2 çizgi var ama biri silik

evt hamilesşnnnnnnnnnnnnnn tebrikler....................................

Bencede hamilesin neden doktora gitmeye korkuyosun ki bence biran önce doktora git ve kan tahlili yaptırmayıda ihmal etme...tebrikler

arkadaslar konu 4.ayda acılmış.güncel konuları cvplarsak daha iyi olmaz mı?birsürü cvp bekleyen arkadasımız dururken...

pardon canlarımmm.sonlarını okumamısım.konuyu acan arkadasa yazdıgınızı düşünüp öyle dedim.kaydirigubbakcemileama bazen böyle oluyor dimi yani,eski konuları bulup bulup güncelleyenlerkaydirigubbakcemile3
arkadasımm inş hamişsindir iyi habelerini bekliyoruzzz...

slm arkadaşlar çok yoğundum bugün açabildim ancak doktor a gittim ve hamileyim ama daha çok küçükmüş %100 hamileyim inşallah Allah olmayanlarada versin

Acaba Kesin sonuç ne oldu acaba?

Öncelikle öpüyorum hepinizi.. Ben 6 ylık evliyim.. Artık bebeğimiz olsun istiyor ve korunmuyoruz..
Geçen ayki adet tarihim 1 mayıs
Bu ay hala olmadım dedim şüphelendim .. Cumartesi test aldım sabaha kadar uyuyamadım sabah 5de kalktım yaptım çişimi plastik bardağa uyguladım testi:))) ilk 1 dakikada 1 çizgi çıktı tabi keyfim kaçtı vurdum kafayı yattım..saat 10 gibi kaltık lavoya gitttim test duruyo bıraktığım yerde.. baktım o yöne bide ne göreyim benim tek çizgi doğurmuş:)) yanında silik bir çizgi daha duruyoe.. aynen diğer hikayaler gibi yani şimdi sizce ben hamilemiyim değilmiyim .. :)
kan testi nasıl nerede kim yapar ? hemen sornuç çıkarmı..
bide eğer hamileysem aldınız başınıza belayı..
hadi bi cevap
hadi öptü yine:)

hamilesin canım.hemen doktoruna git o senden ister bütün tahlilleri

Doktor mu? Jinekologamı gitmem gerek ?

Acaba Kesin sonuç ne oldu acaba?

Öncelikle öpüyorum hepinizi.. Ben 6 ylık evliyim.. Artık bebeğimiz olsun istiyor ve korunmuyoruz..
Geçen ayki adet tarihim 1 mayıs
Bu ay hala olmadım dedim şüphelendim .. Cumartesi test aldım sabaha kadar uyuyamadım sabah 5de kalktım yaptım çişimi plastik bardağa uyguladım testi:))) ilk 1 dakikada 1 çizgi çıktı tabi keyfim kaçtı vurdum kafayı yattım..saat 10 gibi kaltık lavoya gitttim test duruyo bıraktığım yerde.. baktım o yöne bide ne göreyim benim tek çizgi doğurmuş:)) yanında silik bir çizgi daha duruyoe.. aynen diğer hikayaler gibi yani şimdi sizce ben hamilemiyim değilmiyim .. :)
kan testi nasıl nerede kim yapar ? hemen sornuç çıkarmı..
bide eğer hamileysem aldınız başınıza belayı..
hadi bi cevap
hadi öptü yine:)
canım üstünden çok zaman geçmiş tekrarla istersen testi çünkü en geç 5 dakika içinde ikinci çizginin çıkması lazım.ama belkide geç döllenemyse onun içinde çıkmamış olabilir bencede en kısa zamanda bir doktora git kan testi yaptır.bu arada doktordan kastımız tabiki jinekolog canım.inşllah hamilesindir canım

slm kızlar benimde pazar günü adet olmam gerekiyor dün test yaptım silik çizgi çıktı bugün yine yaptım silik umarım hamileyimdir çok heycanlıyım.adetimin geçmesini bekliyorum sabırla.ağzımın hiç tadı yok sürekli kuru arada mide bulantımda oluyor.birde karnımdan mideme doğru kramplar.yanlız canımı sıkan birşey var giribim ve çok öksürüyorum sürekli gıcık tutuyor öksürmek istemiyorum ilk bebebiğimi kaybettiğim zamanda sürekli öksürük vardı nedense ben hamile olunca hep böyle oluyorum buna bir anlam veremiyorum.o kadar da dikkat etmeme rağmen sağlığıma:KK43:neolur benim içinde dua edin olurmu.

slm kızlar benimde pazar günü adet olmam gerekiyor dün test yaptım silik çizgi çıktı bugün yine yaptım silik umarım hamileyimdir çok heycanlıyım.adetimin geçmesini bekliyorum sabırla.ağzımın hiç tadı yok sürekli kuru arada mide bulantımda oluyor.birde karnımdan mideme doğru kramplar.yanlız canımı sıkan birşey var giribim ve çok öksürüyorum sürekli gıcık tutuyor öksürmek istemiyorum ilk bebebiğimi kaybettiğim zamanda sürekli öksürük vardı nedense ben hamile olunca hep böyle oluyorum buna bir anlam veremiyorum.o kadar da dikkat etmeme rağmen sağlığıma:KK43:neolur benim içinde dua edin olurmu.

inşallah hamilesindir canım.Her ihtamale karşı ilaç falan kullanma sıcak su ıhlamur falan geçirmeye bak öksürüğünü hatta sıcak su hep yanında olsun.İki günde aynı sonucu aldığına göre hamile olmalısın ama mutlaka kan testide yaptır.Şimdiden çok sevindim senin adına.Dualarım senin için benim için bebek sahibi olmak isteyen herkes için.......

inşallah hamilesindir canım.Her ihtamale karşı ilaç falan kullanma sıcak su ıhlamur falan geçirmeye bak öksürüğünü hatta sıcak su hep yanında olsun.İki günde aynı sonucu aldığına göre hamile olmalısın ama mutlaka kan testide yaptır.Şimdiden çok sevindim senin adına.Dualarım senin için benim için bebek sahibi olmak isteyen herkes için.......

çok saol cnm ıhlamur zararlı diolar ya hamilelikte içemiyorum onuda sürekli bal yiyiyorum inşallah doğrudur testler adetimin geçmesini bekliyorum daha günü gelmedi sonra kan testi vericem Allahım tüm kalpten isteyenlere anneliği tattırsın inşallah.

aryacım pazar günüymüş adetin yanlış anlamadıysam bikaç gün öncede yaptırsan kanda çıkar.Ki idrarda silik çıkıyorsa kanda kesin çıkar.Bence geçmesini beklemene gerek yok yani ben olsam dayanamazdım........

aryacım pazar günüymüş adetin yanlış anlamadıysam bikaç gün öncede yaptırsan kanda çıkar.Ki idrarda silik çıkıyorsa kanda kesin çıkar.Bence geçmesini beklemene gerek yok yani ben olsam dayanamazdım........

cnm korkuyorum yaptırmaya erkenden kesin olsun istiyorum aslında gidip yaptırasım geliyor ama halimde yok tek başıma gidip yaptıramam hem grip hem mide bulantısı halsizlik haffta sonu eşimle gider yaptırıırım belkiyerimseniben

cnm korkuyorum yaptırmaya erkenden kesin olsun istiyorum aslında gidip yaptırasım geliyor ama halimde yok tek başıma gidip yaptıramam hem grip hem mide bulantısı halsizlik haffta sonu eşimle gider yaptırıırım belkiyerimseniben

canım benim sabrın için kutlarım seni dualarım seninle hadi bakalım inşallah bekliyorum güzel haberlerini

X