16 yaşındayim göğüslerim hiç yok napmaliyim

bahar33_33

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2023
4
0
23
Ben 16 yaşındayim göğüslerim hiç yok napmaliyim büyü miycek gibi duruyor daha önce çok kiloluydum ve kilo verdim baya bı şuan 54 kiloyum büyümez diye korkuyom

ergenliğe girdiyseniz ve hiç hiç yoksa belki meme dokusu gelişmemiş olabilir, bir genel cerraha gidebilirsiniz.

meme dokusu varsa ama küçükse üzülecek veyahut endişe edecek bir şey yok. çoğunlukla genetiktir ve ameliyat dışında kalıcı bir yöntem yok sanırım büyütmek için.

O yaşta benim de yoktu, üzme kuzum kendini. Sonra büyüyor genelde. Kilonu stabil tutmaya gayret et ama. Vücudun erken yaşta deformasyon yaşamasın.

Ben 16 yaşındayim göğüslerim hiç yok napmaliyim büyü miycek gibi duruyor daha önce çok kiloluydum ve kilo verdim baya bı şuan 54 kiloyum büyümez diye korkuyom
Ne hissettiğini anlıyorum. Benimde yoktu o yaşlar da büyüdüm hala yoktu. Tahta gibi gezerdim ortalıkta, ve yaptırdım en sonunda . Herşeyin bir çaresi olduğu gibi , bunun da var . Takma kafana 🌷

Abla korkuyorum ama dümdüz duruyor çok kötü duruyor hiç yok yani dümdüz kendimden tiksiniyorum böyle ya
Merhabalar kardeşim.hic eline gelecek kadarda mi yok? Yani erkek gibi? Eğer öyleyse doktora görünmen gerek.26 yaşındayım benimde göğüslerim çok küçük.sutyen takmadığımda erkek gibi görünüyorum:KK70: ama umrumda bile diğil şimdiki devirde zaten her şeyin çaresi var.ileride durumun düzelir inşallah ve istesen yaptirirsin.

Merhabalar kardeşim.hic eline gelecek kadarda mi yok? Yani erkek gibi? Eğer öyleyse doktora görünmen gerek.26 yaşındayım benimde göğüslerim çok küçük.sutyen takmadığımda erkek gibi görünüyorum:KK70: ama umrumda bile diğil şimdiki devirde zaten her şeyin çaresi var.ileride durumun düzelir inşallah ve istesen yaptirirsin.
Yok abla hiç yok dümdüz canım çok sıkılıyor bu duruma napmam lazım

Senin yaşlarında benimde yoktu yani minnacık , 30 uma geldim hala yok😂 ama ben seviyorum ya. Büyüyünce silikon yaptırırsın

X