Abimi özledim…

Çok büyük bir sebep değilse siz adım atın. Ölüm en güzel motivasyonunuz olsun. Bugün ölüm haberini alsanız büyük pişmanlık yasayip keşkelerle geçer günleriniz.

Bence hemen şimdi msj atın. Merhaba abi, nasılsın ? Seni çok özledim diyerek adım atın.

arayın gitsin ne olacak
bekarken nasıldı aranız? iyiyse evlendikten sonra ne oldu bu kadar bir düşünmek lazım

hayat çok kısa.. arayın gitsin

Ne tür terbiyesizlikler bahsediyorsunuz örneğin
Üstümüze yürüme, sinir krizleri,aynı evin içinde aylarca yıllarca kesmeler, hepimiz ona hizmet etmek için varız sanıyordu. Klasik fazla pispislanan erkek çocuk annem çok erkek evlatcidir. O süreci yonetemedi en çok ben çektim beni çok kıskanıyordu varlığım bile batiyordu. Şimdi fırsatını bulunca gene yaptığı için görüşmüyorum çekemem annem adam edemedi kendi uğraşsın.

Üstümüze yürüme, sinir krizleri,aynı evin içinde aylarca yıllarca kesmeler, hepimiz ona hizmet etmek için varız sanıyordu. Klasik fazla pispislanan erkek çocuk annem çok erkek evlatcidir. O süreci yonetemedi en çok ben çektim beni çok kıskanıyordu varlığım bile batiyordu. Şimdi fırsatını bulunca gene yaptığı için görüşmüyorum çekemem annem adam edemedi kendi uğraşsın.
Yanlış anlamadım dimi 33 yaşında ve evde sizi kesiyor sapik tavırları var yani. Peki siz kaç yaşındasınız ayıp olmazsa

hatalı siz de olsanız abiniz de olsa madem gereksiz bir mevzu siz adım atın

bakın ben 4,5 sene önce abimi çok ani bir şekilde kaybettim ve vefat ettiğinde biz küstük, kendimi haklı görüyordum o konuda güya ama şu anda o kadar önemsiz geliyor ki gözüme, kafamı duvardan duvara vursam yeridir diyorum bazen

Rabbim sizlere uzun ömürler versin :dua:
Ama yaşasaydı da halen küstünüz bence
O da var.
Aynı tas aynı hamam abim düzelmez hesabı olacaktı

Benle aynı yaştaymış şu an. Söylediğin gibi hiç normal değil insalllah ilgilenen olurda ruh sağlığına kavuşur.
Bu karakteriyle alakalı ben kişilik bozukluğu olduğunu düşünüyorum annem hala tapar kardeşime onun bu erkek çocuk sevdası yüzünden böyle oldu zaten ne diyim

Bu karakteriyle alakalı ben kişilik bozukluğu olduğunu düşünüyorum annem hala tapar kardeşime onun bu erkek çocuk sevdası yüzünden böyle oldu zaten ne diyim
Aslında çok haklısın biliyo musun ben çok küçük gördüğümden yumuşuyorum annemde laf etme dokunma dedikçe tam sizin söylediğiniz noktaya gelebilir ilerde

Aslında çok haklısın biliyo musun ben çok küçük gördüğümden yumuşuyorum annemde laf etme dokunma dedikçe tam sizin söylediğiniz noktaya gelebilir ilerde
Disiplin vermeniz lazım tepenize çıkarırsanız indiremezsiniz anneniz yanlis yapıyor bir de sizin değil annenizin bunu yapması lazım ben annemi suçluyorum çok yüz verdi böyle oldu

Disiplin vermeniz lazım tepenize çıkarırsanız indiremezsiniz anneniz yanlis yapıyor bir de sizin değil annenizin bunu yapması lazım ben annemi suçluyorum çok yüz verdi böyle oldu
Kardeşimin tek bi sorunu var sadece yaşı gereği kendini keşfetti işte karşı cinse merak saldı. Ama bunla alakalı yemediği nanede kalmadı zaten. Annem kadar olmasada bebekliğinden beri ikinci annesi gibiyim

Ben kendi kardeşime ne zaman üzülsem , el atsam destek olsam çok kısa bir süre sonra pişman oldum çünkü karşılığı nankörlük oldu. Eski konularınızı bilmiyorum ama ben adım atmadım ve atmam mesela. Çünkü karakteri nankörlük taşıyanlar değişmiyorlar maalesef.

X