim dünün ağırlığını atmak için ama komsum kahvaltiya cagirdi normal kahvalti yaptim abartılı birsey yemedim elhamdülillah

Akşam bulgur pilavı yemedim duruma bi bakayım diye
Yemek yerken doymuştum aslında
Ama şu an (1saattir) karnım nasıl gurulduyor
Yağ yakıyorum değil mi😂
Evet evet yağ yakıyorum😇
Uyumaya gidiyorum yarın bu mide gurultularının etkisini tartıda da görürüm inşallah amin

Akşam bulgur pilavı yemedim duruma bi bakayım diye
Yemek yerken doymuştum aslında
Ama şu an (1saattir) karnım nasıl gurulduyor
Yağ yakıyorum değil mi😂
Evet evet yağ yakıyorum😇
Uyumaya gidiyorum yarın bu mide gurultularının etkisini tartıda da görürüm inşallah amin
Gecen bir kisi bana mide guruldadiktan 1 saat sonra vücut yag yakmaya başlar lar

Gecen bir kisi bana mide guruldadiktan 1 saat sonra vücut yag yakmaya başlar lar
Günaydııııınnnn💕
Gece üçe kadar direndim valla
Bu direniiim bile yakmıştır o yağları 🤪
Çok uykum var ama artık okul açılıyor erken kalmaya alışmam lazım o yüzden uyandım
Bu gece 12 den önce uyuyabilmeyi planlıyorum

Evet bulgur serbest doyana kadar bi tabak bile yiyebilirsin diyo ama meyve yasak mesela farklı bir sistemi var
Allah kabul etsin oruclarınızı
Konu başlığınizda Apa ismini görünce dikkatimi çekti girdim. İnşallah sağlıklı bir şekilde yolunuza devam edersiniz. Kolaylıklar sizinle olsun. :KK68:
Bizim diyet sayfamızda da iki Apacı arkadaş var. Bulgur konusunda bayağı yuklendik arkadaşa . 🙈 Ben iki üç kaşık yesem ertesi gün yarım kilo fazla geliyorum o bir tabak bulguru yiyor saglikli ilerliyor gerçekten. Ya bu bulgur adam seçiyor artık dedim. :işsiz:

Konu başlığınizda Apa ismini görünce dikkatimi çekti girdim. İnşallah sağlıklı bir şekilde yolunuza devam edersiniz. Kolaylıklar sizinle olsun. :KK68:
Bizim diyet sayfamızda da iki Apacı arkadaş var. Bulgur konusunda bayağı yuklendik arkadaşa . 🙈 Ben iki üç kaşık yesem ertesi gün yarım kilo fazla geliyorum o bir tabak bulguru yiyor saglikli ilerliyor gerçekten. Ya bu bulgur adam seçiyor artık dedim. :işsiz:
Ah teşekkür ederimmmm hepimiz için sağlıkla kolaylıkla güZel eksiler olsun inşallah 💕
Apa bulguru serbest bırakıp doyana kadar yiyebilirsiniz ama doyunca bırakın fazlası zarar diyor
Bu doyma konusu benim için önemli önce gözüm doyacak 🤪🤣
Dün mesela bulgur yemedim gece uyuyamadım şu an hem enerjim yok hem de uykusuzum🤣
Adam seçmez de acaba diyetinizde tükettiğiniz şeylerle mi etki ediyo
Mesela bunda meyve bile yasak belki siz meyve yemişsinizdir ikisi şişlik yapmıştır
Bilemedim🤗

Bir de ben bu sistemi geçen sene 2 seviye yapıp üçüncüde bıraktım
İlk haftadan Fibromiyalji ağrılarım migren ataklarım azalmıştı
Çok rahat uyuyabiliyor rahat uyanıyordum
İnşallah bu sefer üç seviye tamamlamaya niyetliyim bakalım

Ah teşekkür ederimmmm hepimiz için sağlıkla kolaylıkla güZel eksiler olsun inşallah 💕
Apa bulguru serbest bırakıp doyana kadar yiyebilirsiniz ama doyunca bırakın fazlası zarar diyor
Bu doyma konusu benim için önemli önce gözüm doyacak 🤪🤣
Dün mesela bulgur yemedim gece uyuyamadım şu an hem enerjim yok hem de uykusuzum🤣
Adam seçmez de acaba diyetinizde tükettiğiniz şeylerle mi etki ediyo
Mesela bunda meyve bile yasak belki siz meyve yemişsinizdir ikisi şişlik yapmıştır
Bilemedim🤗
Kan grubu, mizaç, dediğiniz gibi yanında tükettigim diğer şeyler de olabilir. Bulguru çok seviyorum o beni sevmiyor. Meyve günde bir porsiyon çok şekerli olmayanları tercih ederim ondan olduğunu sanmam.
Seviyeleriniz kolaylıkla geçsin çıpçıtır olun inşallah 🙏

X