acil cvp lütfen

yasmen2008

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2009
40
0
merhababa arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım sayılır iki hafta önce de bir konu açmıştım,benim adetim çok düzensiz bu bebek için bir sorun mu net bilmiyorum ama 15 gün falan geçiyor her ay doktorum bunun normal olduğunu söyledi 2 hafta önce sol kasığımda ara ara kasılmalar oluyordu biz eşimle bebek istiyoruz fakat henüz çalışmalara başlamadık:) burada okuduğum kadarıyla bu kasılmalar hamilelik belirtisi olabiliyormuş geçen hafta doktora gittim ultrasonla baktı ve üşütmüş olabileceğimi söyledi ka ya da idrar tahliline gerek duymadı herşey normalmiş ama göğüslerimde büyüme var özellikle kahverengi kısmında emziren anneler gibi oldu:)ve aşırı kilo aldım yediğime içtiğime dikkat eden bir insanım ama gerçekten rahatsız olmaya başladım aşırı gaz sorunum ve akıntım var adetime normal şartlarda 2 gün var pek ağrı sızı yok sadece rahimde sızı oluyor arada yani adet olacağıma dair bir belirti yok sizce hamile miyim?hamilelik gibi bir durum olsaydı ultrasonda çıkmazmıydı?test yapmak için beklemeli miyim?cvplarınız için şimdiden teşekkürler...yardımlarınızı bekliyorum...:ecrin_bebek:

kızlar birde şunu sormak istiyorum gebelk durumunda ruh hali değişiyor mu bu ara çok alınganım ve aşırı sinirli bunlar regl belirtisinede benzio ama umut işte kendimi aynada hamileymişim gibi görüyorum tombul koca göbekliii :):)acil cvp lütfennnnnnn

seni umitlendirmek istemem ama benim bir arkadasim hamile oldugunda tek belirtisinin akintisi oldugunu soyledi yani adet gunu bile akintisi durmamis.tabi bide goguslerde burda yazdigina gore belirtilere uyuyor insallah hamilesindir cunku en sinir sey hamile olmak istedigin anda olmamak o yuzden hazir kafaya takmamisken insallah hemen hamile kalirsin.Bide doktor degilim ama 15 gun gecikme bence normal degil baska bir doktora daha danissana o ne dicek bakalim

merhaba maybenow,bende pek ümitlenmek istemiyorum ama ister istemez düşünüyo insan rüyalarıma girmeye başladı hamile olduğum eğer öyleysem bu sürpriz olucak benim için geri çekilme yöntemiyle korunuyordk 23.de hastalanmam gerekiyor ama bakalım regl olacağıma dair hiçbir belirtim yok normalde her ay göğüslerim çok ağrırdı sadece şişler Allahım bir sürpriz olur inş çok teşekkür ederim cnm

canım zaten yeni gebelik oluştuysa doktor usg de keseyi göremez o yüzden gebelik teşhisi koyamaz.
ama bi kan veya idrar testi yap belki hamilesindir neden olmasın sonuçta gebelik mucize değilmi?allahtan inş bu mucize sana verilmiştir.haberlerini bekliyoruz buraya yazarsın.

canım erken gosteren fortel gebelik testi al bence hemen yap icin rahatlasın.. bence kesin sonuc veriyor.. ben 2 kere denedim ikisinde de negatif cıktı zaten hemen regl oldum akabinde.. erkenden deneyip bebişlerini goren arkadaslar da var forumda..

hayırlısı olsun

canım bende 2 aylık evliyim bendede durup durup canım bişiler istiyodu sonra adetime daha 2 gün var ama hafif ağrılarım oldu ama bu herzamanki gibi değil di bunu fark ettim dayanamadım idrar testi yaptım pozitif çıktı kan testi yaptırdım ondada pozitif çıktı ve hamileyim ve adet günüme 2 gün var belli oldu ve çok mutluyum rabbim herkese nasip etsin :ecrin_bebek:

kızlar test yaptım t çizgisi kırmızı c çizgisinde silik kırmızı bir nokta gibi bişi var ama tam çizgi değil bu ne demek oluyor?test mi hatalı acaba?

eğer testinde belli belirsiz bile olsa 2. çizgiyi gördüysen hamilesin anlamına geliyor ..ama tabii yinede bilemem ..
ALLAH hayırlı evlatlar nasip etsin işallah ..(isteyen herkese banada .)

Son düzenleme:
X