5 kilo alsam tam süper olacak diyenleeeerrr

arkadaşlar bugün öğrendiğim bir bilgiyi paylaşayım sizinle..3yemek kaşığı mısır gevreği 2 dilim ekmek kalorisindeymiş ben onu şekerli sütle karıştırıp yiyorum inş. sonucu yazacam size:KK6::KK6:

ben dediğim gibi 5 kiloyu aldım hattaa fazladan bi 5 kilo daha aldım:KK1::KK1::KK1:
ama düşünmüyo değilim bi 5 kilo daha alsam diye:KK14::KK14:
çünkü en ufak bi streste gidiyo kilocuklar:KK24:

Sigara kullanıyorsak kilo almak çok zor diye düşünüyorum.
Ben kullanıyorum mağlesef, bir ay bıraktım 2 kilo aldım, geri başladım ve 1 haftaya yüzüm çöktü resmennn :KK25: :KK25:
Bırakamıyorum bu illetii :KK25:

Kızlarrr yaa bende almak istiyorum 24 yaşındayım boyum 1.53 kilom 43 çok küçük ve çocuk gibi duruyorum giydiğim hiçbişeyi yakıştıramıyorum kiloda hiç almıyorum hiç oynamıyo tartı:KK43:bende sigara kullanıyorum napıcammm:KK43:(

her kahvaltıda bir kase tahin pekmez yiyin hem sapa sağlam oluyorsunuz hemde kilo aldırıyor doktora şok geçirttiğim olayımdı :KK70:

ben de kilo almak istiyorum diyetisyene gidiyorum zaten ama çok fazla yürüyorum ve aldığım her şey hemen gidiyo :KK43: bi de stresi eklemek lazım tabi. önceden çok yediğim halde alamadığımı sanırdım ama bir ara günde 3 öğün düzenli yedim ve yine çok yürümeme rağmen 2 kilo aldım :) reçel, bal, tahin, pekmez falan da hiç sevmem nolcak bu halim bilmiyorum :KK43: ama artık kahvaltıdan sonra ara öğün olarak bi büyük bardak kakaolu ya da ballı süt içmeye başlıcam ve gece yatmadan da bisküvi ekmek falan yicem. aslında çok zararlı gece yatmadan yemek ama napalım başka türlü de kilo alınmıyo. bi de daha az hareket etmeye çalısıyorum, mümkün olduğunca asansör kullanıyorum artık ve günde en fazla yarım saat yürüyorum. bakalım yeni diyetime başlıcam bu hafta umarım başarılı olurum :) işe yararsa burada da paylaşıcam diyetimi

uzun zaman oldu buraya yazmayalı ama ben halaa çabalıyorum:KK76::KK76:
diyetisyeni bırakmıştım geçen ay tekrar başladım.plates verdi birazcık göbekten almışım kiloyu
bende durumlar bu:KK56:

kızlar sağlık problemi yaşamadığımız sürece sıkıntı yok bence..kilo vermeye çalışanların sayısı oldukça fazla:cool:

Kizlar konu eski biliuorum ama kilo alan kendine gelen varmi. Yahu ben o zmanlardan bu zamana sadece uc kilo aldim 52 yim hala zayif gozukuyorumm. Buldunuzmu care ben yaptim kilo aldim diye varmj sinirleirm cok bozuk

Ve benim gibi olanlarda varmış buna da şükür 😁 bende 1, 68 boyundayım kilom 50
3 ay önce nişanlandım nişanlımın sürekli yemek ye diye uyarmaları sonucu 55 oldum ama hala zayıfım 1 hafta sonra nişanım var ve gece gündüz yemek yiyorum en azından 2 kilo daha almak istiyorum yiyorum ama çok iştahsızım zorla yiyorum azda yesem sürekli yiyorum başka türlü olmuyo 1 tabağa yemeği bile bitiremiyodum şimdi zorluyorum midem bulanıncaya kadar yiyorum bu nişan stresinden inşallah bu kiloları da vermem ondanda korkuyorum bari iki kilo daha alsam giydiğim nişan elbisesi yakışsa 🙏

İlaç ismi vermek yasak değil bildiğim kadarıyla yazarsanız sevinirim.

Benim durumum sizden daha vahim. 170 boyum ve 45 kiloyum şuan:KK43:
Yemek yemekle ilgili ciddi bir sorunum var midem almıyo fazlasını. En çok sevdiğim yemeği bile yesem 1 tabaktan sonrasını yiyemiyorum. O bir tabak dediğimde normal bir insanın yediğinden daha az zaten. Bir çok kez doktora gittim demir eksikliğinden şundan bundan dediler ama ilaç kullansam da geçmedi.
Hayatımda ilk defa 4 ay önce 52 kilo oldum. O da sevgilimin her gün zorla yemek yedirmesinden sürekli abur cubur almasından oldu sanırım. Okul bitip eve döndüm 1 hafta sonra yine aynı.. Bazen 42 ye bile düştüğüm oluyor.:KK43:
Allahtan çok sağlam bir bünyeye sahibim hastalanmıyorum. Bunuda sanırım küçükken annemin yedirdiği şeylere borçluyum..

Kısmetse yazın evlenicem ve gelinliğin içinde kemiklerim bu kadar belirginken durmak istemiyorum :KK43:

55-56 falan olsam o kadar çok sevincemki :KK43:

Arkadaşım aynı boydayız hatta ben senden daha zayıfım 40 kiloyum. Nasıl yapıcaz hiç bilmiyorum valla.

Benim iştahım ile ilgili bir problemim yok. Ama abartı düzeyde yiyemiyorum. Midemi genişletmek istediğim noktada asla yememe izin vermiyor vücudum. Yutamıyorum. Bir de burnumdan şüpheleniyorum. Burnumu kırdım birkaç sene önce ve kemer oluştu. O günden beri zorla yiyemiyorum çünkü burnumdan rahat nefes alamıyorum.

Benim iştahım ile ilgili bir problemim yok. Ama abartı düzeyde yiyemiyorum. Midemi genişletmek istediğim noktada asla yememe izin vermiyor vücudum. Yutamıyorum. Bir de burnumdan şüpheleniyorum. Burnumu kırdım birkaç sene önce ve kemer oluştu. O günden beri zorla yiyemiyorum çünkü burnumdan rahat nefes alamıyorum.
Doktora hic gttnmi benim ne varsa gobekte var fazla yedigim an orasi sisiyr lavaboya gttgmde dumduz oluyor cok gerizekali bir vucut

Doktora hic gttnmi benim ne varsa gobekte var fazla yedigim an orasi sisiyr lavaboya gttgmde dumduz oluyor cok gerizekali bir vucut

Gittim. Diğer yorumlarımdan okuyabilirsin. Hayatımın bir döneminde 50 kiloyu gördüm. Bütün vucudum aldı ozaman. Ama ilaç yan etki gösterince bıraktım. Aslında fiziğim çok güzel olmuştu. Ama cildim yağ dolu sivilceler çıkarmaya başlayınca bıraktım.

X