2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    322
Aynen böyle yapıyorum ben de sürekli bi şey yapmak istiyo ama kendi kendine biraz oyalansın iş yapayım istiyorum
Supurge acıyorum ustune cıkıyo, vıleda tutamıyorum uyuması laızm, camaır katlarken bn katlıyorum o bozuyor, camasır asarken yerlerı sılıyır, yemek yaparken tencerem e el koyuyor.. İş guc yapılmıyor ama canı sagolsun
Yakın olsak seve seve bende yemege destek vermeye gelirdim şuan kilo alma yönünde ilerlediğim için ne bulursam yiyorum 🤣🤣
😂 Hazır olsa yıcezde hazrlamak suan cok zor gelıyo

Supurge acıyorum ustune cıkıyo, vıleda tutamıyorum uyuması laızm, camaır katlarken bn katlıyorum o bozuyor, camasır asarken yerlerı sılıyır, yemek yaparken tencerem e el koyuyor.. İş guc yapılmıyor ama canı sagolsun

😂 Hazır olsa yıcezde hazrlamak suan cok zor gelıyo
Her işte varmış senin ufaklık maşallah 😄 doğuştan eğitimli..

Kızlar bebeğim hala çok kusuyor kafayı yemek üzereyim 3 kez acile gittik verdikleri ilaçlar hiç fayda etmiyor serum için de damar yolu bulamıyorlar takamadılar. Öyle halsiz öyle bitkin ki onu öyle gördükçe ben ağlamaktan helak oldum dua edin bize😭

Kızlar bebeğim hala çok kusuyor kafayı yemek üzereyim 3 kez acile gittik verdikleri ilaçlar hiç fayda etmiyor serum için de damar yolu bulamıyorlar takamadılar. Öyle halsiz öyle bitkin ki onu öyle gördükçe ben ağlamaktan helak oldum dua edin bize😭

Nasıl oldunuz? Çok geçmiş olsun 😞

Canım şu linkte isimleri yazıyor. Senin listeye göre plus olan panaromanın plusı ve panaromada onun daha kapsamlısı bir test daha var. Sendeki isimlerin panaromadaki karşılıkları var burda.

Arzuuu34 Arzuuu34

Belim çok ağrıyordu diclomec tb içtim mecburen, bir arkadaşım 24 saat emzirme çocuğu dedi. Bilgisi olan var mı ne kadar süre emzirmek lazım?

Hasta olan bebiş lerimize gelmil gecmiş olsun..

Kızlar bana haftaiçi mısafır gelıcek ve çay saatı gıbı döşemem lazım

Malum bebekte masllhlık durmuyor.
Menum nasıl fıkır verebilen ekleme cıkarma yapabılen olursa sevnırım
Patatesli bazlama
Mantılı tavuklı salata veya etımeklı pattes salatası (karar veremedım)
Tahınlı açma
Çilekli turta

Hasta olan bebiş lerimize gelmil gecmiş olsun..

Kızlar bana haftaiçi mısafır gelıcek ve çay saatı gıbı döşemem lazım

Malum bebekte masllhlık durmuyor.
Menum nasıl fıkır verebilen ekleme cıkarma yapabılen olursa sevnırım
Patatesli bazlama
Mantılı tavuklı salata veya etımeklı pattes salatası (karar veremedım)
Tahınlı açma
Çilekli turta

Maşallah bunları yapabileceksen 😅

Ben olsam basit ama lezzetlilerden giderdim.
Sen lezzetli ama zorlardan gitmişsin 😬

Cevizli kabak tarator
Patates Salatası
Buzlukta varsa sarma
Gül böreği
Birde tatlıyı hazır alırdım 😄

Cevizli kabak tarator
Patates Salatası
Buzlukta varsa sarma
Gül böreği
Bn sarma sarınca buzluga atamadam ciğ miğ bıtıyı

Kuru bıber dolmasoda olurda yemek gıbı sankim.
Kızz burdakıler domestık kabagı bırtek borek mucver ve dolma olarak tıketıyıler

Cevizli kabak tarator
Patates Salatası
Buzlukta varsa sarma
Gül böreği
Komşularım geliyorda kahveyi zor yapıyorum. Bazen yapamıyorum onlar yapıyor içiyoruz..
Yani ben mümkün değil böyle menü hazırlayayım. wc gidiyorum çıktığımda gözlerden boncuk boncuk akıyor yaş..

Komşularım geliyorda kahveyi zor yapıyorum. Bazen yapamıyorum onlar yapıyor içiyoruz..
Yani ben mümkün değil böyle menü hazırlayayım. wc gidiyorum çıktığımda gözlerden boncuk boncuk akıyor yaş..

Her bebeğin ayrı bir durumu var işte. Uzay kuşuda annesinin kokusunu duymadan mutlu olamıyor demek ki ♥️

Dr la görüştük bugün sonuçları ve aşısı için her şeyleri gayet iyi dedi sadece o enfeksiyon lu zamnlarda kilo kaybi beklenir normal dedi birde kendi tartti 8.180 gram. Çıktı fıstım yank. Geçen haftada bu zamana almis 7.700 den biz kiloyu 0 100 kadar değerlendirme yaparız dedi suan da 25 kisminda dedi daha aşşağı olursa sıkıntı 10 dan aşağısı dedi zamanla alir uc aya tekrar bir kilo kontrolü yapalım dedi drumuz bugün değerleri için de herşeyi iyi dedi
Demir damlasını veriyormusun hergün cnm

X