2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

İnsalalh canım 🙏🤲💙♥️☘️🌸Benim daha günüm belli olmadı adeti bekliyorum bakalım Yarın ilacımın 5 günü bitti ama hala olmadım pazartesine kadar olurmuyum acaba
Adetim tam gününde gelicek diye düşün gecikir mi vs diye düşünürsen stresten gelmeyebilir benim öyle oluyor tam gününde oluyor her şey az kaldı de 🙏🏻

Transfer olan arkadaşlarım, duş konusunda ne yaptınız. Doktorum bana 2 gün duş alma 3. Gün ayakta ılık bir duş al dedi. Bugün ılık duş alacağım. Sizde nasıldı?

Doktorunuz ne yapıyorsa biliyordur canım bize sorgulamak düşmez sonuçta
Bugun rapor icin dr a gittigimde 3. Gun embriyosunun 8-9. Gunde yerleştigini soyledi ultrasonla rahim kontrolu yaptiginda ise rahmimin 12 mm oldugunu bu kalinliga embriyonun tutunabilicegini söyledi bakalim bugün 6. Günüm transfer gününü de sayarsam

Bugun rapor icin dr a gittigimde 3. Gun embriyosunun 8-9. Gunde yerleştigini soyledi ultrasonla rahim kontrolu yaptiginda ise rahmimin 12 mm oldugunu bu kalinliga embriyonun tutunabilicegini söyledi bakalim bugün 6. Günüm transfer gününü de sayarsam
Aa sevindim canım senin adına ☺️ aa ne güzel doktorun ultrasonla bakmış. O zaman 2-3 gün sonra test yaptırırsın hayırlısıyla pozitif görürsün inşallah canım 🥰

Senin adına çok sevindim 🥰 transfer gününü de sayıyor musunuz?

Merhabalar geçen yıl bugün transferim olmuştu sizlerle aynı heyecanları yaşadım. Kızımı kucağıma aldım Allah sizlere de nasip etsin inşallah 🤲🏼🤲🏼🤲🏼🤲🏼 buraya sizlere dua etmek için geldim
Ayy allah razi olsun bol bol dua et olur mu adim meliha hemsireyim bende bi umut bekliyorum yavrumun tutunmasini bol bol dua ediyorum 😌😞

Haklısın canım önceki testlerde negatifi gördüğümüz için ister istemez bir tedirginlik oluyor maalesef 😔 Ama umudun yok mu canım ?
Ya ne bileyim cok ta dikkat etmedim cok rahat geçirdim ya bu sureci sanki yatmadim diye tutmicak gibime geliyor tabi ki hersey rabbimden istedigimiz kadar dikkat edelim tutmadi mi tutmuyor bu yuzden rabbimdan hayirlisini kolaylıkla nasip etmesini diliyorum hersey allahtan 🤲🏻🤲🏻

Ya ne bileyim cok ta dikkat etmedim cok rahat geçirdim ya bu sureci sanki yatmadim diye tutmicak gibime geliyor tabi ki hersey rabbimden istedigimiz kadar dikkat edelim tutmadi mi tutmuyor bu yuzden rabbimdan hayirlisini kolaylıkla nasip etmesini diliyorum hersey allahtan 🤲🏻🤲🏻
Yatsak da yatmasak da tutup tutmayacağını Rabbim bilir canım, güzel düşünelim güzel sonuçlar görelim hayırlısıyla 🤲 Raporlu değil miydin zaten? Doktoruna bugün tekrar rapor yazdırsaydın

Transfer olan arkadaşlarım, duş konusunda ne yaptınız. Doktorum bana 2 gün duş alma 3. Gün ayakta ılık bir duş al dedi. Bugün ılık duş alacağım. Sizde nasıldı?
Ben simdi ciktim dustan ilik br dus aldim. Sabah acile gittim iyice atesim cikti oksurugum kesilmiyor sadece parol verdi 😔

X