1.5 senedir evliyim ve eşim artık soğuk ilgisiz oldu

Devam ederse bir yere kadar ama çok uzun zamandır ilgisiz bana önceliği asla ben değilim ve çok kırıcı gurur kırıcı konuşmaları var sanki karısı değilimde sadece yuvası evliliği olsun diye evlendiği biriyim. Üzüntüden uyku uyuyamıyorum artık ve çocuk yapsam hamile kalsam stresten yine bebeğim ölür😥
Çocuğunuz henüz yokken kendinize yepyeni bir yaşam kurun. Daha 20 yaşındayken böyleyse sonrasını düşünemiyorum. Yaslariniz çok genç belki o da bunun pişmanlığındadır, kimbilir. Ama böyle ite kaka yürümez orası belli.

1.5 senedir evliyiz. 20 yaşındayım son birkaç aydır cinsel hayatımız kalmadı çağırıyorum teklif ediyorum güzelce yanaşıyorum beni reddediyor istemiyor. İlgisi hiç yok artık ama severek evlenmiştik. Vakit ayırmıyor değer vermiyor öncelik vermiyor normal bi insanmışım gibi sesleniyor adımla güzel söz yok sarılma yok öpme yok dudaktan bile öpme yok. Az önce koltuktaydı yanına gittim uzandım sarıldım bana kalk yanımdan dedi. Uyumadan önce sarılır mısın dedim sarılmadı 2. Defa söyledim sarılır mısın bana diye böyle rahatım dedi ve benim gözüme uyku girmiyor artık üzüntüden düşünmekten. Artık güler yüzüm kalmadı neşem kalmadı çok fazla bitkinleştim üzüntüden düşünmekten dolayı. Lütfen fikir verebilir misiniz. Ne yapacağımı bilmiyorum. Asla ilgi şefkat değer vakit ayırma görmüyorum. 😞😞😞
Çocuk yoktur umarım

Bikmistir elde edene kadar hormon coşkusuyla koşan evlenmek için bu yaşta evlenen biri bıkar.....sonuçta sizin de geceniz gününüz eş olursa ben neymisim be bu kadın bana her yönden muhtaç kafasına girer daha da uzaklaşır yani özür dilerim hayat uzun bu kadar erken yaşta evlenmek daha hayattda yolunu bulmadan eş olmak bana doğru gelmiyor ....eskiler artık eskide kaldı onlara sorsak mecbur kör topal mutsuz göçüp gittiler ....Yani 20 yaşında ve 30 yaşında her sene farklılaşır insan daha çok tecrübe lazım karakter tam oturmuş olmalı duygulardan emin olmalı vs vs vs evlilikten sıkılmış çocuk yapmayı düşünmeyin diyorum ve calismiyorsaniz çalışın bir süre sonra ekonomik anlamda da söylenmeye başlayabilir.Cocuk olsa bile ben üzgünüm ama uzun ömürlü bir evliliğiniz olacagini düşünmüyorum yazdiklariniza yorumum bu

1.5 senedir evliyiz. 20 yaşındayım son birkaç aydır cinsel hayatımız kalmadı çağırıyorum teklif ediyorum güzelce yanaşıyorum beni reddediyor istemiyor. İlgisi hiç yok artık ama severek evlenmiştik. Vakit ayırmıyor değer vermiyor öncelik vermiyor normal bi insanmışım gibi sesleniyor adımla güzel söz yok sarılma yok öpme yok dudaktan bile öpme yok. Az önce koltuktaydı yanına gittim uzandım sarıldım bana kalk yanımdan dedi. Uyumadan önce sarılır mısın dedim sarılmadı 2. Defa söyledim sarılır mısın bana diye böyle rahatım dedi ve benim gözüme uyku girmiyor artık üzüntüden düşünmekten. Artık güler yüzüm kalmadı neşem kalmadı çok fazla bitkinleştim üzüntüden düşünmekten dolayı. Lütfen fikir verebilir misiniz. Ne yapacağımı bilmiyorum. Asla ilgi şefkat değer vakit ayırma görmüyorum. 😞😞😞
bana göre erken yaş evliliği. beklentilerin değişme hızı o yaşlarda çok daha fazla oluyor.
konuşmayı deneyin, sorun. sorun nedir, başka biri mi var vs. konuşmuyorsa da tepkinizi koyun. bu şekilde evlilik yürümez

Cocugun falan yoksa boşan kendine yeni hayat kur egitimine işine agırlık ver cok gençsin daha kendıne sıfırdan bi hayat oluşturabilirsin güclü ol biraz ağlayıp durma. Tek senın basına gelmıyor

Ben 21 yaşındayken o kadar çocuktum ki mesleğim de vardı ama hakaretlerim haliyle çok çocuksuydu.

Evlenseydim bi seneye sıkılır boşanırdım. Hayat yeni başlamış. Siz kafayı yemişsiniz evlenerek bir de 3 hamilelik bu zamanda 21 yaş olgunluk yaşı değil ki.

Hemen boşan kendine iş bul. Eğitim hayatına devam et. Hayatı tersinden yaşama.

Aklim varsa yine hamile kalmadan ayrilirsin. Bu yasta evlenerek hata etmissiniz. Erken evlenmeye karsi degilim, ama bu kisi evliligin sorumlulugunu tasiyacak kapasitede degil. Ailesi ile yasamissiniz sanirim. Ayri sorumluluk almak zor geldi belli ki ve seni sorumlu tutuyor. Kac kendini kurtar

Ailesiyle aynı evde çok sorunlar yaşadım bi yandan ilk hamileliğimde kürtajım o yüzden oldu yapayalnızdım gurbetteyim ailemden uzak. Ev kurma derdimiz olmadı yada gçeim derdimiz maddi durumları çok çok üst seviyede eşim çalışıyor işine gücüne bakıyor ama artık ben yokum sanki o kadar ilgisiz hissediyorum ki hala ilk ölen bebeğimin acısını yaşıyorum 1 sene geçtiği halde. Şimdiki aklım olsa evlenmezdim sevgili kalırdım veya bir yanlışında bırakırdım onu. Ama boşanmak kolay deil helede bu aileler varken. Eşimin önceliği annesi kardeşleri onlar yüzünden hamileliğimde bana çok tokat attı psikolojik ve fiziki şidde uyguladı. Rabbim yanımda olsun inşAllah her şey düzelir ama bu soğukluk ilgisizlik devam ederse ben annemlerle konuştum son vereceğim bi süreden sonra 😥

Sana siddet uyguluyor sen de hala bir bakiyim diyorsun. Tamam. Bu kafa ile lütfen iyi korun bari

Neden acaba ? Kocanızın kalbini mi kırdınız? Sürekli kavga mı ediyorsunuz? Mutlaka soğumasının mutlaka bir sebebi vardır.

Çocuğumuz yok 3 hamilelik geçirdim 1 kürtajla sonlandı üzüntüden ağlamaktan eşimden dolayı hep zulm çektim resmen ve 3 aylıkken kese patladı bebeğim parçalandı karnımda ağlamaktan stresren
Şu mesajın üstüne bi de dayak yediğini okudum çocuğum. 1 yılda kaynanayla yaşama, eşle ilişkinin bitmesi, 3 hamilelik, şiddet.. Hala biraz daha bakayım diyorsun. Boşanmak için her şey var neyi bekleyeceksin neye bakacaksın? Çıldırdın galiba.. Tünelin sonu b.ka çıkıyor o evde kalırsan abla tavsiyesi.

Ergenlikten bile çıkmadın daha dön git babanın evine daha yolun başında bile değilsin yaşıtların üniversite sınavına hazırlanıyor.

Benden 1 yaş büyük 21 yaşında. Biz daha yeni ayrı eve çıktık ailesiyle yaşıyorduk ve hiç bana artık vakit ayırmıyor aramızda sevgi ve değer kalmadı normal bi insanmışız gibi sarılmıyor bile artık
Ailesinin yanında böyle sevgi pitircigi olmamissinizdir muhtemelen. O yüzden adam bu sogukluğuna alismistir. Ama geçerli bir sebep mi? Değil. Öyle alıştıysa bile " ohh ailemden kurtulduk" diyerek yapışık ikiz gibi olmanız gerekirdi, hele de söz konusu 21 yaşında bir erkekse. O yaşta malûm , beyinden çok başka yer fazla çalışır çünkü.

Şu mesajın üstüne bi de dayak yediğini okudum çocuğum. 1 yılda kaynanayla yaşama, eşle ilişkinin bitmesi, 3 hamilelik, şiddet.. Hala biraz daha bakayım diyorsun. Boşanmak için her şey var neyi bekleyeceksin neye bakacaksın? Çıldırdın galiba.. Tünelin sonu b.ka çıkıyor o evde kalırsan abla tavsiyesi.

Ergenlikten bile çıkmadın daha dön git babanın evine daha yolun başında bile değilsin yaşıtların üniversite sınavına hazırlanıyor.
Aa şiddet varsa az önceki yorumumu geri alayım.

Bu adam, kadını sevmiyor belli.

Ailesiyle aynı evde çok sorunlar yaşadım bi yandan ilk hamileliğimde kürtajım o yüzden oldu yapayalnızdım gurbetteyim ailemden uzak. Ev kurma derdimiz olmadı yada gçeim derdimiz maddi durumları çok çok üst seviyede eşim çalışıyor işine gücüne bakıyor ama artık ben yokum sanki o kadar ilgisiz hissediyorum ki hala ilk ölen bebeğimin acısını yaşıyorum 1 sene geçtiği halde. Şimdiki aklım olsa evlenmezdim sevgili kalırdım veya bir yanlışında bırakırdım onu. Ama boşanmak kolay deil helede bu aileler varken. Eşimin önceliği annesi kardeşleri onlar yüzünden hamileliğimde bana çok tokat attı psikolojik ve fiziki şidde uyguladı. Rabbim yanımda olsun inşAllah her şey düzelir ama bu soğukluk ilgisizlik devam ederse ben annemlerle konuştum son vereceğim bi süreden sonra 😥

Sizce de tek sorun ilgisiz olması mı??? Adam siz kürtaj yaptıktan sonra hasta halinizle sizi dövmüş farkında mısınız??? şunu da anlamadım ayrıca durumunuz çok çok iyiyse niye başından ayrı eve cikmadiniz?

Kız adam gay olmasın. 🧐

X