2008 şubat,mart,nisanda doğum yapacaklar buraya

Merhaba kızlar,
bugün doktor kontrolüm vardı.oğlum 790 gram ve 32 cm olmuş.Ayrıca sağlık ocağına gidip 2. tetanoz aşımı da yaptırdım.6 ay sonra yani doğumdan sonra 3. tetanoz aşımı da olucam..hepinize sevgiler..

merhaba hamisler buraya kimse mesaj yazmiyor formumuz 2.sayfaya düsmüs bir seyler yazayim dedim.bu arada herkesin yeni yili kutlu olsunnnnn....

arkadaşlar yemek yedikten sonra nefes almakta zorluk çekiyorum, sanki aldığım nefes yetmiyor gibi geliyor, sizlerde de oluyormu???

selam kızlar,nasılsınız?
bende bel ve sırt ağrıları başladı.biraz iş yapıp kendimi yorsam hemen ağrımaya başlıyor.sizler neler yapıyorsunuz??

selam viola, ayni sorun bendede var, mide yanmasida var, galiba bebegim sacli dogacak....ama Allaha sükür baska sorun yok....zaten günler sapur supur geciyor.....

kizalr nefes egzersizleri hakkinda bilginiz varmi? bende cok konusunca nefes enfese kaliyorum. sanirim nefeslerimizi gelistirmemiz gerekecek gibi:)

Günaydın kızlar,
benimde ara sıra nefesim kesiliyor.şimdiden böyleyse önümüzdeki aylarda ne yapıcaz bilmem.Dün oğlumun odası için boya aldık.önümüzdeki haftasonu babası boyasını yapıcak,bugünde bordür alıcam:) yavaş yavaş hazırlıklara başlıyoruz.sizler neler yapıyorsunuz?

Günaydın kızlar,
benimde ara sıra nefesim kesiliyor.şimdiden böyleyse önümüzdeki aylarda ne yapıcaz bilmem.Dün oğlumun odası için boya aldık.önümüzdeki haftasonu babası boyasını yapıcak,bugünde bordür alıcam:) yavaş yavaş hazırlıklara başlıyoruz.sizler neler yapıyorsunuz?

merhaba viola bizde kizimizin odasini boyadik gercekten cok güzel oldu acik ve koyu pembe yaptik ortasinada ayili bordür yaptik cok sevimli oldu sirada odasini beyenmek var yavas yavas bakiyoruz iste böyle canim sizede kolay gelsin.

X