Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Artık menü bildirimi yapılmıyor mu?
Ya kimseler yok. Cuma yarisi bitti diye umarim salmadiniz.
Konu acacagim Ama isim hala bir sorun ?
Ise gidiyorum simdi. Umarim geldigimde halletmis oluruz.
Konuyu acan ille ben olacagim diye birseyde yok aslinda

Ya kimseler yok. Cuma yarisi bitti diye umarim salmadiniz.
Konu acacagim Ama isim hala bir sorun ?
Ise gidiyorum simdi. Umarim geldigimde halletmis oluruz.
Konuyu acan ille ben olacagim diye birseyde yok aslinda
Kaptanım Alys Alys ın önerisi gayet güzel ve afilli bence. Ay köydeyim pek giremiyorum burda bi kadın var adı maşallah 🤣🤣 maşallah abla diyip geziyorum 🤣🤣

4.takımın ruhuna afilli bir isim gider bence sen topiği aç buraya da linki at biz geliriz

Daha ben 60 kg olcam takım dağılamaz

Eşim ve ben Maraş dondurması dışında dondurma yemeyiz. Yazdan yaza Türkiye’de yenilen bişey dondurma bizim için. Genç kızken Kahramanmaraş’a gezmeye gitmiştim orada sıcak ekmeğe dondurma sürerek yemiştik hala unutamıyorum. 😇😇

Tamamladım 15000 i 😌

63.4 olunca yeşili görürsün😉

Kakasını yapınca en az 10 dakika temizleme soğuyunca rahatsız olsun tiksinsin, benim çocuklardan bir tanesi öyle tiksindi bir daha asla altına yapmadı.😉
Çok güzel bir anı olmuş😍

Iyi aksamlar kizlar

Lori Lori @Lusi sedulu sedulu @H3ra @Fatma Girik Alys Alys @Melegimkorusun LadyMiami LadyMiami BLU3 BLU3 @Tavsannesi @Dahlia_ tomrs tomrs @deanvillage gogo2405 gogo2405 @cromozom @_Vera_ @esmeriiim @mutlumayis @Birmeleksinsen

Cuma Yarismasi artik devam etmiyor. Dün son bildirimlerinizi yapmis bulunuyorsunuz.
Takimlarda yok artik.
Takimca devam etmek isterseniz, diyet günlüklerinde konu acabiliriz.
isim ve konuyu kim acmak isterse ilk sayfayi duzenleme hakki var.
Ilk sayfaya genelde katilimcilar ve tablo guncellenmesi icin duzenleme oluyor.
Dusunceniz nedir ,bildirirseniz sevinirim.
Günaydınlar. Güzel olur konu açan olursa toplanalım yine.

Kızlar benim size şöyle bir teklifim var açıkçası A Arrietty_ kaptanımın şahsi hayatında yeterince sorumluluğu olduğunu (ev,iş,çocuklar,aile) düşünüyorum. Takım kaptanı gibi tablo vs düzenli bir sorumluluk artık almasın. Yeni topicte bir kişiye tüm tablolar puanlar vs yüklemek de yanlış olur. Mesela yeni topikte sohbet herkes bildirimini yapar ve ilk sayfada kilo tablosu olur puanlama vs yapmayız. Ne dersiniz? Şahsi fikrim kaptan başlığı altında bir kişiye çok fazla yüklenmek yanlış bunu eski kaptan yardımcısı olarak söylüyorum çok yoğun bir trafikti çünkü.

Kızlar benim size şöyle bir teklifim var açıkçası A Arrietty_ kaptanımın şahsi hayatında yeterince sorumluluğu olduğunu (ev,iş,çocuklar,aile) düşünüyorum. Takım kaptanı gibi tablo vs düzenli bir sorumluluk artık almasın. Yeni topicte bir kişiye tüm tablolar puanlar vs yüklemek de yanlış olur. Mesela yeni topikte sohbet herkes bildirimini yapar ve ilk sayfada kilo tablosu olur puanlama vs yapmayız. Ne dersiniz? Şahsi fikrim kaptan başlığı altında bir kişiye çok fazla yüklenmek yanlış bunu eski kaptan yardımcısı olarak söylüyorum çok yoğun bir trafikti çünkü.
Aynen. Dun de bahsedilmisti zaten. Sadece diyet/spor degil her turlu paylasimin oldugu bir devam topigi😻

Ulen 3 gün tatil kaçamağı yaptık takım elden gitmiş. Açaydınız kollarınızı gitme diyeydiniz 😂
A Arrietty_ hayirli olsun bakalim.

Kizlar motivasyonlar ne alemde?
Devam miyiz diyet günlüklerinde?

Sahsen cuma tartisinin durtuklemesi beni baya etkiliyordu, günlüklerde nasil olurum bilemiyorum. Ama gidelim derseniz sans veririm kendime. Birbirimizi taniyoruz, tatli muhabbetiniz bile yeter zaten bana.
Aynı fikirdeyim canım, hem sizleri özlerim hem motivasyonum bozulur biliyorum kendimi.
A Arrietty_ cuma yarışması gibi sıkı kurallar olmaz ama gönlüm sayfayı senin açmandan yana 🥰
Kendimiz belirli başlı kurallar koyabiliriz. Mesela yine cuma tartısı zorunlu gibi. Öneriler olabilir.
Diyet günlüğünde sayfamızdaki kurallara uymayanları umursamayabiliriz. Bence yine hafif esnek kurallı diyet ve spor devamlı bir sayfa olabilir.
Uzun süredir buradayız arkadaş gibi olduk. Az çok tanıyoruz birbirimizi
Sanada katılıyorum sedulu sedulu cum. Kaptanımız gerçekten çok yoruldu. Hele ki cuma yoğunluğunu bilen biri olarak hak vermemek elde değil.
Nasılsınız kızlar?
Bende ve eşimde koronanin hafif de olsa semptomları görünüyor. Baş ağrısı, burun tıkanıklığı, arada bir sitmalanma. Aile hekimliği hastaneye gitmelik bir durum yok, evde istirahat edin dedi. Zaten biz de düşünmüyoruz. Annemde hiç bir belirti yok, kadından bucak bucak kaçıyoruz, kaçmak zorundayız. 🙄Buna şükür. Bugün de ufak ufak adimlama ve spor yaptım, yarına Allah Kerim...🤲
Geçmiş olsun ablacım, en hafif haliyle atlatırsınız umarım 🙏🏼

X