1 ayda 20kg verdiren sıvı diyeti

Merhaba yasemin hanım benim basen sorunum vardı bir de kollarım incelmiyordu kollarımda sarkma oldu hafiften ama diyeti tamamladığım için şu anda günlük 700-1000kl arası beslenip spor yapıyorum umarım yaza kadar onları da halletmiş olurum

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

aslında burda psikolojik olarak destek olursanız bence herkes başarabilirrr

zaten şimdide bilinçli bir şekilde besleniyorsunuzzzzzzzz

merhaba kızlar cb 90 :) diyetine bayıldım öncelikle benim gibi uzun zaman uzun uzun uğraşarak kılo vermeğe sabrı olmayacak kısıler için harika.
bence sen kımsenın ne dedıgıne bakma.
tüp mide amelıyatı olan kişilerde bundan bile az yıyorlar sonuç olarak. sadece ıradelı olmak gerekiyor bu dıyet ıcın . bende Allah nasip ederse yarın başlıycam ama sana bırkaç sorum olacak.
meyve suyu ıctım dıyorsun ya hazır kutu sekerız olanlarından mı yoksa taze sıkılmış olanlardan mı. ayrıca tüp mide amelıyatıylada ayda 10kg 18 kg lar verılıyor. bu ınsanı bence motıve eden bır durumdur..
bende babamı kaybettım depresyon masa bası ısı derken 108 kg oldum 174 boyum:KK43: tüp mıde ameliyatından da cok korkuyorum :KK43: bozmamak için yemin ederek bu dıyetı yapmak istiyorum sende bana yardımcı olursan sevınırım:)

merhaba kızlar cb 90 :) diyetine bayıldım öncelikle benim gibi uzun zaman uzun uzun uğraşarak kılo vermeğe sabrı olmayacak kısıler için harika.
tüp mide amelıyatı olan kişilerde bundan bile az yıyorlar sonuç olarak. sadece ıradelı olmak gerekiyor bu dıyet ıcın . bende Allah nasip ederse yarın başlıycam ama sana bırkaç sorum olacak.
meyve suyu ıctım dıyorsun ya hazır kutu sekerız olanlarından mı yoksa taze sıkılmış olanlardan mı. ayrıca tüp mide amelıyatıylada ayda 10kg 18 kg lar verılıyor. bu ınsanı bence motıve eden bır durumdur..
bende babamı kaybettım depresyon masa bası ısı derken 108 kg oldum 174 boyum:KK43: tüp mıde ameliyatından da cok korkuyorum :KK43: bozmamak için yemin ederek bu dıyetı yapmak istiyorum sende bana yardımcı olursan sevınırım:)
Meraba canım istersen birbirimizi motive edebiliriz bende bugun başladım akşam günün özetini yazcam

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

aslında burda psikolojik olarak destek olursanız bence herkes başarabilirrr

zaten şimdide bilinçli bir şekilde besleniyorsunuzzzzzzzz
Merhaba yasemin hanım öncelikle bol gülüşlü ve iradeli bir gün olsun ben burdayım her zaman sizlere tabiki de destek olmaya çalışıcam yalnız internet konusunda sıkıntı yaşıyorum bazen geç cevap yazarsam nolur kusuruma bakmayın benim burda o kadar zor ki yaşam hayat standardına ayak uydurmak.ben sizin başaracağınıza inanıyorum sadece 1ay bütün hayatımızı kabusa çeviren onca yılın ardından 1ay uzak durmalıyız birçok şeyden akşam gününüzün nasıl geçtiğini merakla bekliyor olucam görüşmek üzere☺️

Merhaba yasemin hanım öncelikle bol gülüşlü ve iradeli bir gün olsun ben burdayım her zaman sizlere tabiki de destek olmaya çalışıcam yalnız internet konusunda sıkıntı yaşıyorum bazen geç cevap yazarsam nolur kusuruma bakmayın benim burda o kadar zor ki yaşam hayat standardına ayak uydurmak.ben sizin başaracağınıza inanıyorum sadece 1ay bütün hayatımızı kabusa çeviren onca yılın ardından 1ay uzak durmalıyız birçok şeyden akşam gününüzün nasıl geçtiğini merakla bekliyor olucam görüşmek üzere☺️
merhaba size bir soru sorucam bende yarın başlıycam bu diyete. acaba meyve suyu derken normal taze sıkılmış meyve suyu mu yoksa hazır kutu olanlardan mı?
yuruyus spor yaptınız mı ?
bırde boy kılo kaçtı?

benim öyle fazla kilom yokk

ama bunu kardeşime önerdim bakalım ne kadar yapabilecekkkk

bende zamanında 15kg vermiştim diyet ve sporla şimdi bıraksam geri hoppp alırım

kardeşim başlarda size sonuçları yazarımmmm

Merhaba☺️Öncelikle acı kaybınıza çok üzüldüm Allah sabır versin babanızın mekanı cennet olsun Allah kalanlara can sağlığı versin..ben bu diyeti yaparken meyve suyu ve çorbaları kendim yaptım sebzeleri haşladım blendırdan geçirdim meyve sularını ise her zaman kendim sıktım.kesinlikle hazır kullanmadım ama şu anda bu diyeti yapan arkadaşlarım işyerinde çorba tüketemedikleri zaman mecbur kaldıklarında hazır bardak çorba tüketiyorlar ama sadece domates olanını kullanıyorlar sanırım bir zararı olmaz çünkü sadece mecbur kaldıklarında yapıyorlar bunu.lütfen kendinize inanın insanların siz yemek yerken bile yeme yeter artık demeleri üzüyordur hırslanıp daha çok yiyorsunuzdur ya da konuşmasalarda bakışlarından anlıyorsunuzdur bunu.hayatımıza kabusa çeviren kilolarımızdan kurtulmalıyız ama bunu insan kendi emeğiyle yapınca özgüveni gücü ve kendine inancı artıyor.operasyonlar bir noktadan sonra tabiki kişinin kendi kararı ama ilk önce kendinize inanın ben size inanıyorum bunu yapabilirsiniz tartıdaki eksik çıkan her gram için nasıl mutlu olucaksınız anlatamam başlarsanız diyete ben burdan size yardımcı olmaya çalışıcam elimden geldiğince iyi günler☺️

şimdi bu diyetle siz 20 kg vermemısmıydıniz? kim vermişti ? yakınınız mı ?

Umarım işe yarar Yasemin Hanım paylaşımlarınızı bekliyor olucam kardeşiniz umarım başarır iyi günler☺️

Umarım işe yarar Yasemin Hanım paylaşımlarınızı bekliyor olucam kardeşiniz umarım başarır iyi günler☺️

inşallah başarır

kendidi mide küçültme amaliyatı olmak istiyor ama biz karşıyızzzzz

herşey beyinde biter çünküüüü

Meraba canım istersen birbirimizi motive edebiliriz bende bugun başladım akşam günün özetini yazcam
Merhabalar ilk gününüz nasıl geçiyor acaba?su tüketmeyi ve canınız ne zaman isterse meyve suyu ve çorba tüketmeyi unutmayın lütfen

inşallah başarır

kendidi mide küçültme amaliyatı olmak istiyor ama biz karşıyızzzzz

herşey beyinde biter çünküüüü
İnşallah Yasemin Hanım bunu içtenlikle isterim ama size ve çevresine biraz görev düşüyor bu konuda.benim en büyük destekçim babamdı sabah uyandığımda benden önce uyanmış ve meyve suyumu sıkıp başucuma bırakmış oluyordu.dışarıya çıktığımızda kendisinden çok beni düşünüp fast food ve benzeri yapan yerlere asla götürmüyordu beni ve en önemlisi gece kalktığımda arkamdan hemen uyanıyordu çünkü eskiden gece bişeyler yemeye bayılırdım.lütfen sizde kardeşinize iradesi dışına çıkmaya kalktığında o farketmeden siz onun iradesi olun bir seferden ne olur yesin demeyin.

İnşallah Yasemin Hanım bunu içtenlikle isterim ama size ve çevresine biraz görev düşüyor bu konuda.benim en büyük destekçim babamdı sabah uyandığımda benden önce uyanmış ve meyve suyumu sıkıp başucuma bırakmış oluyordu.dışarıya çıktığımızda kendisinden çok beni düşünüp fast food ve benzeri yapan yerlere asla götürmüyordu beni ve en önemlisi gece kalktığımda arkamdan hemen uyanıyordu çünkü eskiden gece bişeyler yemeye bayılırdım.lütfen sizde kardeşinize iradesi dışına çıkmaya kalktığında o farketmeden siz onun iradesi olun bir seferden ne olur yesin demeyin.

ah canım bir dinlese

hafta da bir anca görüşüyoruz gerçi telefonla görüşüyoruz onu evi bana uzak birazz

sürekli anlatıyorumm bakalımmm bende 75-76 kg 60 kg düştüm şuna 64-65 arası gidip geliyomm

merhaba size bir soru sorucam bende yarın başlıycam bu diyete. acaba meyve suyu derken normal taze sıkılmış meyve suyu mu yoksa hazır kutu olanlardan mı?
bırde boy kılo kaçtı?
Merhaba☺️Her zaman doğal olanı tercih ettim ben kendim meyveleri sıktım.boyum 1.62 başlangıç kilom 78 güncel kilom 56.7 yani kısaca 57 diyebiliriz ☺️

ah canım bir dinlese

hafta da bir anca görüşüyoruz gerçi telefonla görüşüyoruz onu evi bana uzak birazz

sürekli anlatıyorumm bakalımmm bende 75-76 kg 60 kg düştüm şuna 64-65 arası gidip geliyomm
Aslında haftada bir gün sizde bu programı uygulayabilirsiniz kilo vermenize yardımcı olabilir

bırde boy kılo kaçtı?
Kusura bakmayın tam cevap yazamadım size işte olduğum için bir yandan onlarla uğraşıyorum☺️Ben spor yapmadım aslında sabah kalktığımda sadece işe gitmeden yarım saat boyunca sevdiğim bir müziği açıp dans ettim bazen akşamları da yaptım bunu işte olduğum için koşuşturma içindeydim çünkü sürekli ama siz eğer zamanınız varsa sabahları 1saatlik yürüyüş yapabilirsiniz hem kendinizi de motive etmiş olursunuz

X