5 kilo alsam tam süper olacak diyenleeeerrr

Onu denemiştim ama hiçbir işe yaramadı. Tahlillerimi de yaptirdim. Tiroidlerime de baktilar... Her sey normal. İştahım da açık ama yok olmuyor. Sinir oluyorum artık. :KK43:

bir ara bende buraya kilo alim diye yazmıştım. Dün tartıldım 7 kilo almışım ama çaba sarf etmedim. şimdi rahatsızım 52 kiloydum 59 oldum. İnsan hiç birşeyden mutlu olmuyor işte

arkadaşlar birlikte tamamlayalım şu eksik kiloları ne yiyip içiyosunuz yardımlaşalım ben 46,46.5 kiloyum 5 kilo almak istiyorum birlikte alalım ne dersiniz varmı benim gibi eksik kilosu olann:KK6::KK6:
Ben ben ben..dim😁 Şöyle diyim. Ne denediysem 1 kilo ya aldım ya almadım. Onlar da göbek olarak geliyodu sanki, yemeğe zorlayınca. Birgün yaklaşan düğünümün gazıyla, yani sıkı olayım hem gelinlik sırt olarak falan güzel dursun diyerek iki günde bir evde pilates yapmaya başladım. Bu arada yediğim adam gibi yarasın yağ olmasın diye, daha çok peynirdir kırmızı ettir yoğurttur salatadır onları yedim. Şekerli şeylere fazla bulaşmadım. Derken ben 2 iki hafta sonra kilo almaya başladığımı fark ettim. Boyum uzun olmadığı için yarım kilo bi kilo bile alsam pantolondan falan fark ediyo. Kilo aldım yani:rolleyes:Yavaş yavaş ve biraz daha fit olarak aldım diyim. Tam bi 36 beden oldum:KK76:Ben bunu yaptığım egzersizlere bağlıyorum. İndan seviniyo ya. Ayrıca bunlar sayesinde düğüne hazırlık stresim de baya azaldı sanki. Bi taşla bisürü kuş:halay::KK9:
arkadaşlar birlikte tamamlayalım şu eksik kiloları ne yiyip içiyosunuz yardımlaşalım ben 46,46.5 kiloyum 5 kilo almak istiyorum birlikte alalım ne dersiniz varmı benim gibi eksik kilosu olann:KK6::KK6:
Ben ben ben..dim😁 Şöyle diyim. Ne denediysem 1 kilo ya aldım ya almadım. Onlar da göbek olarak geliyodu sanki, yemeğe zorlayınca. Birgün yaklaşan düğünümün gazıyla, yani sıkı olayım hem gelinlik sırt olarak falan güzel dursun, belki biraz da göğüs olur diyerek iki günde bir evde pilates yapmaya başladım. Bu arada yediğim adam gibi yarasın yağ olmasın diye, daha çok peynirdir kırmızı ettir yoğurttur salatadır onları yedim. Şekerli şeylere fazla bulaşmadım. Derken ben 2 iki hafta sonra kilo almaya başladığımı fark ettim. Boyum uzun olmadığı için yarım kilo bi kilo bile alsam pantolondan falan fark ediyo. Kilo aldım yani:rolleyes:Yavaş yavaş ve biraz daha fit olarak aldım diyim. Tam bi 36 beden oldum:KK76:Ben bunu yaptığım egzersizlere bağlıyorum. İnsan seviniyo ya. Ayrıca bunlar sayesinde düğüne hazırlık stresim de baya azaldı sanki. Bi taşla bisürü kuş:halay::KK9:

X