1.5 senedir evliyim ve eşim artık soğuk ilgisiz oldu

Çocuğumuz yok 3 hamilelik geçirdim 1 kürtajla sonlandı üzüntüden ağlamaktan eşimden dolayı hep zulm çektim resmen ve 3 aylıkken kese patladı bebeğim parçalandı karnımda ağlamaktan stresren
Allah seni seviyormuş diyelim biz bu işe. Yaşın çok genç. Kendini geliştir oku ve bir işe gir. Yoksa bir ömür böyle geçmez. Yazık yani

Ya olursa ? Ne demek gerek yok sizce bu kızın ya da erkeğin aklı basinda mi ? Akşam gel yatağa dese koşa koşa gidecek.
Yahu evlilikleri bitmiş bitmiş adam yanaşmıyor bile. Aklı başında demiyorum tabiki ama kadın da zaten çocuk istiyor. Yani boşanmayı düşünmüyor çocuk yapmayı düşünüyor bu kadın.

Sizce de tek sorun ilgisiz olması mı??? Adam siz kürtaj yaptıktan sonra hasta halinizle sizi dövmüş farkında mısınız??? şunu da anlamadım ayrıca durumunuz çok çok iyiyse niye başından ayrı eve cikmadiniz?
Çıkartmadılar ayrı eve. Ben normalde tam 1 sene önce kürtaj olduğum gün bırakıp gidecektim onları eşimden boşanacaktım ablamla gidecektim memleketime zor ikna ettiler beni. Ben hep Allah'tan yardım bekledim çok şükür imanım kuvvetli kendimi teselli ediyorum mutluluğumu kendim yaratıyorum. Kaynanam çok sert bi insan herkesi her şeyi yönetmek istiyor. Dün gece bize diyor sizin tasmanızı takmamız salmamam gerekiyor dedi bende dedimkş hayvan mıyız biz? Eşim hala annem annem diyor. Ben artık Allah'a havale ettim anca Allah onları hidayete erdirir

Şu mesajın üstüne bi de dayak yediğini okudum çocuğum. 1 yılda kaynanayla yaşama, eşle ilişkinin bitmesi, 3 hamilelik, şiddet.. Hala biraz daha bakayım diyorsun. Boşanmak için her şey var neyi bekleyeceksin neye bakacaksın? Çıldırdın galiba.. Tünelin sonu b.ka çıkıyor o evde kalırsan abla tavsiyesi.

Ergenlikten bile çıkmadın daha dön git babanın evine daha yolun başında bile değilsin yaşıtların üniversite sınavına hazırlanıyor.
3 aylık hamileliğimde eşim ve annesinden gördüm hep kötülük zulm bağırma şiddet. Bir odada tıkılı kaldım 3 ay boyunca korkudan çıkamadım onların yanına çünkğ hep eşimle aramızı bozup eşim annesi yüzünden kardeşleri yüzünden bana vuruyordu. Kürtaj olmadan 1 hafta önce kanamam başlamıştı ve bi gün onlar ailecek benim üstüme geldiler bağırdılar çağırdılar görümcelerim el kaldırdı bana eşim vurdu sancılarım ağlamam olduğu halde sancılarım var dediğim halde demediklerini yapmadıklarını bırakmadılar ve o günden sonra kanamam başladı Allah bırakmasın yanlarına. Sonra hamile kaldım aylar geçti düşük yaptım düşük yaptığım gün annesinin önünde dayak yedim boğazım sıkıldı. Tekrar hamile kalıp düşük yaptım. Artık korkuyorum. Ailemin yanına gitmemi istemiyorlar samsuna. Hep kavga çıkarıyolar gitmeyelim diye. Eşimle hiç rahat bırakmıyorlar bizi hep böyle dertleşmek istiyorum ama dertleşmiyorum kimseyle.

Bu devirde 18 yaşında evlilik mi olur? Şuan ikinizde toysunuz, sorumluluk fazla gelmiştir, duyguları değişmiştir. Bu kadar erken yaşta evlenip geleceğe ne bırakmayı düşünüyorsunuz? Çok erken tüketirsiniz her şeyi. Adam sana eziyet ediyor madem 3 çocuk denemesi neden?

Ben gerçekten bazı üyeleri anlayamıyorum? Eşle alakalı gırla problem varken bir bakıyorsunuz ya çocuğu var ya da hamile, bebek işini asla pas geçmiyorlar.

3 aylık hamileliğimde eşim ve annesinden gördüm hep kötülük zulm bağırma şiddet. Bir odada tıkılı kaldım 3 ay boyunca korkudan çıkamadım onların yanına çünkğ hep eşimle aramızı bozup eşim annesi yüzünden kardeşleri yüzünden bana vuruyordu. Kürtaj olmadan 1 hafta önce kanamam başlamıştı ve bi gün onlar ailecek benim üstüme geldiler bağırdılar çağırdılar görümcelerim el kaldırdı bana eşim vurdu sancılarım ağlamam olduğu halde sancılarım var dediğim halde demediklerini yapmadıklarını bırakmadılar ve o günden sonra kanamam başladı Allah bırakmasın yanlarına. Sonra hamile kaldım aylar geçti düşük yaptım düşük yaptığım gün annesinin önünde dayak yedim boğazım sıkıldı. Tekrar hamile kalıp düşük yaptım. Artık korkuyorum. Ailemin yanına gitmemi istemiyorlar samsuna. Hep kavga çıkarıyolar gitmeyelim diye. Eşimle hiç rahat bırakmıyorlar bizi hep böyle dertleşmek istiyorum ama dertleşmiyorum kimseyle.
of çok üzüldüm ya böye insanlarla bir arada olmak bunları yaşamak defalarca kez hamile kalmışsınız artık bu hataya düşmeyin daha siz,n ne olacgınız belli değil

Bu yaşta evlenip kendinize yazık ettiğiniz için ağlayın ilgisizlikten cinsellik olmamasından dolayı değil. Yol yakınken ayrıl daha çok gençsin.

Çıkartmadılar ayrı eve. Ben normalde tam 1 sene önce kürtaj olduğum gün bırakıp gidecektim onları eşimden boşanacaktım ablamla gidecektim memleketime zor ikna ettiler beni. Ben hep Allah'tan yardım bekledim çok şükür imanım kuvvetli kendimi teselli ediyorum mutluluğumu kendim yaratıyorum. Kaynanam çok sert bi insan herkesi her şeyi yönetmek istiyor. Dün gece bize diyor sizin tasmanızı takmamız salmamam gerekiyor dedi bende dedimkş hayvan mıyız biz? Eşim hala annem annem diyor. Ben artık Allah'a havale ettim anca Allah onları hidayete erdirir

İmanınız kuvvetli olsa, Allaha havale etseniz ne olucak ki?? Şuanda mutsuzsunuz ve berbat bir hayatınız var. Bu hayat sizin ve siz değiştirebilirsiniz. Siz değiştirmek istemiyorsunuz. Garip ya. İnsanların bile bile kendine kötülük yapmasını ben anlamıyorum. Ayrıca Nasıl ikna ettiler yada doğru soru şu siz nasıl ikna olabilidiniz???

X