56 kg' dan 46 kg olana kadar!

uzun bir aradan sonra tekrardan merhaba günlüğüm:KK36:
en son 23 ocakta 54 kg ile bırakmışım diyeti.bu sabah 55.5 kg olarak geri döndüm.halbuki şuan hedeflediğim kiloda olabilirdim.neyse olan oldu diyerek tekrardan başlıyorum bugün.

merhaba günlüğüm:KK68:
sil baştan geldim maalesef:KK12:bu sabah 55.1 kg dim.her pazar olduğu gibi bu sabah ta kahvaltı biraz kaloriliydi.ama şuana kadar herşey yolunada.ara öğün olarak az sütlü nescafe içtim.yarından itibaren başlıyorum yine.şu 5 kg yi biran önce vermem lazım.artık havalarda ısınıyor yürüyüş ve spor yapmaya da başlarım ve biraz daha kolay olur kilo vermem inşallah.şimdilik böyle :KK37:

merhaba günlüğüm:KK68:
sil baştan geldim maalesef:KK12:bu sabah 55.1 kg dim.her pazar olduğu gibi bu sabah ta kahvaltı biraz kaloriliydi.ama şuana kadar herşey yolunada.ara öğün olarak az sütlü nescafe içtim.yarından itibaren başlıyorum yine.şu 5 kg yi biran önce vermem lazım.artık havalarda ısınıyor yürüyüş ve spor yapmaya da başlarım ve biraz daha kolay olur kilo vermem inşallah.şimdilik böyle :KK37:
Slm
Şuanki kilomuz ve hedefimiz aynı sayılır.
Günlüğünü bırakmazsın ve hedefine ulaşırsın inş. canım.

Slm
Şuanki kilomuz ve hedefimiz aynı sayılır.
Günlüğünü bırakmazsın ve hedefine ulaşırsın inş. canım.
teşekkür ederim canım.sende hedefine en kısa zamanda ulaşırsın inşallah.ara ara aksatsam da bırakmıyorum burayıEn Büyük KK:KK68:

selam günlüğüm.bugün yorucu bir gündü.2 gündür tam anlamıyla diyetime uyamasam da geçen haftalara oranla biraz daha iyi gibi.şimdilik kg kaybı pek yok,umarım en kısa zamanda oda olacak ve istediğim kg ye düşeceğim.

selam günlüğüm neredeyse bir aydır yazmamışım buraya.ahlar vahlar etmeden yine yeniden başlıyorum bugün.

güncel kilom 56 kg yani başladığım yerdeyim.şu zamana kadar istediğim kiloya ulaşmış olmam gerekiyordu oysa.neyse yapacak bir şey yok.kilo veremeyişimin sebepleri belli.hala düzenli sporuma başlayamadım.dün bel için egzersiz yaptım sadece hepsi bu.

bu sabah kahvaltım;
1 dilim kepek ekmeği
1 kk peynir
3 zeytin
2 fincan çay
domates ve salatalık

öğlen;
2 kaşık biber kavurma
3 kaşık yoğurt
1.5 dilim kepek ekmeği

ara;
1 kupa sütlü kahve
4 bisküvi

Merhabalar , 55 i yakalamışsınız tebrikler :KK9:
Gerisi gelecektir.Benim de hedefim 46 :KK42:
Özel bir diyet uyguluyor musunuz ?.
merhaba perimle :KK37:
evet 55 kg yi yakaladım ama şimdiye kadar 4 lü rakamları görmem lazımdı :KK67:hayır özel biri diyet uygulamıyorum,3+2 şeklinde besleniyorum ve şu son zamanlarda yapamasam da yürüyüş ve evde egzersiz yapıyorum.
hedeflerimiz aynıymış ,sen kaç kilosun ve boyun ne kadar .inşallah en kısa zamanda istediğimiz kilolara ulaşırız cnm.

Gunaydin,tam bir yil olmus yazmayali,veee iyimi degilmi,bilemiyorum ama ben bugun 55,5kg yim.aslinda pekte kotu sayilmaz,en azindan hedefimi yakalamasamda kilomu korumusum:KK9::rolleyes:

Bahar geldi gelecek derken,yaza az kaldi.benim de toparlanip ,bir an once hedef kiloma inmem lazim ve basliyorum,yine yeniden.

Selam, nasıl gidiyor??? Başlıkta kendimi gördüm de :)
Edit: Çoook sorry, yıla bakmadan konuyu hortlatmış bulundum :S :KK70:
Selam,iyi gidiyor aslinda.en azindan bir yildir kg almamisim..
Edit,konumu hortlattigin icin de tesekkur ederim:KK70:

Kahvaltim,
1\2dilim kizarmis ekmek
Domates ve salatalik
4yesil zeytin
1cay k. Marmelat
2fincan cay

X