Zirkonyum,lamine vs. yaptıranlar

Zirkonyum,lamine vs. yaptırdım

• Hiç memnun değilim

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    1
  • Anket Kapalı .

minekosan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2015
5.451
5.309
Kızlar merhaba;

Ben malumunuz bu konu hakkında konumda var ama artık 2 gün sonraya randevu aldım, yaptırıyorum.Doktorların %80'i zirkonyum kaplama için; 'Güzel olur, hem senin dişlerinde zaten küçük' dediler. Bazılarıda tel önerdiler ama benim o kadar vaktim yok. Ayrıyeten telden sonra bile küçük oldukları için tekrar bir işlem görecekler zaten. Size sorum içinizde ya da yakınlarından yaptıran var mı, memnun musunuz?Şimdiden çok teşekkür ederim.

6 tane üste yaptırdım ben .. zirkonyum maddesi iyi birşey sanırım herhangi bir kararma sararma bozulma kırılma olmadı
çay kahve sigarada da içerim yani.. şimdi gülüş tasarımı araştırıyorum yine zirkondan yaptırırım .

*tanesi 350 TL gibi ydi o zamanlar

6 tane üste yaptırdım ben .. zirkonyum maddesi iyi birşey sanırım herhangi bir kararma sararma bozulma kırılma olmadı
çay kahve sigarada da içerim yani.. şimdi gülüş tasarımı araştırıyorum yine zirkondan yaptırırım .

*tanesi 350 TL gibi ydi o zamanlar
Aynen şimdi ise tanesi 800- 1000 tl. Bu arada verdiğiniz bilgiler için minnettarım size:KK37:

Ben yaptırdım kızlar en son çıkan tırnak şeklinde kaplama yapıyorlar ya estetik duruyor kimse fark etmiyor ama kullanışı biraz zor rahat ısıramıyorsun herşeyi
Kanka benim geçiciler takılı şu an ama erik ve cekirdek dişinda herşeyi yiyebiliyorum. Ömür boyu kullan denilse bunları bile kulanırım o derece yani

2018-06-08 16.06.40.jpg

Kızlar merhaBa
Foto yüklemek için son durum için. Yol katedemiyorsun diyenler için hemde yaptiracaklara fikir olsun diye.

hanımlar ben de 2017 kasım ayında zirkonyum yaptırdım üst ön 6 diş+alt 2 tane azı dişi toplam 9000 tl (izmir). alt azılarım kırıktı, üst ön dişlerimde de eğrilik vardı. her zaman kompleks yapmıştım bunu, fotoğraf çektirmek istemezdim, gülerken çekilen fotoğraflarıma bakmak istemezdim :KK43: ben diş teknikeriyim, dahası branşım ortodonti, yani diş teli... buna rağmen tel taktırmayı tercih etmedim. tel diş çürüğüne neden olabiliyor. benim de diş yapım genetik olarak zayıf olduğu için çok iyi bakmama rağmen %90 çürük sorunu yaşayacaktım. bir kaç dişte problem varsa tel tavsiye etmiyorum ama tabi en doğrusuna diş hekiminiz karar verir.

hanımlar ben de 2017 kasım ayında zirkonyum yaptırdım üst ön 6 diş+alt 2 tane azı dişi toplam 9000 tl (izmir). alt azılarım kırıktı, üst ön dişlerimde de eğrilik vardı. her zaman kompleks yapmıştım bunu, fotoğraf çektirmek istemezdim, gülerken çekilen fotoğraflarıma bakmak istemezdim :KK43: ben diş teknikeriyim, dahası branşım ortodonti, yani diş teli... buna rağmen tel taktırmayı tercih etmedim. tel diş çürüğüne neden olabiliyor. benim de diş yapım genetik olarak zayıf olduğu için çok iyi bakmama rağmen %90 çürük sorunu yaşayacaktım. bir kaç dişte problem varsa tel tavsiye etmiyorum ama tabi en doğrusuna diş hekiminiz karar verir.
memnunsunuz değil mi?

minekosan minekosan şimdilik çok memnunum. herhangi bir ağrı-sızı, hassasiyet yok. hatta kendi dişimden daha konforlu. dilimi sürttüğüm zaman o pürüzsüz hissi seviyorum. çok geniş dolgularım var, ömürleri doldukça onları da kaplatmayı düşünüyorum. neden bunca zaman yaptırmamışım ki :KK48: sizin nasıl gidiyor?

minekosan minekosan şimdilik çok memnunum. herhangi bir ağrı-sızı, hassasiyet yok. hatta kendi dişimden daha konforlu. dilimi sürttüğüm zaman o pürüzsüz hissi seviyorum. çok geniş dolgularım var, ömürleri doldukça onları da kaplatmayı düşünüyorum. neden bunca zaman yaptırmamışım ki :KK48: sizin nasıl gidiyor?
Benimde çok iyi.Belki fotolardan görmüşsünüzdür şu an geciciler var.Kalıcıları istemeyeceğim nerdeyse o şekil rahat :KK69:

doktorunuz kim acaba?
şeffaf aparey düşünmediniz mi peki?

Bende şeffaf aperey kullanıyorum son asamalarindayim şimdilik gayet iyi düzeldi ama istediğim gibi olmazsa bende zirkonyum düşünüyorum b klemedeyim

X