1.5 senedir evliyim ve eşim artık soğuk ilgisiz oldu

Benden 1 yaş büyük 21 yaşında. Biz daha yeni ayrı eve çıktık ailesiyle yaşıyorduk ve hiç bana artık vakit ayırmıyor aramızda sevgi ve değer kalmadı normal bi insanmışız gibi sarılmıyor bile artık
Bodanabilir misin ? Güzelce korun.spiral taktir gerekirse o korunmaz. Belli ki korunmuyor

1.5 senedir evliyiz. 20 yaşındayım son birkaç aydır cinsel hayatımız kalmadı çağırıyorum teklif ediyorum güzelce yanaşıyorum beni reddediyor istemiyor. İlgisi hiç yok artık ama severek evlenmiştik. Vakit ayırmıyor değer vermiyor öncelik vermiyor normal bi insanmışım gibi sesleniyor adımla güzel söz yok sarılma yok öpme yok dudaktan bile öpme yok. Az önce koltuktaydı yanına gittim uzandım sarıldım bana kalk yanımdan dedi. Uyumadan önce sarılır mısın dedim sarılmadı 2. Defa söyledim sarılır mısın bana diye böyle rahatım dedi ve benim gözüme uyku girmiyor artık üzüntüden düşünmekten. Artık güler yüzüm kalmadı neşem kalmadı çok fazla bitkinleştim üzüntüden düşünmekten dolayı. Lütfen fikir verebilir misiniz. Ne yapacağımı bilmiyorum. Asla ilgi şefkat değer vakit ayırma görmüyorum. 😞😞😞

Ee sen niye üzülüp kendini yıpratıyorsun?
Onun canı kıymetlide sen değersizmisin?
Sana ısrarla böyle yapan birine sürekli yapışmak yerine bas tekmeyi gitsin. Azıcık kendinize değer verin. Kimse bulunmaz hint kumaşı değil.

20yaslarda erkeğe belki sorumluluk fazla geldi haklısın. Ama bana da yaşı büyük heycani kalmamış gibi de geldi. Sevgili olması gerekirdi

Heyecani kalmicak yaşta olmasi icin 45-50 olmasi lazim ki onlar bile aşk yasiyor gayet. 😀20 yasinda biri o kadar yas farkiyla evlenmemistir diye dusunuyorum. Yaş farki olsa olsa adam 30larda bile olsaydi böyle bir durum söz konusu olamaz 30 yaş oyle tükendi bitti denecek yaşlar değil.
Sorumluluk fazla gelmistir 21 yasindaymis adam 21 yasinda insan ne okudu ne kazaniyor da ev gecindirecek ki bu devirde maddiyat bile en buyuk sorun muhtemelen aile destegiyle ev kurdular aile parasiyla yasiyorlar ya da cocuk ailesiyle calisiyordur filan.

O cesareti kendinizde bulup gururlu bir davranış sergileyin ve bu öküzden ayrılın. O kadar gençsiniz ki , hayat daha yeni başlıyor olmalı sizin icin

Heyecani kalmicak yaşta olmasi icin 45-50 olmasi lazim ki onlar bile aşk yasiyor gayet. 😀20 yasinda biri o kadar yas farkiyla evlenmemistir diye dusunuyorum. Yaş farki olsa olsa adam 30larda bile olsaydi böyle bir durum söz konusu olamaz 30 yaş oyle tükendi bitti denecek yaşlar değil.
Sorumluluk fazla gelmistir 21 yasindaymis adam 21 yasinda insan ne okudu ne kazaniyor da ev gecindirecek ki bu devirde maddiyat bile en buyuk sorun muhtemelen aile destegiyle ev kurdular aile parasiyla yasiyorlar ya da cocuk ailesiyle calisiyordur filan.
Haklısın. Ne bileyim ben 20yasinda insan deli dolu oluyor ya hani tam fantazilerin pik yaptigi donemler🙈 evet 40-45 de de mükemmel ilişki yaşayanlar, o heycani koruyanlar var. Adam sadece hamile bırakma bilgisine sahip olmalı ki 1.5yilda 3 gebelik yaşamış. Ben olsam gider spiral taktiririm ,hap kullanırım ama hamile kalmam bu çocuktan.

Kardeşim 25 yaşında sevgilisi var ,bazen evlilik konusu açınca evliliğin güzel yanları kadar zor yanlarini da anlatıyorum ki bir heycanla bir şey olmasın. İkisi de yüksek lisans yapıyor mesleki açıdan tatmin edici rakamlar kazanmiyorlar.( bana hala cocukmus gibi geliyor da biraz🙈)

Ne bileyim ben 20yasinda insan deli dolu oluyor ya hani tam fantazilerin pik yaptigi donemler🙈

Işte bir tek cinsellikle yureyecek bir dry degil evlilik bir noktada onun da hevesi gecer. Sevgili olarak kalsalar boyle olmazdi belki bir ihtimal.
Kaynana evinde, geçim derdi ev kurma derdi hamilelikler düşük vs insanda fantazi heyecan mi kalir. Boşuna hayatlarini mahvetmişler umarim cocuk yapmak yerine okuluna devam eder aklini basina alir.

Işte bir tek cinsellikle yureyecek bir dry degil evlilik bir noktada onun da hevesi gecer. Sevgili olarak kalsalar boyle olmazdi belki bir ihtimal.
Kaynana evinde, geçim derdi ev kurma derdi hamilelikler düşük vs insanda fantazi heyecan mi kalir. Boşuna hayatlarini mahvetmişler umarim cocuk yapmak yerine okuluna devam eder aklini basina alir.
İnşallah 🥺

1.5 senedir evliyiz. 20 yaşındayım son birkaç aydır cinsel hayatımız kalmadı çağırıyorum teklif ediyorum güzelce yanaşıyorum beni reddediyor istemiyor. İlgisi hiç yok artık ama severek evlenmiştik. Vakit ayırmıyor değer vermiyor öncelik vermiyor normal bi insanmışım gibi sesleniyor adımla güzel söz yok sarılma yok öpme yok dudaktan bile öpme yok. Az önce koltuktaydı yanına gittim uzandım sarıldım bana kalk yanımdan dedi. Uyumadan önce sarılır mısın dedim sarılmadı 2. Defa söyledim sarılır mısın bana diye böyle rahatım dedi ve benim gözüme uyku girmiyor artık üzüntüden düşünmekten. Artık güler yüzüm kalmadı neşem kalmadı çok fazla bitkinleştim üzüntüden düşünmekten dolayı. Lütfen fikir verebilir misiniz. Ne yapacağımı bilmiyorum. Asla ilgi şefkat değer vakit ayırma görmüyorum. 😞😞😞
Bir ilişki sebepsiz bu hale gelmez muhakkak bişi olmuştur. Ne olmuş olabilir

Ailesiyle aynı evde çok sorunlar yaşadım bi yandan ilk hamileliğimde kürtajım o yüzden oldu yapayalnızdım gurbetteyim ailemden uzak. Ev kurma derdimiz olmadı yada gçeim derdimiz maddi durumları çok çok üst seviyede eşim çalışıyor işine gücüne bakıyor ama artık ben yokum sanki o kadar ilgisiz hissediyorum ki hala ilk ölen bebeğimin acısını yaşıyorum 1 sene geçtiği halde. Şimdiki aklım olsa evlenmezdim sevgili kalırdım veya bir yanlışında bırakırdım onu. Ama boşanmak kolay deil helede bu aileler varken. Eşimin önceliği annesi kardeşleri onlar yüzünden hamileliğimde bana çok tokat attı psikolojik ve fiziki şidde uyguladı. Rabbim yanımda olsun inşAllah her şey düzelir ama bu soğukluk ilgisizlik devam ederse ben annemlerle konuştum son vereceğim bi süreden sonra 😥

Bir ilişki sebepsiz bu hale gelmez muhakkak bişi olmuştur. Ne olmuş olabilir
Hiç bilmiyorum sadece bizi asla yalnız bırakmıyorlar ve eşim ben ayıptır söylemesi çok seksi giyinsem bile sanki umursamıyor hevesi yok isteği yok artık susma noktasına geldim bi süre sessiz kalacağım kendini düzeltmezse annesiyle konuşacağım bu konuyu

Hiç bilmiyorum sadece bizi asla yalnız bırakmıyorlar ve eşim ben ayıptır söylemesi çok seksi giyinsem bile sanki umursamıyor hevesi yok isteği yok artık susma noktasına geldim bi süre sessiz kalacağım kendini düzeltmezse annesiyle konuşacağım bu konuyu
İlk günden beri böyleyse eğer ben adamdan şüphelenirim tercihleri farklı olabilir. Böyle çok insan var kamufle olmak için evlilik yapan

İlk günden beri böyleyse eğer ben adamdan şüphelenirim tercihleri farklı olabilir. Böyle çok insan var kamufle olmak için evlilik yapan
İlk günden beri böyle değil son birkaç aydır böyle 2-3 ay diyebilirim. Kendimi anlattım ona üzüldüğümü kırıldığımı beni neden reddettğini kırıcı konuştuğunu beni annesiyle kıyasladığını vs bana dediği şey boş şeyler düşünüyorsun hiç öyle değil ben böyleyim diypr arkadaşlarını anlatıyor

İlk günden beri böyle değil son birkaç aydır böyle 2-3 ay diyebilirim. Kendimi anlattım ona üzüldüğümü kırıldığımı beni neden reddettğini kırıcı konuştuğunu beni annesiyle kıyasladığını vs bana dediği şey boş şeyler düşünüyorsun hiç öyle değil ben böyleyim diypr arkadaşlarını anlatıyor
O zaman 2 ihtimal var ya aldatıyor ya da bir kavga olmuş sizden soğumuş

Çocuğumuz yok 3 hamilelik geçirdim 1 kürtajla sonlandı üzüntüden ağlamaktan eşimden dolayı hep zulm çektim resmen ve 3 aylıkken kese patladı bebeğim parçalandı karnımda ağlamaktan stresren
18 yaşında evlilik, 3 hamilelik, sevgisiz bir eş... devam et ablacım aynen.

kendine farklı hedefler koy örgün veya açıktan oku, iş bul çalış kocana güvenip kendini sadece evliliğe adama kendine bir hayat kur. kendi gücünü eline aldığında hala onu istersen ki sanmıyroum o zaman evliliğine odaklanırsın

maddi durumları çok çok üst seviyede eşim çalışıyor işine güc

Hala aynı kafa, ailesinin maddi durumuna degil adama bakacaksiniz. Ailesiyle evlenmiyorsunuz. 21 yasinda cocuk ailesi olmadan tek başina calisarak nereye maddi durumu cok ust seviyede olabilecekte evlenip ev kuracak birikimi olacak?
"Cocuk adam"larla aile işine, ailesinin parasina guvenip evlenirseniz onlar gel der gelrisiniz cik der cikarsiniz, sorun da yaşarsiniz.
Ailesine maddi olarak bagimli olan adam zaten istese de ailesinden ayri hareket edemez, sizi secmez.

X