Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• ikiz erkek

OY: 0 0,0%
  • ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    13
Yine soruyorum ama, şimdi benim SAT'tan itibaren 4 hafta 3 gün oldu ya. 4 haftalık Beta degerleri referans aralığına mi bakmalıyım, yoksa 5 haftalık değerlere mi bakmalıyız? Yani 4 haftalık hamile sayılmam mi şu anda henüz sanki ona bakıp karşılaştırma yapmam gerekir gibi?
bence bunlari dusunme.akisina birak hersey yolunda ve cok guzel deki hersey oyle olsun
su hesaplama isi insanin gereksiz canini skyor.bazen tutuyo bazen tutmuyo.sadece tadini cikarmak gerek.cok sukur Allaha bu guzel duyguyu bi daha nasip etti

bence bunlari dusunme.akisina birak hersey yolunda ve cok guzel deki hersey oyle olsun
su hesaplama isi insanin gereksiz canini skyor.bazen tutuyo bazen tutmuyo.sadece tadini cikarmak gerek.cok sukur Allaha bu guzel duyguyu bi daha nasip etti
Haklısınız, şaşkınlıkla birlikte merak duygusu bir sürü duygu karmakarışık oluyor. Her şeyin en iyisini yapman gerekirmiş gibi hissediyorsun. Ben şu an aç olmasam da sanki yemem lazımmış gibi hissediyorum. Biraz zaman geçince sakinleşirim diye umuyorum.

Benim 4+3'te BetaHcg 914 çıkmıştı. Bugün 4+4 BetaHcg 1384 çıktı. Artış normal galiba bir gün için. Dolayısıyla şimdilik Betaya bakarak ikizden şüphe edemem galiba değil mi? Salı günü 5+1 olacak kesenin görünmesi ve kalp atışının duyulması için çok mu erken?

Benim 4+3'te BetaHcg 914 çıkmıştı. Bugün 4+4 BetaHcg 1384 çıktı. Artış normal galiba bir gün için. Dolayısıyla şimdilik Betaya bakarak ikizden şüphe edemem galiba değil mi? Salı günü 5+1 olacak kesenin görünmesi ve kalp atışının duyulması için çok mu erken?
Artış normal gibi görünüyor ama aslında 2 günde 1 yapılıyor kan tahlilinde artış kontrolü yani bugün değil de yarın yapsanız daha güzel olurdu 😅 kalp atışını göremeyebilirsiniz belki ama keseyi görürsünüz büyük bir ihtimal 🌸

Normalde pazartesi kan testi verecektim. Doktor pazartesi olmadığını o nedenle bugün bakacağını söyledi. Salı da zaten kadın doğuma gideceğim için orada baktırırım diye düşündüm. 2 günde bir olanın yarısı kadar artmış normal yani. Ben ikiz hissetmiyorum zaten de olursa da çok şaşırmam. Yakın akrabalarımda 3 tane, çok uzak olmayanlarda da 4 tane ikiz var. Çok heyecanlı bir süreçmiş. Öğrendiğimden beri normal işlerimi yapamıyorum. Sadece ne yemem gerekir, şimdi ne yapacağım, acaba sağlıklı mi diye düşünüyorum. İnşallah bir an önce zaman geçer de sağlıklı olduğunu görürüm.

Merhaba kızlar umarım hepinizin gebeliği sağlıklı ilerler.Ben evde yaptığım erken gebelik testlerinde silik çizgi gördüm adet günüm yarın bugün sabah test yaptığımda ikinci çizginin daha hızlı ve koyu olarak belirginleştiğini gördüm.Siz önce sağlık ocağında beta takibi mi yaptınız yoksa direk kadın doğuma mı göründünüz ?

Merhaba kızlar umarım hepinizin gebeliği sağlıklı ilerler.Ben evde yaptığım erken gebelik testlerinde silik çizgi gördüm adet günüm yarın bugün sabah test yaptığımda ikinci çizginin daha hızlı ve koyu olarak belirginleştiğini gördüm.Siz önce sağlık ocağında beta takibi mi yaptınız yoksa direk kadın doğuma mı göründünüz ?
yeni olduğu için kadın doğum doktoru da kan testi ister ilk sağlık ocağı da bunu yapıyo bana kalırsa ilk sağlık ocağına git 5. Hafta da normal doktora gidebilirsin keseyi görmek için

Kızlar, bir de özel ücretleri çok yüksek o yüzden ilk zamanlar devlete gidecem 3. Ay veya4. Ayda özele gidicem. Tahlillerimi de hep devlette yaptiricam yani öyle planlıyorum

X