20yaşınızdaki halinize tavsiyeler?

1- O pislik senden ayrılmak isteyecek, kabul et. Sakın düzeltmeye çalışma. Daha kötü olacak.
2- Annen düzelmeyecek, mutlu etmeye çalışma
3- Notlarını yüksek tut

20 yaşımdaki kendime selam göndermekten başka bişey yapmam.
18 yaşıma bakınca diyorum ki "ay ne rezalet günlermiş, değmeyecek şeyler için ne üzülmüşüm. Kendimi ne kadar ezdirmişim."
20 yaşıma bakınca " ne rezalet günlermiş ay canım kendim sen neler yaptın öyle, hayatta yer edinmeye çalışıp ne kadar bocaladın."
Şimdiki halime bakıyorum iyi ki bocaladım, iyi ki saçmaladım, iyi ki üzüldüm, iyi ki haksızlığa uğradım. Bugün sınırları daha keskin, daha güçlü bir kadın oldum. Ne istediğini bilen, kendi yolunda ilerleyen biriyim şuan. Bu yüzden ben 20 taşımla da 18 yaşımla da 15 yaşımla da gurur duyuyorum. Yaşamam gereken şeyleri yaşadım, büyüdüm, güzelleştim, güçlendim. İyi ki varım canım kendimmm.

Geriye bakarak geleceğe şekil verilmez kardeşim.
Yerinizde olsam, kırk yaşımdan yirmi yaşıma tavsiyelerini dinlerdim.
Misal ben iki yıl önce, 50 yaşımdan 39 yaşıma bir mektup yazmıştım.
Elli yaşındaki ben nasıl biri olmak istiyorsa, bugünkü bana samimi tavsiyeleri vardı çünkü hiçbir zaman vakit geç değildir.
Ben halen 50 yaşımdaki o bilge kadının tavsiyeleri sayesinde yolumu aydınlatıyorum.🥰

Merhaba. 20yaşındayım ve 15yaşımdaki halime vereceğim yüzlerce tavsiye var. Merak ediyorum. 20yaşında olsanız neleri yapardınız/yapmazdınız pişmanlıklarınız neler? Teşekkür ederim:)
Kulağımı çekerdim :sopa:
Şaka bir yana kendimi daha çok geliştirirdim herşeye daha objektif bakardım
Kendime daha fazla değer verirdim
Kendi isteklerimi açıkça, cesurca dile getirip bunlar için hemen harekete geçerdim
Vee en önemlisi kendime daha fazla severdim. :KK67:

Merhaba. 20yaşındayım ve 15yaşımdaki halime vereceğim yüzlerce tavsiye var. Merak ediyorum. 20yaşında olsanız neleri yapardınız/yapmazdınız pişmanlıklarınız neler? Teşekkür ederim:)
Üniversiteye sıkı sıkı çalışırdım .İyi meslek sahibi olurdum.

X