2008 şubat,mart,nisanda doğum yapacaklar buraya

Selam kızlar,
oğlumun odasının bordürünüde nihayet aldım.çizgi film winnie var ya ,onun karakterlerinin olduğu bir bordür seçtim.haftasonu boyası,bordürü olucak.ay sonu mobilyaları gelicek.kıyafetler yıkanıcak,hazırlanıcak derken doğum zamanı gelicek:))biraz korkuyorum aslında ama düşünmemeye çalışıyorum..

kızlar biz tayinci kesim olduğumuz için çocuk odası falan almıyoruz,portatif beşik alıcaz,bezini kremini şampuanını aldım ama eksik çok:hastane çıkışı,emzik,battaniye,uzun şaokalar varya onlardan alıcam oğluma,tulum(fenerbahçe),ateş ölçer vs.dahada çıkar hepimize kolay gelsin......

Arkadaşlar, ben bebek odası almayı düşünmüyorum, çünkü ablam aldı ama çocuk odasında hemen hemen hiç yatmadı. Çünkü bebekler geceleri sık uyandığı için anneye çok gereksinim duyuyor bu yüzden ablamlar bebeğin yatağını yatak odasına aldılar ve hep yatak odasında yattı. Bebek odasına boşa aldı yani. Bende 3 yaşına kadar yatabileceği yatak aldım, birde dolap alacağım. Çocuk 3 yaşına geldiğinde genç odası almayı düşünüyorum, kitaplık ve bilgisayar masası da içinde olan bir genç odası takımı düşünüyorum.
Bu da benim nacizane fikrim...:eek::eek::eek:
Bu arada bugün doktor kontrolüm var. Oğluşumu göreceğim için çok heyecanlıyım...sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

benim prensesiminde yatagini anneannesi aldi. Kurduk, cok güzel gözükiyor, Bebek arabasini aldik lila renkte, ve Maxi Cosi sini pembe renkte. Tek eksigim legen bide bebegim havlusu ve sampuanlari. Elbisesi dolu, hepsinide bi yikadimki temiz temiz giyer diye. Insallah zaman böyle cabuk gecer, cünkü geceleri cok agrim oliyor. Bi taraftan öbür tarafa dönemiyorum, ama bebegim icin deger. Artik yavas yavas yürüyüs yapmaya basladim. Daha dogrusu gec kaldim ama bundan sonra hergün yapcam....

Kızlar bi bebek cetveli hazırlasanız kendinizede ne kadarlık hamile olduğunuzu anlasak walla kimin hangi haftada ne hazırladığını bebeğin kilosunu falan hiç anlamadım o yüzden.

günaydın kızlar nefesi daralan arkadaşlar hamilelerin kalbi normal insanlara göre 2 kat daha çok kanı pompalıyor özellikle sezaryan düşünen arkadaşlar bence en kısa zmnda bir kardioloğa görünmelisiniz bayanlarda 20 30 yaş arası kalp yetmezliği görülüyormuş bilmeyenler ameliyatta öğreniyor bir arkadaşımın ameliyatta kalbi durmuştu hastane çok iyiydi allahtan hemen müdahele edilmiş narkoz tetikliyormuş bence bir dr görünün

Arkadaşlar ben 27+1 haftalığım. Sabah uyandığımdan beri bebeğimin hareket etmesini bekliyorum ama yok. Takmıyayım kafama diyorum takıyorum arkaşlar offffffff çok canım sıkılıyor.

Su da içiyorum bol bol. Şu an çalışıyorum işteyim. Bir taraftan işimi yapmaya çalışıyorum bir taraftan bu düşünceler. Ben mi çok fazla evhamlıyım normal mi bilmiyorum ki

anladim bende evdesin sanmistim bence sen biraz panik yaptin banada oluyordu cünkü korkuyordum hemen.sen yorgunmusun peki cünkü benim yorgun oldugum saatlerde bebiste hic hareket yok ne zamanki uzandim dinlenmek icin basliyor hareket etmeye buda olabilir yani....

Evet evet şimdi birşeyler hissettim galiba hafiften. Yalnız daha hareketli zamanlarını bildiğimden şimdi böyle olması merak ettiriyor. Acaba bir rahatsızlığı mı var diye düşünüyorum

Canım 10 dk izin al in bi sağlık ocağına vardır etrafında yakında dinle kalp atışını yada en yakındaki eczaneye git tansiyon aletinin steteskopuylada dinlenebilir bu haftada kalp atışı ama panik yapma sen panikledikçe o hareket etmez ne cindir onlarrrr.:)

merhaba kizlar nasil gidiyor hamilelik ben 30+5 teyim artik bebegin hareketleri kuvvetlenmeye basladi bazen birden ayy!dedigim oluyor esim ne oldu diyor hic bizimki yine basladi diyorum:))cok tuhaf bir duygu bazen uykudan bile uyandiriyor iste böyle sizde ne var ne yok kimse yokmu??

X