Abur cubursuz 60 gün

İlk günü başardık başaralım hadi şuan mutfak masasındayım eşim tatlı yiyor ben muz yedim yemiyorum açım üstelik ben de tatlıyı çok severim çokk
Bir site var orda paketli her şey katkılı mı katkısız mı 1-5 oranında değerlendirilmiş içeriklerine bakınca insan otomatik olarak ne gerek var şimdi diyor 🥲 Daha önce 3 ay kaçamak bile yapmayan biri tekrar başarır bence

2. Gün : hiç paketli ürün yemedim. Öğleden sonra 3-4 çatal höşmerim tatlısı, şimdi de akşam çayı incir ve kuru kayısı ile (3 er adet)

İnşAllah bir bayramda bayram şekeri yemekten hastanelik olmuştum bir kez de 2 kavanoza yakın Nutella yemiştim hastanelik olmuştum o zaman serum takılıyken tövbe etmiştim
Neden hastenelik oluyorsunuz şekeriniz mi fırlıyor neden hastaneye gitme gereği duyuyorsunuz hastaneye gittiğinizde ne diyorlar size ay çok soru sordum kusura bakmayın bide kendimi abur cubur delisi sanardım 😆

Neden hastenelik oluyorsunuz şekeriniz mi fırlıyor neden hastaneye gitme gereği duyuyorsunuz hastaneye gittiğinizde ne diyorlar size ay çok soru sordum kusura bakmayın bide kendimi abur cubur delisi sanardım 😆
Aşırı şekerli yiyince bağırsaklarım reaksiyon gösteriyor mide bulantısı istifra ve bağırsaklarda gaz ağrısı siz de ben gibi abur cuburcu musunuz 😂

haftaiçi glutensiz diyet yapacaksın
haftasonu istedğin gibi yiyeceksin
harika bir diyet ve sıkma yöntemi
ben şuan yapıyorum belim kopma derecesine geldi gelecek:)
glutensiz diyet incelmekte birebir

Paketli gıda yemedim evet ama yiyemiyorum diye şöyle yaptım haftasonu iki kez cupcake yaptım bitter çikolatalı bastım içine bastım içine ilk postada bi 7 tane ikinci postada da bi 7 tane falan yedim eh işte paketli gıda abur cubur yemedim ev yapımı bu hafta sıkı tutacağım.

bu arada şekerle bağını sıfırlıyor
glutensiz ekmek aldım her gün tost yapıyorum yanına da söğüş,aralıksız oruç da yapıyorum,birebir
şekeri de sıfırladım,doldurdum züberleri çekmeceme:)
çay kahve yanında iyi gidiyor züberin lokmaları filan.
saat 12- 6 arası beslen ,haftasonu da rahat et ,hatta ben haftasonu da isteidğim gibi yiyorum ama yine ekmeği glutensiz yiyip,şeker namına da yine meyve yiyorum vs ,glutensiz züebrin cipsleri var harika ,sinema saatinde onları tüketiyorum, alıştım iyice,başta zor gibi gelse de insan alışınca çabucak kilo ve incelme oluyor
tavsiye ediyorum
tüm yiyecklerimi glutensiz alıp doldurdum sadece bana özel, evdekilere ayrı bana ayrı yapıyorum mesela makarnayı ,erişteyi vs.

bu arada şekerle bağını sıfırlıyor
glutensiz ekmek aldım her gün tost yapıyorum yanına da söğüş,aralıksız oruç da yapıyorum,birebir
şekeri de sıfırladım,doldurdum züberleri çekmeceme:)
çay kahve yanında iyi gidiyor züberin lokmaları filan.
saat 12- 6 arası beslen ,haftasonu da rahat et ,hatta ben haftasonu da isteidğim gibi yiyorum ama yine ekmeği glutensiz yiyip,şeker namına da yine meyve yiyorum vs ,glutensiz züebrin cipsleri var harika ,sinema saatinde onları tüketiyorum, alıştım iyice,başta zor gibi gelse de insan alışınca çabucak kilo ve incelme oluyor
tavsiye ediyorum
tüm yiyecklerimi glutensiz alıp doldurdum sadece bana özel, evdekilere ayrı bana ayrı yapıyorum mesela makarnayı ,erişteyi vs.
Ben çekmeceye züberleri doldursam ne oluyor biliyor musun oturup bir kerede yiyorum en iyisi hiç almamak şuan 1 haşlanmış yumurta ve 1 dilim peynir yiyeceğim tamam şeker beni zorluyor çok zaten meyve de yesem şekeri kesmiyor beni ben sporla inceldim zaten beden ölçülerimde sorun yok biraz daha belimi inceltmek istiyorum sadece belim 74 cm

Ben çekmeceye züberleri doldursam ne oluyor biliyor musun oturup bir kerede yiyorum en iyisi hiç almamak şuan 1 haşlanmış yumurta ve 1 dilim peynir yiyeceğim tamam şeker beni zorluyor çok zaten meyve de yesem şekeri kesmiyor beni ben sporla inceldim zaten beden ölçülerimde sorun yok biraz daha belimi inceltmek istiyorum sadece belim 74 cm
valla karşında kurbn bayramında bir tepsi baklava yiyen biri var,
benim de şekerle sorunum var işte
diyeti de o yüzden yapıyorum
benim de belim 70 cm:)
85-70-90 ölçülerim de :)
ama şekerle bağımı kesmek için yapıyorum diyeti
tatlı bana kilo aldırmıyor ama vucudumu çok yoruyor hep halsiz ,bitkin hissediyorum
şekeri ve gluteni bıraktım bırakalı çok iiyim
dinçim, kendimi çok daha iyi hissediyorum
ve böylece şekerle bağımı kesebiliyorum
yoksa benim çekmecem de sürekli paketli abur cuburla dolu idi bir kaç ay öncesine kadar:)
almayınca alışıyor insan ,yoksa tutamıyorsun

valla karşında kurbn bayramında bir tepsi baklava yiyen biri var,
benim de şekerle sorunum var işte
diyeti de o yüzden yapıyorum
benim de belim 70 cm:)
85-70-90 ölçülerim de :)
ama şekerle bağımı kesmek için yapıyorum diyeti
tatlı bana kilo aldırmıyor ama vucudumu çok yoruyor hep halsiz ,bitkin hissediyorum
şekeri ve gluteni bıraktım bırakalı çok iiyim
dinçim, kendimi çok daha iyi hissediyorum
ve böylece şekerle bağımı kesebiliyorum
yoksa benim çekmecem de sürekli paketli abur cuburla dolu idi bir kaç ay öncesine kadar:)
almayınca alışıyor insan ,yoksa tutamıyorsun
Evet ben de daha dinç olduğumu hissediyorum ölçülerimiz yakınmış kalçam da 94 sağlıklı beslenince daha iyi hissediyorum kendimi mesela haftasonu şekerli şeyler çok yedim midem bulanıyor

Evet ben de daha dinç olduğumu hissediyorum ölçülerimiz yakınmış kalçam da 94 sağlıklı beslenince daha iyi hissediyorum kendimi mesela haftasonu şekerli şeyler çok yedim midem bulanıyor
aynen işte alışınca miden almıyor ve bu çok büyük rahatlık oluyor
sağlık açısından da yapmak lazım diyeti mesele sadece kilo değil
yarın yaş ilerleyince sorun oluyor çünkü
ben paketli şeker sadece züber alıyorum ,çok da yesen sonuçta sıfır şeker .
meyve yiyorum özellikle nar ve elma hem şeker ihtiyacını kesyor hem d esağlıklı
yani tamamen şekerden sıfırlanmıyorsun ama paketli şekerden sıfırlanıyorsun ve bu harika birşey

aynen işte alışınca miden almıyor ve bu çok büyük rahatlık oluyor
sağlık açısından da yapmak lazım diyeti mesele sadece kilo değil
yarın yaş ilerleyince sorun oluyor çünkü
ben paketli şeker sadece züber alıyorum ,çok da yesen sonuçta sıfır şeker .
meyve yiyorum özellikle nar ve elma hem şeker ihtiyacını kesyor hem d esağlıklı
yani tamamen şekerden sıfırlanmıyorsun ama paketli şekerden sıfırlanıyorsun ve bu harika birşey
Evet ben zaten sürekli diyetteyim 😂haftasonu sağlıksız beslendim şimdi haftaiçi diyet 😂aslında bu beslenme düzeni çok daha güzel miden dinleniyor

X