Acı elma yağı,adaçayı yağı

GXUXLCEZA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2007
972
6
arkadaşlar acı elma yagı yani adaçayı yapı kullanıpta hamile kalan varmı lütfen yardımcı olurmusunuz. bi topikte okumuştum gece rahime yağı damlattıgın pamugu koyup yatıyomuşun sabaha kadar rahimdeki iltihabı söküyomuş ve gebelik oluşması kolaylaşıyomuş ben bu ay adetten sonra 3 gece koydum ve gündüzde bi çay bardagı ılık suya 2 danla damlatıp içtim gebelik için faydası olurmu bilmem ama yapıyorum.artık ne deneyecegimizi şaşırdık.:uhm:
sizde yada çevrenizdeki arkadaşlarınızda bunu kullanıp hamile kalan oldumu lütfen bana yardımcı olun.zararı yok bunu biliyorum ama gebelik için bi yarar saglıyomu bilmiyorum bilgilerinizi paylaşmanızı bekliyorum.:uhm:
bu arada konuyu açma yerim yanlışsa lütfen doğru yere taşınsın silinmesin rica ediyorum.:asigim::asigim:

yaa tatlım mesela soğan suyu için diyolar ben 3 gece içtim aman allahım nerdeyse midem yerinden çıkıacaktı canım en iyisi bir doktora muayne olmak başka çaresi yok benim denemediğim kalmadı olsaydı 7 yıldır olurdu onlar saçma bence bir daha sakın yapma

canım sogan suyunu bende içemedim çok midemi bulandırdı ama bunu nette araştırdım hiç bi sakıncası yok zaten bu adaçayı yağını bebekler üşüdügünde vücuduna sürüyolarmış mide rahatsızlıkları için 3-5 damla bi bardak suya damlatılıp içilebilir yazıyo.yani bunun zararı yok.zaten antiseptik olarak yaralara falan damla olark sürülüyo yani zararsız temizleyici olarak geçiyo.ama 3 gecedir bir iki damla pamuga döküp yatıyorum sabah kalktıgımda pamugun üstünde kahverengiye dönük lekeler oluyo yani akıntı oluyo anlaşılan içerdeki iltihabı akıtıyo.nette rahim rahatsızlıklarında kullanılır diede yazıyo şimdilik bi zaraını görmedim.araştırmadan asla kullanmam zaten hiç bi şeyi aylardır bunu araştırıyodum eczacıya bile sordum zararı olmaz dedi.

tatlım belki bana dokunuyodur bu tarz şeyler inşallah en kısa zamanda sonuca ulaşırsın

inş canım rabbim hepimizin yüzünü güldürsün umut kapısı işte herkes farklı şeylere yonuliyo dra da gittim ama bi sonuç alamadım 3 yıldır dr dr geziyom ama yok derdime çare bulamadım bi sorun yok diyolar klomenle tedavi ediyolar ama malesef daha kötü bozuluyo hormonlarım. hayırlısı son 6-7 aydır gitmiyom dra tedavi için inş en azından düzene girer adetim.çünkü klomenden sonra dahada bozuldu

tatlım ben 1 aydır gecikti adetim evde test yaptım negatif çarşamba günü kan testi yaptıracam belli olacak ne olduğu bakalım allah hayırlısını versin herşeyin

ben bunu duymuştum
muğla taraflarında oturuyorum ve çok yaygın buralarda
yanlız yakacak korkusuyla yapmadım
ama kimle bebeğim olmuyor diye konuştuysam hepsi bunu yapmamı söyledi

kızlar madem kullanmakta tereddüt ettiniz size güzel bir örnek olayım buradan..bende 1 yıldır hamile kalamıyordum.burada arnavutgüzeli84 isimli arkadaşımızın önerisi ile adaçayı yağını 1hafta boyunca hiç başka bir şey eklemeden kullandım..pamuğa döküp içeri yerleştiriyosunuz..kokusu içerlere doğru yayılıyor sanırım bu esnadada iltihabı söküyor..ben kullanışımdan 3 gün sonra yoğun bi akıntı yaşadım 1 keresinde..sonra akıntılarım kesildi.1 yıldırda mantarla boğuşuyordum..birde POLEN+BAL+ÇÖREK OTU+ TARÇIN ı her sabah aç karına 1 er çay kaşığı alarak yuttum..1 ay bile olmadı ve şimdi HAMİLEYİM!!!!!!11hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt delikafaduldendelikafadulden

kullanırken bi sıkıntı olmuyor..içiniz rahat olsun,herkese şifalar dilerim

NOT: 21 FSH ile hamile kaldım,böyle şeylere sakın kafanızı takmayın!!!!:Saruboceq:

evet dıptıs cım yakmıyo öle dayanılmıcak gibi bişi degil ben rahatım yani zaten az en fazla 3 -5 damla kadar damlatıyosun pamuga ben pamuk zor olmasın çıkarması die pamuga döküyorum temiz bi tülbent parçasını ütülüyorum önce sonra yağlı pamugu içine koyup öyle yerleştiriyom içeri daha ii hemde pamugun o yapışkanlık yapıp parçalanması olmuyo.tavsiye ederim yapmak istersen 10 dakka kadar sadece bi mentollü hava oluyo içinde o kadar dayanılmıcak bişi degil.inş bunu kullandıktan sonra tez zamanda bebek sahibi olurum bende.

annemın 12 yıl olmayan ve cvp vermeyen tedavısı...

12 yıl sonra kullandıgı elma yagı..

ve sonuc ben dunyaya gelmısım...

ve benden sonra 3 kuzu daha..

elma yagı kullanmanın yan etkısı oldugunu sanmıyorum...

denemekte fayda var derım ben...

hımm CADIARZU mantıklı aslında ama içeriye koyma olayı biraz tedirgin etti beni :1shok:
tampon gibi mi koyuyorsunuz kızlar:uhm:
benim eşimin amcasınında olmuyormuş
yengeye bunu tavsiye etmişler ve yapmış
dedi ertesi ay hamile kaldım
elma yağından mı yoksa olacağımı vardı bilemem ama iltahabı söktüğü kesin dedi bana :lepi:
14. ayıda bitiriyorum sinir oldum artık :1ninca:
önümüzdeki ay deneyeyim bunu sositososito
peki kaç gün ve kaç dk koyacağız bunu

hımm CADIARZU mantıklı aslında ama içeriye koyma olayı biraz tedirgin etti beni :1shok:
tampon gibi mi koyuyorsunuz kızlar:uhm:
benim eşimin amcasınında olmuyormuş
yengeye bunu tavsiye etmişler ve yapmış
dedi ertesi ay hamile kaldım
elma yağından mı yoksa olacağımı vardı bilemem ama iltahabı söktüğü kesin dedi bana :lepi:
14. ayıda bitiriyorum sinir oldum artık :1ninca:
önümüzdeki ay deneyeyim bunu sositososito
peki kaç gün ve kaç dk koyacağız bunu

canım adetten sonraki 1 hafta die biliyorum ben dakka olarakta gece yatarken koyuyom sabah çıkartıyom iltihab mı bilmeme ama bende 3 gündür koyu sarı akıntı var inş söküyodur:emir_bebek::CüvCüv:

kızlar madem kullanmakta tereddüt ettiniz size güzel bir örnek olayım buradan..bende 1 yıldır hamile kalamıyordum.burada arnavutgüzeli84 isimli arkadaşımızın önerisi ile adaçayı yağını 1hafta boyunca hiç başka bir şey eklemeden kullandım..pamuğa döküp içeri yerleştiriyosunuz..kokusu içerlere doğru yayılıyor sanırım bu esnadada iltihabı söküyor..ben kullanışımdan 3 gün sonra yoğun bi akıntı yaşadım 1 keresinde..sonra akıntılarım kesildi.1 yıldırda mantarla boğuşuyordum..birde POLEN+BAL+ÇÖREK OTU+ TARÇIN ı her sabah aç karına 1 er çay kaşığı alarak yuttum..1 ay bile olmadı ve şimdi HAMİLEYİM!!!!!!11hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt delikafaduldendelikafadulden

kullanırken bi sıkıntı olmuyor..içiniz rahat olsun,herkese şifalar dilerim

NOT: 21 FSH ile hamile kaldım,böyle şeylere sakın kafanızı takmayın!!!!:Saruboceq:

cevabın için teşekkür ederim canım kaç ay kullandın ve hamile kaldın söylermisin.sen canlı bi örnek oldun saol inş bende çok beklemem bebegim için:emir_bebek::emir_bebek:

ben 1 yıldır hamile kalamıyordum.bunları 1 ay önce uyguladım ve ilk uygualamamda hamile kaldım,şimdi 5 haftalık hamileyim yaklaşık..hihoyyyt

allah tamamına erdirsin canım saglıkla kucagına alırsın bebegini inş canım darısı benim ve tüm bebek isteyenlerin başına :))))öptüm canım çok saol bilgin için

roka canım bebeğin hayırlı uğurlu olsun Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin:Saruboceq:bu arada merak ettiğim birşey var adetten sonraki 1 hafta içerisinde hamile kalma olasılığımız yüksek peki birlikteliklerden sonra da mı kullanacağız yani spermlere zarar verirmi vermezmi roka canım daha fazla bilgi verebilirmisin bu konuda bitanemm:eek:a.s.

kizlar bende bu ay deniyorum adacayiyagini bakalim neler olacak, umarim bende hamile kalabilirim...

roka canım bebeğin hayırlı uğurlu olsun Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin:Saruboceq:bu arada merak ettiğim birşey var adetten sonraki 1 hafta içerisinde hamile kalma olasılığımız yüksek peki birlikteliklerden sonra da mı kullanacağız yani spermlere zarar verirmi vermezmi roka canım daha fazla bilgi verebilirmisin bu konuda bitanemm:eek:a.s. [/QUOTE

canım güzel dileklerin için çok teşekkür ediyorum,rabbim sanada tatlı dilin gibi tatlı sağlıklı bebişler nasip etsin en kısa zamanda..:1rolleyes:

valla ben hemen adet bitiminde uyguladım..spermleri öldüreceğini hiç düşünmedim,öldürse heralde hamile kalamazdım diye düşünüyorum...bak ben mesela gece birliktelik yaşadım diyelim,sonrasında o sabah 10 gibi koydum akşama doğruda aldım saat 4-5 gibi..yani ben genelde gündüzleri uyguladım..birlikte olmadığım gecelerde koyduğum oldu 1-2 kez..bu şekilde yapabilrsin canım..yerimseniben

X