2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    322
Oyuncakların hepsini görünce biliyor artık onları yeni ve değişik olmadığını bende saklarım hep uc bes koyarım önüne sıkıldıkça diğerlerini gösteriyorum öyle öyle yine oynuyor kardeşleri ile ki oyuncaktan çok su sıra abisi ablası ile oynuyor birde ablasından çığlık atmayı öğrendi daima çığlıkla tepki veriyor 😵‍💫🤦🏻‍♀️
Kucuk cadı :)) benım de bebek arabasında kı oyıncak bıle ayrıdır. Almam ordan degısık gelsın de arabada da sussun dıye

Suyı cok sevıyor zaten. Banyodan cıkarken kıyamet kopuyor bızde. Yazın at sende onu havuza otır yanına şıp şıp oynasın
Bizimki konu su ki suyu hiç sevmiyorum kedi gibi gördügu anda çırpınıyor ağlıyor sanki etlerini yolmuslar gibi aksine ne güzel deniz hayalî kuruyorduk yazın gircez diye böyle olursa denizde zor olur bana havuzda havalar ısınsın banyo sıklaştıkca alıştırmam lazım

Bizimki konu su ki suyu hiç sevmiyorum kedi gibi gördügu anda çırpınıyor ağlıyor sanki etlerini yolmuslar gibi aksine ne güzel deniz hayalî kuruyorduk yazın gircez diye böyle olursa denizde zor olur bana havuzda havalar ısınsın banyo sıklaştıkca alıştırmam lazım
Bmm 3numara da oyledı. Ama yazın bayılıyor suya. Mayıs haziran sıcaklaro baslayana kadar sudan nefret ediyor bebeklıgındn berı blkıde senınkıde oyledır

Kucuk cadı :)) benım de bebek arabasında kı oyıncak bıle ayrıdır. Almam ordan degısık gelsın de arabada da sussun dıye
Vallaha arabada çantamda her yerde oyuncak larımız var gördükçe oyalansin diye çamaşır makinesi nin izlemeyi cok seviyor 😄 oturup başına öyle ce bakıp izler

Vallaha arabada çantamda her yerde oyuncak larımız var gördükçe oyalansin diye çamaşır makinesi nin izlemeyi cok seviyor 😄 oturup başına öyle ce bakıp izler
Benımkı elektrık supurgesj ve bulaşık makinesi hastası. Camasır ılgısını cekmıyo. Mutfak sevıyor ascı mı olcek napcek basıma 😂😂

Benımkı elektrık supurgesj ve bulaşık makinesi hastası. Camasır ılgısını cekmıyo. Mutfak sevıyor ascı mı olcek napcek basıma 😂😂
İyi işte ya ne güzel olur ilerde sana kızın yokluğunu aratmaz belki 🥰🥰🥰 aman öyle diyozda şakası bir yana insan güzel güzel meslekleri hayatları olur

Yazın oynamak ıyı gelır sver sıcakta bıde artık bunalır.
Oynasın lar tabi kavrulur burası değilse. Suyu sevmesi lazım 🤣 birlikte gıricez havalar wz daha ısınsın kucağımda yikayacam öyle öyle sever diğerleri suyun sesini duyar duymaz gelirdi banyoya heleki az akilli olduğu zaman kendi bezini çıkartıp gelirdi 🥰🥰

İyi işte ya ne güzel olur ilerde sana kızın yokluğunu aratmaz belki 🥰🥰🥰 aman öyle diyozda şakası bir yana insan güzel güzel meslekleri hayatları olur
Dıyom zaten 4unuzden bırı gastronomı okusun odev yıyım bnde bol bol dıyom😂😂 1. Sınıfa gidenin okul gezıısı vardı halk egıtımde mutfak bolumune gıdıp kurabıye yapacaklardı. Ascı lara demiş ben bılıyorum sız cekılım ben yogurcam demıs. Buna tereyag nısasta ekledınız mı bak kab. Tozu olmadan olmaz demiş.😂 Sekıl vermek ıcın kalıp vermısler ben kalıpsız sekıl verım marifet burda demıa😂 gul gul ölmüş ordakıler. Nerden bılıyon sen bunları demısler annem ogrettı o szın gıbı mı sekerler den hamur yapıp pasta bıle yapıyo demıs

Oynasın lar tabi kavrulur burası değilse. Suyu sevmesi lazım 🤣 birlikte gıricez havalar wz daha ısınsın kucağımda yikayacam öyle öyle sever diğerleri suyun sesini duyar duymaz gelirdi banyoya heleki az akilli olduğu zaman kendi bezini çıkartıp gelirdi 🥰🥰
Bnmkılerde cesmeyı acıp altına don tuman oturuyolardı. Iyı sneınkı ler soyunup gırmıs😂

Dıyom zaten 4unuzden bırı gastronomı okusun odev yıyım bnde bol bol dıyom😂😂 1. Sınıfa gidenin okul gezıısı vardı halk egıtımde mutfak bolumune gıdıp kurabıye yapacaklardı. Ascı lara demiş ben bılıyorum sız cekılım ben yogurcam demıs. Buna tereyag nısasta ekledınız mı bak kab. Tozu olmadan olmaz demiş.😂 Sekıl vermek ıcın kalıp vermısler ben kalıpsız sekıl verım marifet burda demıa😂 gul gul ölmüş ordakıler. Nerden bılıyon sen bunları demısler annem ogrettı o szın gıbı mı sekerler den hamur yapıp pasta bıle yapıyo demıs
Vallaha maşallah ona yaa okusunlar tabi ay ne ödevler ne ödevler çok keyifli oluyor yiyene yapana bilemem,🤣

Aynı durumdayız. Bızım bebekler aynı gıbı. Hep sıkıntılı, hep huysuz, hep mutsuz. Oyuncakları kademeli ver. Sakla bırazını sıkıldıkca yenı bırsey cıkar. Bnmkı toplara merak saldı renklı yumusak cıngıraklı sert degısık degısuk aldım. Kıtap kagıt kalem verıyorum elıne. Yazıyoruz beraber degısık gelıyo. Ondan sıkılıyor gıdıyoruz mutfaga bulasık makinesinin basına. Ondan sıkılınca oturuyoruz tezgaha suyun basına vs oyle gıdıyor
Aynen böyle yapıyorum ben de sürekli bi şey yapmak istiyo ama kendi kendine biraz oyalansın iş yapayım istiyorum

burcumsu12 burcumsu12 senin göbeğindeki koyu renkli çizgi geçti mi?? bir ara yazmıştın bununla ilgili öyle hatırlıyorum. Bugün bi baktım da hala duruyor benim çizgi sadece rengi açılmış 🤔

X