56 kg' dan 46 kg olana kadar!

LESA76

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2013
5.661
7.376
merhaba arkadaşlar,artık bu kilo olayını sorun yapmayı bırakıp saplantı haline getirdim malesef.sorumlusu kim benim tabiki.ama kararlı ve azimli bir şekilde bugün yine başlıyorum.malum dönemdeyim muhakkak etkisi vardır ama 1-2 haftadır nasıl bir yeme krizindeyim bir görseniz aklınız hayaliniz durur.sanki mide mide değil o derece.dün akşam tok karına 57.2 kg geldim ve gözlerim yerinden oynadı.ne yapıyorum böyle kendime diye.haftada yarım kg hedefliyorum kendime buda demek oluyor ki yazın istediğim kiloda olup sonrasında da şuana kadar yaptıklarımı yapmadan kilomu koruyarak hayatımı devam ettireceğim inşallah.
hadi bakalım kolay gelsin yolumuz açık olsun.

bugün itibariyle cipsler,sınırsız yenen tüm aburcuburlara veda ediyorum.dün akşam nerdeyse bir büyük boy cips yedim.diğer yediklerimide bir söylersem sanırım topa koyarsınız beni:KK45:

bu sabah kahvaltıda ;
1 dilim kızarmış ekmek
1 haşlanmış yumurta
3 siyah zeytin
1 çay kaşığı şekersiz incir marmeladı
2 fincan çay 1 dilim peynir yedim
sanırım 250 kaloriyi geçmez yediklerim.

ara:
sade türk kahvesi
2 kare çikolata

öğlen:
sabah kahvaltısını geç yapınca acıkmadım ve yemedim.

1-öğün atlamamam gerek biliyorum.

şimdi bir kupa sütlü kahve içicem.

akşam menümü de yazayım kaçamak olmasın.

akşam;
1 servis kaşığı nohut yemeği
2 ç.kaşığı pilav
salata

su 2 lt içerim gün boyu.

spor yapamıyorum malesef şu sıralar.kış aylarında biraz nanemolla oluyorum ama en kısa zamanda onada başlayacağım.

günaydın,
hergün tartılmayı bırakamıyorum,bu şekilde sanki daha kontrol ediyorum kendimi.sabah -300 gr gitmiş.55.6 kg 'dim.sanki balon gibi iniyorum:KK45:bu derece yememin ve şişmemin bir süredir sürekli ev de olmamında etkisi var sanırım.bakalım azar azar gidecek fazlalıklar.kahvaltımı yaptım öğleden sonra yine kahvemi içerim akşam yemeği için henüz karar veremedim.fırında köfte yada sulu köfte yapmayı düşünüyorum.

güzel bir hava ve güzel bir hafta sonu.bu sabah keyifli bir kahvaltı sonrasında 3 saat gezdik.çok iyi geldi doğrusu.
hafta sonu kahvaltılarım biraz esnek oluyor onun dışında pek değişen bir şey yok diğer öğünlerimde.bu akşam fırında palamut var yemekte hen sağlıklı hem hafif.
bu arada şubatın 15'ine kadar en az 4 kg vermem gerekiyor bunu için çok dikkat etmeye çalışacağım bakalım zaman ne gösterecek.

güzel bir hafta olması dileğiyle selamlar:KK36:
bu hafta 1kg vermeyi hedefliyorum ,ayrıca şubat 15'e kadar da 4 kg bakalım başarırım umarım.bugün bir kaçgünlük çorba diyeti yapmaya başlamayı düşündüm.öğle öğünüm yine kaynadı birazdan yoğurt yerim.akşamıda salata ve çorbayla kapatmayı düşünüyorum .kilo aldığım şu bir kaç ayda midemi iyice genişletmişim bunu halletmem lazım.gereksiz fazlasıyla yediğim tüm gıdaları bırakmam ve de azaltmam lazım zat
en gerisi kendiliğinden gelir.

günaydın ;
dün biberini ve limonunu az koyarak limon kürü yaptım.etkili oldu sanırım bu sabah 55.3 kg 'ydim.yalnız eşim bu sabah simit almış kahvaltıda onu yedim bugün de onu telafi edeceğim.bir ileri iki geri misali oldu ama yedim yapacak bir şey yok.

günaydın;
bir haftayı geride bırakmanın heyecanıyla bugün ki kilom 55 kg.900 gr vermişim.hedefim 1 kg idi 100 gr kaçırdım ama yine de benim için büyük başarı .hergün kendime bunu bunu yapmayacağım çünkü bunlar yüzünden kilo alıyorum diyorum ama yine de vazgeçemiyorum. artık kararlı olmam lazım .malum kış dönemi hareket azalıyor yeme içme daha fazlalaşıyor su tüketimide azalıyor .bunlar hep kilo artmasına sebep olan şeyler.dün akşam akşam yemeği yemedim günü de hafif geçirdim ve mutlu son.çıkan sonuç açlık hissini hissetmek güzelmiş.
şimdilik böyle haftaya cumaya 54 kg yi göreceğim inşallah.bu şekilde gidersem 1 ay sonra 50 kg yim:nazar:En Büyük KK

günaydın;
bir haftayı geride bırakmanın heyecanıyla bugün ki kilom 55 kg.900 gr vermişim.hedefim 1 kg idi 100 gr kaçırdım ama yine de benim için büyük başarı .hergün kendime bunu bunu yapmayacağım çünkü bunlar yüzünden kilo alıyorum diyorum ama yine de vazgeçemiyorum. artık kararlı olmam lazım .malum kış dönemi hareket azalıyor yeme içme daha fazlalaşıyor su tüketimide azalıyor .bunlar hep kilo artmasına sebep olan şeyler.dün akşam akşam yemeği yemedim günü de hafif geçirdim ve mutlu son.çıkan sonuç açlık hissini hissetmek güzelmiş.
şimdilik böyle haftaya cumaya 54 kg yi göreceğim inşallah.bu şekilde gidersem 1 ay sonra 50 kg yim:nazar:En Büyük KK
tebrikler canım öğle yemeğini bulana bence atlama

Tebrikler La_vinya! Bu diyet günlüğü kesinlikle çok faydalı, insan kendini kontrol altında tutuyor.
Ben de 56 kilodan 51'e düşmek istiyorum. Duyan 5 kilo ne ki diyor ama bizim gibi çok kilolu olmayanlar için kilo vermek daha da zor. Ben de yediklerime dikkat etmeye başlayacagım artık, eğer fırsatım olursa da evde spor yapmak istiyorum.

Tebrikler La_vinya! Bu diyet günlüğü kesinlikle çok faydalı, insan kendini kontrol altında tutuyor.
Ben de 56 kilodan 51'e düşmek istiyorum. Duyan 5 kilo ne ki diyor ama bizim gibi çok kilolu olmayanlar için kilo vermek daha da zor. Ben de yediklerime dikkat etmeye başlayacagım artık, eğer fırsatım olursa da evde spor yapmak istiyorum.

çok teşekkür ederim canım.evet daha bir sorumlu hissediyor sun kendini .öyle güzel özetlemişsin ki aynen söylediğin gibi kilo oranı azaldıkça vermek daha zorlaşıyor. sana da kolaylıklar diliyorum.sağlıkla istediğimiz kiloya ulaşırız inşallah en kısa zamanda.

huzurlu ,mutlu,keyifli bir hafta sonu olması dileğiyle selamlar:KK37:
bugün gezmeye gidecektik avm'ye ama akşamdan beri kızım biraz keyifsiz üşütmüş kuzum:emir_bebek::KK1:uzun bir geceden sonra maşallah şimdi daha iyi ,ama yinede cesaret edemedik çıkmaya.
hem kuzum dinlenecek hemde ben zararlı şeyler yemekten kurtulacağım böylece.akşam bu arada baba kız karşımda en sevdiğim şeylerden biri olan lokum yediler ama beeennn yemedim:nazar::KK9::KK45:
bu sabah hafta içi kahvaltımın aynısını yaptım ,normalde pazar kahvaltılarımız biraz ağır oluyor bu da çok iyi oldu benim açımdan.doğrusu bu hafta biraz zor geçti diyebilirim ama sonuca bakınca mutluyum,emeklerim boşa çıkmıyor şükürler olsun.
bugün tavuk yapacağım fırında,eşim ben tavuk istemiyorum dedi:KK53::KK47:dünden yemeğim kaldı biraz yanına birşeyler ilave ederim onun için ben de tavuğumu yerim afiyetle:KK9::KK73:umarım bu haftayıda güzel geçirir hedefim olan 1 kg yi veririm.şimdilik benden havadisler bu kadar görüşmek üzere günlük:KK55::KK6:

günaydın:KK68:
keyifli,huzurlu,sağlıklı,bereketli,az kalorili,çok hareketli bir hafta olması dileğiyle:KK70:
bu haftayı da inşallah verimli bir şekilde geçirebilirim.hedef -1 kg:KK6::KK9::KK73::KK71::rolleyes:

X