2 çizgi var ama biri silik

canım hadı hayırlı olsun benımde sılık cıkmıstı sımdı hamısım senın ıcın hayırlısı olsunn allah gonlune gore versınnnn guzel haberlerını beklıyoruzzzzzz

paparina canımm nasıl mutlu oldum yazılarını okuyunca anlatamam canımsın bende girememiştim bikaç gündür.gözlerim doldu ya of çok sevidim.buarada lütfen kendini yalnız hissetme ben herzaman yanındayım arkadaşımm.rabbim kucağına almanı nasip etsin.bebiş geliyo ha ne güzeldir canım arkadaşım en önemlisi bi can var içinde o yanında canın kadar .seni çok seviyorum arkadaşım çok mutlu oldum senin adına öpüyorum beni haberdar et gelişmelerden
canım izmirden annem geldi bende giremiyorum ne zamandır.arada bakabiliyorum ancak.fena halde midem bulanıyo aklının alabileceği herşeyden.deterjan sıvı sabun kolonya soğan hatta evin kokusu...en sevdiğim kahveden bile nefret ediyorum(gerçi içmeme gerekiyormui iyi oldu:)anlayacağın hiçbişi yiyemiyorum.nolucak böyle bilmiyorum.canım dua et cuma günü ultrasona giricem.kalp atışlarını duyarız inş.öpüyorum seni hoşçakal..

canim Allah tamamina erdirsin,Saglikla kucagina alirsin insallah...

darisi diger arkadaslarin basina...

:emir_bebek: paparina tebrik ederim aramıza hoşgeldinn:emir_bebek:

canım ikinci çizgi çıkmışsa silikte olsa kesin hamilesindri bi tane daha yap sen o testten her ihtimale karşı eğer yine aynısı çıkarsa hamişsin demektir allah hayırlsını versin darısı başımıza

paprinacım uzun süredir giremiyordum yazılarını okudum canım çok mutlu oldum senin adına annenin gelmesinede çok sevindim yalnız olmıcaksın artık benimde reglime 4 gün kaldı yine heyecan içinde bekliyorum ama ilki kadar panik değilim daha oluruna bıraktım

paprinacım uzun süredir giremiyordum yazılarını okudum canım çok mutlu oldum senin adına annenin gelmesinede çok sevindim yalnız olmıcaksın artık benimde reglime 4 gün kaldı yine heyecan içinde bekliyorum ama ilki kadar panik değilim daha oluruna bıraktım
sağol hayatım.yarın ultrasona giricem dua et yaaaa:KK43:korkuyorum umarım herşey yolundadır.ayyy seninde bişi kalmamış 4 güncükkk:)bak sakın erkenden test yapma bu sefer.hiç değilse 1 gün geçsin sonra hemen yap:)hadi bakalım hayırlı haberlerini alırım inş.arayı açma fazla en fazla 2 ay olsun bebişlerimizin arası::)öpüyorum seni iyi bak kendine

canım benim dualarım seninle olsun doktordan gelince hemen haber ver.merak etme herşey çok güzel olucak en başta sana ne demiştim içime doğuyor sen hamilesin demiştim hatırlıyormusun?şimdide içime doğuyor herşey yolunda gidecek çok sağlıklı bi bebiş gelicek inşallah arkadaşım.haberini bekliyorum ben test falan yapmıyorum merak etme rahat olmaya çalışıyorum.canım inşallah dediğin gibi 2 ay olur bebişlerimizin arası hayal kurmak bile zor geliyor benim için öpüyorum arkadaşım seni bebişide offf nekadar güzel çok seviniyorum adına sen harika bi anne olucaksın.

paparina tebrikler canım darısı bize inşallah bende dün test yaptım ikinci çizgi silikti ve sabah ateşim 36,8 di çok ümitlenmiştim ama bu sabah ateşim düştü çok üzgünüm

canım benim dualarım seninle olsun doktordan gelince hemen haber ver.merak etme herşey çok güzel olucak en başta sana ne demiştim içime doğuyor sen hamilesin demiştim hatırlıyormusun?şimdide içime doğuyor herşey yolunda gidecek çok sağlıklı bi bebiş gelicek inşallah arkadaşım.haberini bekliyorum ben test falan yapmıyorum merak etme rahat olmaya çalışıyorum.canım inşallah dediğin gibi 2 ay olur bebişlerimizin arası hayal kurmak bile zor geliyor benim için öpüyorum arkadaşım seni bebişide offf nekadar güzel çok seviniyorum adına sen harika bi anne olucaksın.
canım döndüm dr dan.tanıştık miniğimleee:)minnaacııkkkk bi görsen.kalbide atıyor çok şükür:)hemde benmkinin 2 katı:)dr herşey yolunda dedii.allah sana ve isteyen herkese nasib etsin inşş.en kısa zamanda.iyi haberlerini bekliyorum.bu ay ümitliyim senden:)

paparina tebrikler canım darısı bize inşallah bende dün test yaptım ikinci çizgi silikti ve sabah ateşim 36,8 di çok ümitlenmiştim ama bu sabah ateşim düştü çok üzgünüm
hadi bakalım hayırlısı.inş.herşey gönlünce olur.ümidini hiç yitirme ve dua et.görüceksin işe yarayacak.ayrıca çok tşk ederim

paparina çokk sevindim ya anlatsana birazdaha ilk gördüğünde ne hissettin çok merak ediyorum hem dememişmiydim sana herşey yolunda olucak diye bak çıktı

esingül buarada ikinci çizgi silikte olsa olma ihtimali çok yüksek ama bu ateş ölçme nedir?yani hamileykenmi ateşin normalden yüksek oluyor yoksa yumurtlama dönemindemi?

hamileyken ateş yükseliyormuş ve sabitleniyormuş ama benim üç gündür düşük ve hastalanmadım hafta sonu tekrar iki test yaptım ikisindede tek çizgi malesef yine olmadı

merhaba aranıza ilk kez katılıyorumm ama çokk okudum yazılarınızı sormak istediğim sizlerle paylaşmak istediğim çokk önemli birşey var ben 2 yıllık evliyim birkaç aydır bebek istiyoruz ama olamadı son reglim 2 nisandı 16 nisanda hcg yaptırdım sonu.bulgu:1 referans değeri:0-5,3 çıktı hastaneden negatif dediler ama içimdeki umut hiç bitmedi sonra bugünn idrar testi yaptım kendimm 2 çigi çıktı fakat biri çokk silik ,reglime 3 gün var sizde bu sonuç nedemek neden çizginin biiri silik??hamile olabilirmiyim????lütfen yardımcı olun birde karnımda bi ağrı var sabırsızlıkla cevaplarınızı bekliycem

HESAPLADIGIM KADARI İLE (YANLIŞTA HESAPLAMIŞ OLABİLİRİM)SEN BU KAN TESTİNİ YUMURTLAMA GÜNÜNDEN Bİ KAÇ GÜN SONRA YAPTIRMIŞSIN TABİ KANDA GEBELİK ÇIKMAZ DÖLLENMEDEN EN AZ 7 GÜN SONRA KANDA GEBELİK BELLİ OLUR DİYE BİLİYORUM.SİLİK ÇİZGİYE GELİNCE GEBELİK OLABİLİR HEM ZATEN ADETİNEDE DAHA VAR.TAM ADET GÜNÜNDE ADETİN GELMEZSE O GÜN Bİ İDRAR TESTİ YAP BAKALIM O ZAMAN KESİN ÇIKAR. BEN ADET GÜNÜMDE YAPMIŞTIM KIPKIRMIZIYD ÇİZGİLER 1 GÜN BİLE GECİKME OLMAMIŞTI.MAŞALLAH DİYEYİM.

paparina çokk sevindim ya anlatsana birazdaha ilk gördüğünde ne hissettin çok merak ediyorum hem dememişmiydim sana herşey yolunda olucak diye bak çıktı
canım naber?ne zamandır giremiyorum.bizim pc bozulmuştu.ancak yenisini aldık?noldu sen adet oldunmu?bu arada biz 10 haftalık olduk teyzesiii.ultrasonda gibi ayaklarını oynatıyordu geçen hafta:)izlemek çok keyifli.senden naber?bende bulantı dışında bi sorun yok çok şükür

mrb arkadaşlar aranıza yeni katıldım ben dün gündüz test yaptım iki çizgi çıktı ama ikincisi silikti onunla yetinmedim aksam üzeri yine yaptım aynı çıktı doktora gitmeyede korkuyorum 5 aydır çocuk istiyoruz sizce pozitifmidir

X