2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    318
Kizlar bebegimin kafasi bir degisik geldi elime.Kafasinib üstünde kalp atisi gibi atan yer var ya iceriye göcmüs gibi.diger sert yerler yüksek. Gelisimle alakali bir sey mi ben görmeden bir yere mi carpti ki cok korktum.bir bakar misiniz bebeklerinize.dayanamayip gitcem doktora bu gidisle
Bıngıldak kız o kalp gibi atar korkma

Kizlar bebegimin kafasi bir degisik geldi elime.Kafasinib üstünde kalp atisi gibi atan yer var ya iceriye göcmüs gibi.diger sert yerler yüksek. Gelisimle alakali bir sey mi ben görmeden bir yere mi carpti ki cok korktum.bir bakar misiniz bebeklerinize.dayanamayip gitcem doktora bu gidisle
Bazen çok çukur gibi olup bazen düzeliyor bizimkide ebesine göster yarın için rahat etsin

Bıngıldak o, o çukur kısım açıklık zamanla kapanacak. Bastırilmaman gerekiyor.

Kizlar kızımın dudak kenarının altındaki damağını beyaz olmuş, elini de dudak kenarına takıyor. O taraftaki kulağını çekiyor acı ceker gibi bağırıyor aaaa diye. Ve iki gündür cok az gülümsüyor. Kulağı da belki ağrıyor belki diş diye bugun için calpol verdim biraz rahat etsin diye. Buzluga diş kaşıyıcı koydum 1gün boyunca ama cikarinca hemen sıcakladı. ilk diş oradan çıkar mi, kulağı mi ağrıyor acaba bilemedim

Bıngıldağın hafif çökmesi gerekirmiş zaten eğer şişik olursa sıkıntıymış. No panic canım.

Benimki genelde soldan dönmeyi tercih ediyor yan dönüyor ama göbekten yüzüstü dönemedi henüz 😅
Benimki tam dönmüyor daha bende uğraşmıyorum kendi istediginde döner diye 😄
Sırt üstünden yüz üstüne sadece sağından dönüyor. Solundan henüz dönmüyor. Bi ara yüz üstünden sırt üstüne devrilirdi şimdi yapmıyor onu yüzüstü kalınca sürünmeye çalışıyor olmayınca da kızıp ağlıyor 😂

Benimki de sadece sola donuyor arada bir saga donmeyi deniyor o da boyle cok uyaran bir oyuncak vs oldugunda ama yarida kaliyor donemiyor😊zamanla olacak demek ki.

Bebeklerinize dis kasiyici olarak ne kullaniyorsunuz? Bebek meyve filesinin icine donuk sut/soguk mama koyanlar var hic denediniz mi? Ben instagram annelerinde gordum de fazla soguk olmaz mi yaa bilemedim ben kendim cok soguk yiyemem de ondan emin olamadim😊

Kızlar bu ek gıdayla beraber önlükler kıyafetler berbat oldu ya içine zeytinyagida ekleyince lekeler çok zor çıkıyor siz ne kullanıyorsunuz bn baby me ile kaka lekelerini fln hep cikariyordum sıcak suda baya beklettim ama ne yazikki çıkaramadım kızım bir iki kustu ek gıda verirken zibina kdr mahvoldu 🥺

Bebeklerinize dis kasiyici olarak ne kullaniyorsunuz? Bebek meyve filesinin icine donuk sut/soguk mama koyanlar var hic denediniz mi? Ben instagram annelerinde gordum de fazla soguk olmaz mi yaa bilemedim ben kendim cok soguk yiyemem de ondan emin olamadim😊
Ben beyin donması yaşarım. Dişlerim çıt eder. Başım ağrır koca gün, kıvranırım.

Kızlar bu ek gıdayla beraber önlükler kıyafetler berbat oldu ya içine zeytinyagida ekleyince lekeler çok zor çıkıyor siz ne kullanıyorsunuz bn baby me ile kaka lekelerini fln hep cikariyordum sıcak suda baya beklettim ama ne yazikki çıkaramadım kızım bir iki kustu ek gıda verirken zibina kdr mahvoldu 🥺
OiOi Silikon Bebek Mama Önlüğü - ebebek.

Bunu kullaniyorum da cok onceden almistim

X