Abimi özledim…

Merhaba sevgili üyeler.. abimle 2 senedir gereksiz mevzular ile küsüz konuşmuyoruz daha önce ki yazıda sebeplerini yazmıştım.. ama onu çok özledim sadece yazmak rahatlatır diye yazıyorum.
Konunu bilmiyorum gereksiz mevzu dediğin şekilde yorumluyorum, ara. Hayat kısa ve pişmanlıklar için zaman yok

Merhaba sevgili üyeler.. abimle 2 senedir gereksiz mevzular ile küsüz konuşmuyoruz daha önce ki yazıda sebeplerini yazmıştım.. ama onu çok özledim sadece yazmak rahatlatır diye yazıyorum.
O da özlemiştir ara.. içinde kalmasın, dünyanın binbir türlü hali var. Aynen böyle çok özlediğini söyle 💑

Üşenmedim eski konuya baktım, ne olduysa taşınma aşamasında sizin evinizde kalirken olmuş ama o konuya da yazıldığı gibi muhtemelen abinizin eşinin bir dolduruşu var sanki.
Aranizda yillarca kusluge sebep olacak bir anlaşmazlık yok gibi ama karşı tarafin dusuncelerini bilemiyoruz.
Hayat cok kisa,
șahsen ben olsam
ileride keşke dememek adına, abimle birebir iletişim kurup, adım atardım,
bundan sonrasi ona kalmış olurdu.

hatalı siz de olsanız abiniz de olsa madem gereksiz bir mevzu siz adım atın

bakın ben 4,5 sene önce abimi çok ani bir şekilde kaybettim ve vefat ettiğinde biz küstük, kendimi haklı görüyordum o konuda güya ama şu anda o kadar önemsiz geliyor ki gözüme, kafamı duvardan duvara vursam yeridir diyorum bazen

Rabbim sizlere uzun ömürler versin :dua:

eski konunuzu bilmiyorum.

Zira çok özlediyseniz bir adım atın madem.

Baktınız aynen devam ediyor, mutluluğunuz için uzak durun.

Ben de babamın oğluyla görüşmüyorum.

Yıllar oldu onlar yüzünden düzenim değişti.

Yolda görüyorum el gibiyiz.

Biz de mevzu annemin durumuydu.

Annemin arkasında durmam onu ezdirmemem bizde ki sebep

Gene olsa gene aynısını yaparım zerre pişmanlığım yok bu konuda

İyi olsunlar , sağlıklı olsunlar , rabbim kimseyi kimseye muhtaç etmesin derim hep.

Kan bağımız olabilir , ama can bağımız yok.

İstisnada olsa kardeşlik evlenene kadar var diye savunanlardanım.

İnşallah doğru bir adım olur sizin ki

Ay böyle abimi defalarca özleyip özleyip adım attım. Sonra mallıkları hiç değişmedi. Şimdi değil özlemek aklıma bile gelmiyor. Hislerini anlıyorum inşallah sizinki çözülebilecek bir şeydir.
Bende de erkek kardeşim var böyle adım attıkça ağzıma etti şimdi uzak olsun iyi olsun diyorum kafam almıyor artık.

Ben 11 senedir konuşmuyorum, bir kere eşim bana abi ve kardeşin iyi anlaştığını görünce gülümseyerek bakakalıyorsun demişti. O güne kadar sanki hep nefret ediyorum zannediyordum. Meğer bir kardeşim olmasını özlüyormuşum. Bazı şeyler düzeltebilecekse beklemeyin. 11 sene sonra ilk kez geçen gün konuştuk bazı şeyler daha iyiye gidecek gibi duruyor. 11 sene sonra onu ilk kez affedecegim sanırım. O yüzden bu konu sanki evrenin bana bir mesajı gibi geldi 🤭

Kardesimle bir kac sene küs kaldik. Benim hakli sebeplerim vardi, onun da kendine göre sebepleri vardi. Ilk bebegim dogunca mesaj attim. Taniyabilsin diye. Aranizda neler gecti bilmiyorum,ama kanli bicakli degilseniz adim atin.

Keşke kelimesinin yükü bir daha asla göremeyeceğin birinin özleminden bile daha ağır. bazı sebepler vardır ölüm girse araya kıl kıpırdamaz bazı meseleler de eften püften dir. kendinizi meselenizi tartın doğru yolu bulursunuz.

abimle ben abi kardes değil de baba-kız gibiydik hep. abim çok tripli bi tip olduğu için sık sık küser 😂 ben hiçbir sey olmamış gibi arar konusurum. o da hiç uzatmaz devam eder konusmaya 😂

aranızda ne gecti bilmiyorum ama kendi abimden yola çıkarak abinin nasıl bir güç olduğunu biliyorum. bence konusun. hayat o kadar uzun değil gercekten. hiçbir sey aranızdaki bağdan daha güçlü değil

Lütfen hayatta iken sevdiklerinizin kıymetini bilin. Ego yapmayın. Ben 12 sene evvel kaybettim abimi trafik kazasında. Ne sesi var , ne görüntüsü, ne de varlığı . Ben de çok , çok özledim canım abiciğim 😔 ama elimden birşey gelmiyor.

ilişkiler farklı olabiliyor. ille arayın diyemiyorum çünkü bende ablamın biriyle görüşmüyorum. fakat bizimki biraz karışık biz tüm aile görüşmüyoruz ablamla yaptığı hatalardan dolayı. şimdi barışmak gibi bir durum söz konusu olsa eminim birkaç sene sonra yine bir mevzu bulacak. o yüzden iki seneye yakındır hayatımızda yok. öyle çok büyük bir eksikliğini hissediyorum desem yalan olur. sanıyorum yaşanılan kötü anılar bir müddet sonra kalbi de taşlaşmış hale getiriyor.

X