2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    318
Ortasindan tutup cart diye cekince iki taraftan kendisi yırtılıp geliyor, hic dikkat etmeden cekilebiliyor. Koskoca bez endüstrisi yaşlı teyzeden daha iyi biliyordur tabiki ama ben fayda gördüm. Kopararak kullanmaya devam edicem
Bende deniyordum bunu ama ortadan cekmedigim için bez yirtiliyordu 😂sağol canım şimdi iyi oldu

Yok yok degil aslında, yavaş yavaş 2-3
Gunde
Bir baska
Bir sebze ekliyorsun, ben yarın da havuç vercem
Sonra ki gün patates ekliicem
3 gün boyunca aonra da kuzu eti ekliicem biraz da elma rendeliicem içine demir açısından et olunca… böyle böyle tattıra tattıra devam
Ediyorsun…
Anladım canım bismillah dedik bakalım neler yaşayacağız

et nasıl yicekler aklıma yatmadı hiç. kıyma gibi olup direk yutarlar belki
Kuzu etini kasapta üçkere çektireceksin bebek kıyması deyince burdaki kasaplar biliyor sonra kıymayı buzluktaki buz küplerine bastır dondur sonra poşetle her yemekte bir kalıp atacan günlük miktarını alır bana söylenen bu

Bebişi park yatağın alt kısmına terfi eden oldu mu? Kendi yataklarında yatıyorlarsa tabi 😂

Benimki bebek arabasında yatıyor ama dönüyor artık korkuyorum. Tatilde yatağına alıştıralım dedik, boşuna taşıdığımızla kaldık. Saat başı uyanıyor yatakta yatınca.
Ama benim park yatak derin tutup kalkana kadar üstte yatar kalkmaya başlayınca alt kademeye indireceğiz mecburen sizin evet araba riskli yatağa alıştırmalısınız bence

et nasıl yicekler aklıma yatmadı hiç. kıyma gibi olup direk yutarlar belki
Yok yok, bana doktorum onu da blenderden geçirip ekliiceksin dedi 😅 istersen meyve, meyve suyuda verebilirsin dedi ama ben meyveyi sadece et olunca ekliicem, tatlıya alışırsa belki sebze vs reddi yapabilir diye korkuyorum..

Bunada yorum yapın lütfen nnn

Eklentiler

• IMG_20240516_080339.jpg
    IMG_20240516_080339.jpg
    52,4 KB · Görüntüleme: 14
X