Acı elma yağı,adaçayı yağı

bende bu ay günlük pede döküp kullanmıştım bu elma yağını. sonrasında iltihap akıyo evet. hamile olup olmadığımda 4,5 gün sonra belli olucak inş hamileyimdir. 8 aydır uğraşıyoruz bizde bebek için. hamilelik belirtilerini yaşıyorum şuan ama psikolojikte olabilir. test yaptığım zaman sonucu paylaşırım regl olmazsam tabi...

inşallah canım..bu kullananları gördükçe özeniyorum valla birtek bende böyle yaptı..büyük olasılıkla tahriş olmuştur..zaten içi değil dışı etrafı çok acıyo..bende tamponla mı kullansam acaba diyorum ama korkuyorum...

canım bende biraz önce başladım makyaj pamukları varya hani yuvarlak kenarları dikişli ona damlattım çamaşırıma koydum içine sokmadım yani :)) öyle çok yaktı sonra vajinamı yıkadıktan sonra tekrar pamuğa döktüm bu sefer içine soktum öyle yanma falan hiç olmadı etrafına değmemesi lazım demekki deneye deneye öğreniyoruz işte söyliiyim de sizde yanmayın dedim:)))

ben bu adaçayı olayını yanlış yaptım sanırsam..3 gece kullandım ve şuan oturamıyorum çok kötüyüm:KK53:

Son düzenleme:
Slm kizlar bende uzun zamandir beri bu adacayi yagini arastiriyorum ve nedense cok ümitlendim ise yaricak gibi bi his var icimde
haftaya baslicam insallah....sonuclari yazarim rabbim istiyen herkese versin insallah..aminnnnnnnnnn

kızlar madem kullanmakta tereddüt ettiniz size güzel bir örnek olayım buradan..bende 1 yıldır hamile kalamıyordum.burada arnavutgüzeli84 isimli arkadaşımızın önerisi ile adaçayı yağını 1hafta boyunca hiç başka bir şey eklemeden kullandım..pamuğa döküp içeri yerleştiriyosunuz..kokusu içerlere doğru yayılıyor sanırım bu esnadada iltihabı söküyor..ben kullanışımdan 3 gün sonra yoğun bi akıntı yaşadım 1 keresinde..sonra akıntılarım kesildi.1 yıldırda mantarla boğuşuyordum..birde POLEN+BAL+ÇÖREK OTU+ TARÇIN ı her sabah aç karına 1 er çay kaşığı alarak yuttum..1 ay bile olmadı ve şimdi HAMİLEYİM!!!!!!11hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt delikafaduldendelikafadulden

kullanırken bi sıkıntı olmuyor..içiniz rahat olsun,herkese şifalar dilerim

NOT: 21 FSH ile hamile kaldım,böyle şeylere sakın kafanızı takmayın!!!!:Saruboceq:

meraba,

bu adaçayı yağını kullanırken ağzınızdan da tadını hissetmis miydiniz? Hissetiyseniz kullandıgınızın kacıncı günü hissetmiştiniz?
benim sol tüpüm tıkalı da acaba mutlaka ağızdan hissediliyor mu tadı...

bende bu ay günlük pede döküp kullanmıştım bu elma yağını. sonrasında iltihap akıyo evet. hamile olup olmadığımda 4,5 gün sonra belli olucak inş hamileyimdir. 8 aydır uğraşıyoruz bizde bebek için. hamilelik belirtilerini yaşıyorum şuan ama psikolojikte olabilir. test yaptığım zaman sonucu paylaşırım regl olmazsam tabi...

biz 2 senedir cocuk ıcın ugrasıoruz elma yagını merak ettım nasıl kullanılıo acı elma yagımı dıycez nasıl kullanılıo yardımcı olurmusunuz lutfeennnn

arkadaşlar yokmu benim durumumda olan..bu adaçayı yağını herkes kullanmış bişey olmamış ben iki gün kullandım..şimdi çok kötü durumdayım..ne yapacağımı bilemiyorum..felaket dercede acıyor orası..çalışma yapamıyoruz..yardım edin nolur

canım bu dışında durunca yara ve şişlik yapıomus o yuzden içine ittiriver dıolar sen yanlış anlamış ve yanlış kullanmışsın

selam ben yeni katıldım aranıza burda acı elma yağını pamuğa döküp içeri koyuyormuşlsunuzda onu nasıl yapıyosunuz içeri kaçmıyo mu bend eyapıcamda bana yardımcı olur musunuz acil ben elme damlatım içeri sürüyorum pamuğuda denemek istiyorum ama nasıl yapıcam bilmiyorum içeri kaçr diye korkuyorum siz nasıl yapıyosunuz acil cevapppppppppppp...

Ben hem SOĞAN kürü hem ada cayı yapıyorum soylemesi Ayıptır kızlar gaz sancısından dört dönüyorum normalde Asla yapmam yani

selam ben yeni katıldım aranıza burda acı elma yağını pamuğa döküp içeri koyuyormuşlsunuzda onu nasıl yapıyosunuz içeri kaçmıyo mu bend eyapıcamda bana yardımcı olur musunuz acil ben elme damlatım içeri sürüyorum pamuğuda denemek istiyorum ama nasıl yapıcam bilmiyorum içeri kaçr diye korkuyorum siz nasıl yapıyosunuz acil cevapppppppppppp...
Prenses bir pamuğa 5 damla kadar damlatıp uyumadan vajinaya yerleştiriyorsun istersen tampona da damlatabilirsin sabah Uyandığında çıkarıyorsun 7 gune kadar tekararlanabiliyor

Acı elma yagı adacayı yagı tıkalı tüpleride açarmı. Acaba :KK51:

Canım bana kalırsa SOĞAN kürü ile destekleyerek kullan bişey kaybetmesin
Ayyy canım soğan kürünü okadar cok içtim ki artık soğan görmeye bile dayanamıyorum midem kaldırmıyo artık 3 ay yaptım bıktım artık :KK30: Viks alıp onu kullanmayı düşünüyorum gündüzleride acı elma yagı kullanmayı düşünüyorum viks konusunda cok kararsızım ya zararı olurmu ki acaba kullananlar varmı ki o_O

Ayyy canım soğan kürünü okadar cok içtim ki artık soğan görmeye bile dayanamıyorum midem kaldırmıyo artık 3 ay yaptım bıktım artık :KK30: Viks alıp onu kullanmayı düşünüyorum gündüzleride acı elma yagı kullanmayı düşünüyorum viks konusunda cok kararsızım ya zararı olurmu ki acaba kullananlar varmı ki o_O
Canım viks sürekli aynı bölgeye kullanıldığında tahriş yapar atik doktorlar bile önermiyor acı elma yağını bu ay yaptım ben bekliyorum bakalım yanında SOĞAN kürü yaptım sabahta bal polen folic asit e başladınmı peki

canım sogan suyunu bende içemedim çok midemi bulandırdı ama bunu nette araştırdım hiç bi sakıncası yok zaten bu adaçayı yağını bebekler üşüdügünde vücuduna sürüyolarmış mide rahatsızlıkları için 3-5 damla bi bardak suya damlatılıp içilebilir yazıyo.yani bunun zararı yok.zaten antiseptik olarak yaralara falan damla olark sürülüyo yani zararsız temizleyici olarak geçiyo.ama 3 gecedir bir iki damla pamuga döküp yatıyorum sabah kalktıgımda pamugun üstünde kahverengiye dönük lekeler oluyo yani akıntı oluyo anlaşılan içerdeki iltihabı akıtıyo.nette rahim rahatsızlıklarında kullanılır diede yazıyo şimdilik bi zaraını görmedim.araştırmadan asla kullanmam zaten hiç bi şeyi aylardır bunu araştırıyodum eczacıya bile sordum zararı olmaz dedi.
canim adacayi yagiyla mi hamile kaldin

Lütfen yardımcı olun bende adaçaıyağını kullanmaya başladım bir çocuğum var fakat ikincisi istiyorum olmaması için bir sorun yok fakat 1 yıldır korunmuyoruz ama hamile kalamadım bu yağ inş iyi gelir

X