180 Günlük Yolculuk

Selam canım 😍
Bu hafta kayda deger bir tek dün yürüdüm 😁
11 bin küsür adımdı 😎
A Anka tebrikler 🎊 kilo vermişsin👏
Amatör um seni de tebrik ederim 🎊👏
İkiniz de güzel gidiyorsunuz 🤗

Sabahları maydonoz limon kürü yapıyorum ,o çok işə yaradı fazla yeşil çay tüketiyorum cevizle içiyorum☺
Ben yemeklerde yiyorum cnm o yüzden farkını görmemiştim maydanoz limon kürünün ama sen kaynattın mı?
Yeşil çay da ceviz de çok faydalı cnm 😘 peki akşamları ne yedin?

Ben yemeklerde yiyorum cnm o yüzden farkını görmemiştim maydanoz limon kürünün ama sen kaynattın mı?
Canım akşamları yemiyorum cevizle yeşil çay öyle.Maydonozu blendrdan geçiryorum limon sıkıp içiyorum kabızlığa iyi geliyor☺sabahları 3 tane yumurta bir,iki dilim ince ekmek,10 tane ceviz yeşil çay bakalım şimdi çikolata da yedim dün🙂

Oo canım tebrikler valla 😍 ben kaloriyi yine aynı aldım ortalama,çok kısmadım yarın tartılcam cnm 😘
İnşallah sende verirsin canım😍yeşil çay iyi geliyor önümüzde uzun zamanımız var,3 ay gibi sürede 20 kilo veren insanlar var 😀bizde veririz😍

Canım akşamları yemiyorum cevizle yeşil çay öyle.Maydonozu blendrdan geçiryorum limon sıkıp içiyorum kabızlığa iyi geliyor☺sabahları 3 tane yumurta bir,iki dilim ince ekmek,10 tane ceviz yeşil çay bakalım şimdi çikolata da yedim dün🙂
Afiyet olsun 🤗 öğlen oe et mi yiyorsun

X