Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

ad1 kendine dikkat et soğuk havalrda dışarı çıkma bebişde varmış birde grip salgını var sorma biz sülalecek kırılıyoruz dikkat et baıcısım

esmer yarim bişi yapamıyorum karışım falan babam çok kzııyor yarın gir internete diyor bir portakalın kabuğunu yiyin zayıflayın yaz diyor gör bak herkes yapıcak onu diyor onun için çok karışımlı şeyler yapamıyorum anlicağın birtek yeşilçay ona bile laf ediyor yani

Slm bu gün tartıldım 1 haftada 1.100 gr vermişim ama akşamları zorlanıyorum eski atıştırmalarımı bıraktım şuan
sabah kepek ekmekli kahvaltı
öylen gene aynı
akşam 1 -2 kaşık mercimekli pilav ekmeksiz ve bir bardak meyve suyu tabi bitki çayı ve inşlallah bu sefer başarırım destek bekliyorum

Selam kızlar sabah domates zeytin ekmek ve çay içtim ay sonu alışverişe çıkılacak bir de haşlanmış patates vardı akşamdan kalma yarısını yedim :) Öğlen 1 kase yoğurtlu makarna yedim misfirliğe gitmiştim annemle uff bir de acıydı canım nasıl ekmek çekti :KK43: Veee günün olayı öğlenden itibaren tatlandırıcıyıda bıraktım çünkü evde unutmuştum :KK70: çayı ve nescafeyi şekersiz içtim eferim kendime :lepi: Bir de televizyonda duydum doktorun adını unuttum yemekten hemen önce elma yersek iştahımızı kesiyormuş öğün arasında yediğimiz elma iştah açıyormuş şimdi yemeğimi yicem herkes sofrada ben burdayım :) menüde balık var buhulama.
Öpüldünüz kızlar sonra görüşürüz çokk işim var çokk :a015:

kardeelen tebrikler bu arada darısı başıma :KK70:

esmer yarim bişi yapamıyorum karışım falan babam çok kzııyor yarın gir internete diyor bir portakalın kabuğunu yiyin zayıflayın yaz diyor gör bak herkes yapıcak onu diyor onun için çok karışımlı şeyler yapamıyorum anlicağın birtek yeşilçay ona bile laf ediyor yani

aslında haklı canım baban güzellik uğruna ne görürsek hemen deniyoruz .babanda senin için sölüyodur sağlığın için.zaten ben öyle her gördüğümü deneyen yapan biri değilim.bilmediğim şeyleri denemem kendimi riske atamam açıkcası.
yeşil çayın gerçektende hiç bir yan etkisi yok kalpten tut da hücreye kadar faydası var .onunda aşırısına kaçma canım .herşey dozunda güzel fazlası zarar :1hug:

Slm bu gün tartıldım 1 haftada 1.100 gr vermişim ama akşamları zorlanıyorum eski atıştırmalarımı bıraktım şuan
sabah kepek ekmekli kahvaltı
öylen gene aynı
akşam 1 -2 kaşık mercimekli pilav ekmeksiz ve bir bardak meyve suyu tabi bitki çayı ve inşlallah bu sefer başarırım destek bekliyorum

tebrikler canım sağlıklı kilo vermeler insan bir süre sonra alışıyor ve güzel kilo veriyor:nazar:

aslında haklı canım baban güzellik uğruna ne görürsek hemen deniyoruz .babanda senin için sölüyodur sağlığın için.zaten ben öyle her gördüğümü deneyen yapan biri değilim.bilmediğim şeyleri denemem kendimi riske atamam açıkcası.
yeşil çayın gerçektende hiç bir yan etkisi yok kalpten tut da hücreye kadar faydası var .onunda aşırısına kaçma canım .herşey dozunda güzel fazlası zarar :1hug:

haklısın canım ya bende babam kızdığından beri bişi yapmıyorum halbuki karştırdığım bişi yoktu sadece onların yedikleri yemekleri yemiyorum mesela ayıptır söylemesi bugün balık vardı biz her zaman yağda kızartırız anneme bana buğlama yapmasını istemiştim ama yapmamışlar çorba içtim sadece onuda baya çok içtim şuanda gırtlağıma kadar sanki doluyum

kardeelen tebrik ederim canım:)bir haftada iyi bir sonuç:)drarısı diğer kilolarımıza!

ad1 ,sabah ve öğlen çk az yediğini söylemişsin.yanlış anlama ama hani diyetisyenler de hep der kahvaltıyı atlamayın hatta sıkı ir kahvaltı yapın.vücut çok az şey yiyince akşama doğru bir kurt kadar acıkıyor:)tecrübeyle sabittir:))aslında en az yememiz gereken akşam öğünü!hımm ama tüm aile birarada birleşmiş bir de ,akşam misafirliği olunca bu çok zor oluyor.bence yne de kahvaltını daha sıkı tut,kahvaltıda ekmeği esirgeme

esmer yarim ne güzel söylemiş.biz bu kiloları bir günde almadık dimi???o yüzden ben de dahil moralimizi bozmayalım.hafta içi hergün yürüyorum çıkışta hazırlanırken farkettim de incelme var mı aynada belli mi diye bakıyorum çaktırmadan:))))benim göbek,popo,ooo almış başını gitmiş 3 yıldır bu haldeyim iki haftada mı şekle gireceğim:)kızlar hadi bakalım moral bozmak yok!bizimkisi yavaş ama emin adımlarla olsun.

bu akşam mantar yemeğimi yaptım ,yarım dilim ekmekle yemeğimi yedim yanında da yoğurdum vardı.birazdan ben de yeşilçayımı demleyeceğim.yeşilçayda çaykurun bergamut aromalısını kullanıyorum.diğerlerinin tadı bana kötü geliyor ama bunu şekersiz bile içiyorum:)ve kendime hayret ediyorum:)

kızlar nerdesiniz .kimsecikler yokmu .çok açım çok cokacimcoook eşimi yemeğe bekledim saat kaç oldu işinden dolayı gecikiyo arada. ve ben açlıktan mutfağa gidip geliyorum bu saatten sonra yeme olmaz artık her gittiğimde bi yudum su içim dönüyorum.ohhhh mis gibide yemeklerin kokusu geliyor. yemek yemiycem ama .şimdi iki havuç yedim bakalım nekadar tutacak beni. cuma günü bende kilo verdim diye yazmak istiyorum :sm_cool:

nereus kesinlikle dışarı çıkılmaz özellikle sabah erken saatlerde gerçi bu aralar havalar çok güzel ama sabahları yinede buz gibi.
esmer yarim çok haklısın ama takmadan edemiyorum inan.doğumdan sonra bu kilo üstüme yapıştı kaldı deli olacam.eşimde artık taktığımı anladı bana tepki gösterdi bu akşam.elimden geleni yapıcam inşallah bende ve hepimiz başarılı oluruz.
definya beni ne kadar güldürdün anlatamam.(göbek popo almış başını gitmiş)ilahi sen.harikasın.dilerim kiloları hayırlısı ile verirsin ama esprili yaklaşman beni güldürdü açıkçası keyfimi yerine getirdi.sağol.
esmer yarim bu saatten sonra sakın birşey yeme.kendine su ısıt be çok ılık olarak iç biraz olsun insanı tutuyor.öptüm hepinizi.

bu imza bölümü nerde nereye yapıştırılıyor bu biri bana yardımcı olsun
bu linktekini yapıyorum ama kendi profilimden imzayı bulup yapıştıramadım
helpppppppp meeeeeeeeeeeeeesenağlama

Son düzenleme:
bu imza bölümü nerde nereye yapıştırılıyor bu biri bana yardımcı olsun

helpppppppp meeeeeeeeeeeeeesenağlama
canım kontrol panelinin yerini biliyormusun?sayfanın en üstlerinde sol tarafa bak kontrol paneli yazacak oraya gir profil düzenleyi tıkla ve en aşağıya inip cetvelini yapıştır klo ve doğum takip çizelgesi diye yer var oraya, en son olarak değişiklikleri kaydet apmyı unutma..

çizelgeni yapıştırrken dikkat et sadece http ile başayacak png ile bitecek, başında ve sonundaki fazlalıkları sil...

aklma gelmişken yazayım site kuraları gereği, yazdığınız mesajların tamamını silip yerine............... koyarak mesajı bırakmak yasak arkadaşlar hani bilmeyen ardır birde ne konu olursa olsun başka sitenin linkini vermeyiniz... meracım sende yazdığın mesajdaki site kısmını sil canım birde yeni gelmişken uzaklaştıılmayınız...

Bacılarım günaydın hepinize nasıl geçiyor aç geceler ben dün akşam spor yaptım zaten göbeğini ve basenini eritme yarışmasınada katıldım onunda zayıflamada etkisi olur diye düşünüyorum 25 dk evin içinde olduğum yerde saydım ne yazııkki işe gidip gelirken yürümüyorum ve işim masa başı akşamları kalça , bacak, basen ve bel için hareketler uyguluyorum ve eskiye göre belim inceldi beden olarak düşmedim hala 44 giyorum ama belimin inceldiğini görüyorum yavaş yavaş olur heralde eskiden kutu gibiydi beliminle kalçam yanı kare olmuştum :roflol: şimdi toparlandı biraz sabah yediklerimide yazayım size azıcık çok az ekmek pendir domates az şekerli 2 bardak çay ve bir armut

merhaba arkadaşlar:)hepiniz umarım ki iyisinizdir.neler yediniz içtiniz kızlar??
ben sabah; bir haşlanmış yumurta,2 siyah zeytin,bir bardak az şekerli çay,domates,bir dilim ekmek,az yağlı peynir yedim.bu sabah kahvaltımı geç yaptım.o yüzden ara öğünüm olmadan şimdi öğle yemeğimi yiyeceğim.öfffffffff bıktırıyor beni bu öğlen ne yesem düşüncesi.

definyacım sende benim gibisin anlaşılan çalıştığın için zor oluyor ama ben gbu öğlen et döner istetdim ve ekmeğinden az olmasada yedim yanında ayran ve yeşilliğini yedim hesapladım toplam 382 kalori almışım ama doydum inan ama ekmek lavaş ekmeğiydi

slm sabah gene aynı kahvaltıyı yaptım yanında havuç öyle yumurta yedim gene anında havuç akşama allah kerim sporda başladım ip atlıyorum inşalllah devam ettirebilirim

arkadaşlar aranızdan bir kişinin takım lideri olması gerekiyor ve bir de yardımcı lazım... gönüllü olan olmayan herkes yazarsa yardımcı olmaya çalışırım.. excel bilen varmı içinizde varsadaha kolay yapacaktır bildirimleri vs... daha öcede söylediğim gibi ben ilk zamanlar hesaplamalarda size yardımcı olacağım özellikle bu cuma ama birilerinin lider ve yardımcı olarak bir an önce ortaya çıkması şartbunu bildirmemiz gerekiyor...

bu yazıyı okuyan arkadaşlarım lütfen teşekkür butonun baarlarsa kimin okuyup kimin konudan haberdar olmadığını anlayabilirim..

X