Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Nasılsınız kızlar?
Bende ve eşimde koronanin hafif de olsa semptomları görünüyor. Baş ağrısı, burun tıkanıklığı, arada bir sitmalanma. Aile hekimliği hastaneye gitmelik bir durum yok, evde istirahat edin dedi. Zaten biz de düşünmüyoruz. Annemde hiç bir belirti yok, kadından bucak bucak kaçıyoruz, kaçmak zorundayız. 🙄Buna şükür. Bugün de ufak ufak adimlama ve spor yaptım, yarına Allah Kerim...🤲
Kolay atlatirsiniz insallah. Moralini yuksek tut🌺

Nasılsınız kızlar?
Bende ve eşimde koronanin hafif de olsa semptomları görünüyor. Baş ağrısı, burun tıkanıklığı, arada bir sitmalanma. Aile hekimliği hastaneye gitmelik bir durum yok, evde istirahat edin dedi. Zaten biz de düşünmüyoruz. Annemde hiç bir belirti yok, kadından bucak bucak kaçıyoruz, kaçmak zorundayız. 🙄Buna şükür. Bugün de ufak ufak adimlama ve spor yaptım, yarına Allah Kerim...🤲
Karantinadaydiniz degil mi abla ?
Gecmis olsun

Su yeni konuyu halletsek iyi olurdu 🤔 takimlar kapanip bir cozum bulamazsak kaliriz oyle.

Kimselerde yok yine zaten 🌝
Müsait olduğun zamanda ac sen yavrum konuyu 😀 etiketle buradakileri de. Kendi kurallarını da koy. Kuralsız olmaz bence de. Bir şeyler standart olarak ilerlesin derim ben.

Su yeni konuyu halletsek iyi olurdu 🤔 takimlar kapanip bir cozum bulamazsak kaliriz oyle.

Kimselerde yok yine zaten 🌝
4. Takım diyet günlüğü minvalinde bişiler m düşünsek takımın devamı olduğu hissi hem bizi motive eder hem de takım ciddiyeti hakim olur ben açıkçası mutlu olurum dağılmamış oluruz :KK200:

LadyMiami LadyMiami
1400 op Tamamdir
Adimlar istedigim gibi olmadi

Screenshot_2021-09-11-21-57-28-152_com.tayu.tau.pedometer.jpg

İyi akşamlar kızlar..
Biraz yoğun, sıkıcı geçiyor günler o yüzden uğrayamıyorum.. Pazartesine kadar izin istemeye gelmiştim ama mevzu kapanmış bile..
Dağılmıyorsak beni pek etkilemez :)
Burdakı sohbeti, muhabbeti, arkadaşlığı seviyorum ben, yine beraberiz diyorsanız nerde olduğumuzun pek önemi yok.. Konu açarsan beni de etiketle Kaptanım :) A Arrietty_
Yarın yine gelemeye bilirim, ama meraktan uğrarım arada mutlaka 🤭

Hadi ya
Cekirdegi mi ektiniz?merak ettim :))
Hayır fidan olarak aldık😉
Türkiye’den karadut ağacı fidanı getirdim. Koydum bavula getirdim kimse görmedi😂😂😂
Onunda maşallahı var bu mevsime ve bu ortama uyum sağladı maşallah büyüdü.🧿 Onun dışında bir tane zeytin ağacım var bir tane barboros kiraz ağacım var birkaç değişik limon ve üzüm ağaçlarım var ve yeni dünya ağacım var hepsi de meyve veriyor maşallah onun dışında da küçük bir yeşillik bahçem var. Yemek yaparken öyle bahçeden yeşillikleri alıp doğramayı çok seviyorum. Aslında daha önceki evimin bahçesi çok büyüktü buranın ki küçük ama yinede ben bir şekilde her şeyden azar azar koydum😉

A Arrietty_ hayirli olsun bakalim.

Kizlar motivasyonlar ne alemde?
Devam miyiz diyet günlüklerinde?

Sahsen cuma tartisinin durtuklemesi beni baya etkiliyordu, günlüklerde nasil olurum bilemiyorum. Ama gidelim derseniz sans veririm kendime. Birbirimizi taniyoruz, tatli muhabbetiniz bile yeter zaten bana.
Ben devam etsin istiyorum🙏
Yarin nasıl olacaksin bakalım 😀
Yarın dörtte aşımın ilk dozu yapılacak o yüzden bütün sporlarımı dörtten önce bitirmek istiyorum. Adımlarımı da 10.000’e tamamlarsam iyi, yarın 15.000 yapamam heralde. Bugün bile yapamadım zaten daha 8 binleredeyim. Dışarda işlerim olmasaydı yapacaktım ama maalesef dışarıdaki işler uzun sürdü.🙄☹️
Bir odul yapmisim bugun😻😻
Motivasyon sorunum yok. Buraya gelip yazdigim ilk gun gibi heyecanim. Kalan 3-5 kilo da gider nasilsa. Senin de dedigin gibi sohbeti/hos besi ozlerim. Bir de Lori Lori nin 75 oldugunu gormek isterim 😻😻
vallahi ben 75 değil 55 olmasını bekliyorum.💪💪
Nasılsınız kızlar?
Çok geçmiş olsun inşallah hafif atlatırsınız. Bol su için ve yürüyüş yapın, yürüyüş çok önemli covidde çünkü yürüyüş yapmayanlar da kan pıhtılaşması oluşuyor ve ölüme yol açıyor.
LadyMiami LadyMiami
1400 op Tamamdir
Adimlar istedigim gibi olmadi

Eki Görüntüle 2914846
Harikasın vallahi maşallah🧿

Acalim ozaman.
Ismi ne olsun 🤔

Ben kuralsiz yapamam 😂 eklerim birseyler
Ben olayları çok anlayamadım.Hafiften çözülüyor heralde😅
Ben sosyallikte çok başarılı olamasam da sizin gibi iradeli ve azimli hanımlarla bu yola girdiğim için çok memnunum.Ne halde devzm edsrseniz , sizinle birlikte olmsk isterim🌻
Çıtır Kızlar koyalım?😂

X